• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

20. januára 2017 
u mňa to bolo aj 20 plienok na deň , kedže skoro v každej jednej bolo nakakané :grinning:
27. apr 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonia ja som brala Calibrum.

mtina mne vydrzi 43 ks balik plienok na necele tri dni, takze tiez skoro 20 na den:angry:

Vyzera to tak, ze kamilka zabrala na Lukaskove ocko. Rano ho mal napuchnute, ale uz mu netieklo a za doobedie mu aj odpuchlo. Dufam, ze uz to bude OK.

Taelli v sobotu som Vas videla s manzelom a s malymi v Kauflande :slight_smile:
27. apr 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
My sme mali bujnu noc,adam chcel jest kazdu hodinu rano saom bola uplne KO.Poobede som si schrupla na 2 hod. a MM vartoval :grinning: uz mi je dobre :slight_smile: Drobce spia a Andreja mi vzala neter a synovec vo tak mam bozsky klud.Na ako dlho? :frowning2:
mtina- Aj u nas je to od tych 16-20 plienok denne.
27. apr 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos- som rada ze mu ocko odpuchlo,Andrej mal tiez zapalene ocko a nam tak ako martinke pomohlo materske mlieko.
Martinka -ako segra?
27. apr 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, ja som pred porodom kupila borovu vodu normalne v lekarni...za par korun, tusim 17.- sk :wink:

mauzi super, ze odpuchlo... :slight_smile:
ozaj, moze mat aj take malinke babatko napr. sennu nadchu? :confused: :fearful:

eviska 16-20 denne :confused: :fearful: ty brdo...u nas 4-5 denne, aj keby som to vynasobila dvomi... :sweat_smile: to ako casto ich prebalujete? Ja som ani od narodenia neminula viac ako 6 denne, ved skoro stale spala, prebalovala som ju tak kazde tri hodky a v noci vobec.
27. apr 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja prebalujem pred kazdym kojenim teda cca kazde 2-3hod,ale posledne 2noci som sa aj ja na to vyprdla a prebalila ich len raz a bolo to v pohode.Ved maju pampers tak tieby mali nieco vydrzat nie?
27. apr 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, mne hanula aj teraz vydrzi v pohode celu noc a to uz cika oooovela viac...sak aj viac vypije :grinning: ...ma plienku aj 12 hodin a uplne v pohode, mame huggiesky tie 12 hodinove a este ani raz nebola precikana :wink:
27. apr 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak keby som mala pouzivat 10 plienok denne, tak zarabame iba na plienky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. apr 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cherry, neviem ci si uz riesila sedatka do vane...alebo tie co mate zaujem..teraz od 29.aprila ich budu mat v akcii v Hypernove iba za 14,90€ ! :wink: rozne farby :dizzy_face:
27. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ja tiez planujem zredukovat frekvenciu prebalovania na tych 6 denne, ale teraz tu mam este mamu a ta by neprezila, ak by som niektoreho maleho neprebalila pred krmenim :grinning: :grinning: Ale rodicia nam kupili 10 baleni plienok, tak musim pocuvat :grinning: :grinning:
ja som tiez kupila borovu vodu pred par tyzdnami. Nevirem ci zabrala ona, alebo ten harmancek. Inak aj mna napadlo, ci to nemoze byt nejaka alergia :unamused:
27. apr 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, dlho som tu nebola, trochu sme zasa s malymi pocestovali :slight_smile:

taelka, krasne babatka, ale rastu, vobec nie je vidno na nich , ze sa narodili v 32 tt, mauzos, gratuljem aj tebe k babatkam

pipi, ahoj, ako sa mavate? u nas je veselo, nahanaju sa o106, Jurko stvornozkuje , posadi sa sam, postavi sa sam, zacina uz chodit okolo nabytku, ale po par padoch sa naucil nastastie padat na zadok :grinning: , Jakubko sa zatial nepostavi, ale ked ho postavim tak stoji aj 30 min :grinning:
27. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neblaznite s tymi plienkami, to fakt chcete nechat decka v tych tazkych pocuranych plienkach? v tej otrasnej chemii? mauzos, 6 plienok denne je minimum, u nas to niekedy bolo len doobeda aj 8 plienok pokakanych ked im isli zuby...a nechci vediet co robi zaparena decka prdelka s pluzgierikmi :pensive:
teraz miniem cca denne 16-20 plienok, je to strasne vela, uz aj trosku lutujem, ze som nezainvestovala do tych bavnlnenych plienkovych nohaviciek
27. apr 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
draculik no vitaaaaaj stratena :grinning:

sa tesim, by sme sa mali konecne stretnut :wink:
aj u nas sa uz stvornozkuje o zivot :dizzy_face: aj cez prekazky :grinning: normalne ked jej polozim nohu do cesty, tak ma prelezie a ide dalej :grinning: a stoji uz davno...najradsej v postielke ale aj pri nabytku...tak uz mame ponalepovane chranice na rohoch a zabrany proti otvaraniu skriniek a suplikov :sweat_smile: :grinning:
27. apr 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dracul, podla toho ake plienky pouzivas a aku ma dieta pokozku.
Ja nevidim dovod ju prebalovat castejsie, ak nie je pokakana, vtedy samozrejme castejsie. Ale viac jak 5-6 plienok denne som v zivote neminula :wink: Aj napriek tomu, ze jej idu zuby kaka chuda stale rovnako...niekedy dvakrat denne, ale iba kazdy druhy den :sweat_smile: a kazdy druhy nekaka :frowning2: :unamused:
27. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som mamicka 18mesacnych dvojiciek mame parik je to vesele ak niekto chce info poskitnem co ako rada poradim
27. apr 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos mohla si sa prihovoriť v sobotu :wink:

dracik , ani mne sa nezdá , že sa naši narodili v 32 tt :slight_smile:
27. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, cauuuuu, buduci tyzden???? som k dispozicii na 100%, prepac za minulajsok, ale to prepisovanie auta bolo fakt na nervy, dosli sme domov po 14 h....
u nas sa kakosi aj 5 x denne, pouzivam pampersky, tie su naozaj najlepsie a to som vyskusala teda kopec znaciek, ja neviem, nasi maju vzdy taku tazku plienklu, ale aj dost vypiju

cau sisko, v babatkach je Dvojickovo2,tam chodia mamicky co uz maju babatka, sem chodime monohe s nostagie :grinning:

taela, su naozaj krasni, prajem im obom co najviac zdravicka :slight_smile:
27. apr 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
pipka my tiež len 5-6 plienok minieme :sweat_smile: cez noc neprebaľujem vôbec a cez deň pokiaľ nie sú pokakaní alebo nenahmatám veľmi nacikanú plienku tak zhruba každé 4 hod. Mne sa nezdá že by boli v nejakej inej chémii keď majú v plienke nacikané ako keď je suchá :grinning: veď zloženie je stále rovnaké a tieto plienky sú predsa suché na pokožku aj keď sú pocikané, len nesmú byť veľmi. Taká plienka v pohode vydrží 2-3 cikania, potom treba vymeniť a dieťa ciká tak 7-8 krát za deň, čiže aj keby sa mala meniť po každom cikaní tak 20 sa mi zdá veľa :sweat_smile:
MM by tiež musel len na plienky robiť
dnes mal Marko tiež perný deň, už mu asi tiež idú zúbky. Ste ma mali dnes vidieť, som išla s Laurikou na očné a rehabilitáciu, Marko ručal o život tak som ho mala cez jedno plece, druhou rukou som tlačila kočík s Laurikou a beznádejne som hľadala lavičku, nakoniec som si sadla do trávy a tam ho nakojila a trocha ukľudnila.... jak taká cigánka :grinning:
mne v lekárni povedali, že borová voda sa už nesmie predávať, lebo neni sterilnáv :astonished:
27. apr 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taella ja som bola v DM pri pokladni a odtial som Vas videla len prechadzat popred DM. Inak by som sa urcite prihovorila. Fakt ten kocik puta pozornost :grinning: My ideme zajtra do Novej na ockovanie s kocikom, tak sa tesim. Zatial este velmi nekocikujeme, este sa bojim, aby neprechladli.

dracik dakujem :slight_smile: Ja tiez pouzivam Pampersky, zatial som ine ani neskusala, ale som s nimi velmi spokojna. Samozrejme ked treba prebalit, tak prebalim, ale ta terajsia spotreba je neunosna. To mi fakt nebude stacit materska ani na plienky.
27. apr 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati skoda, ze ta pri tom kojeni nemal kto odfotit. To by bola dobra fotka do albumu :grinning: :grinning: :grinning:

s tou borovou vodou pocujem prvy krat. Predtym som ju zvykla kupovat psikovi na ocka ked bol mensi a stale ju mali.
27. apr 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, taky tak...pokial necitim guču medzi nozkami je to ok :grinning: a uz sa mi podarilo aj, ze som ju nechala nahatu lozit skoro pol hodiny po posteli a nepocikala sa :dizzy_face: ale mozno aj nahoda :sweat_smile:
a uz sme skusili aj serblik...ale zatial len sedi a troni..a vysledok ziadny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: ale sak aj to raz bude :wink:

no u nas v pohode predavaju borovu :fearful: ...asi ju dodatocne sterilizovali... :grinning: :unamused:

dracul, super, tak buduci tyzden si rezervujem, zeby utorok? :confused: :wink: ved si brnkneme... :wink:
inak ked som spomenula Vilkovi, ze prepisujete auto, tak povedal, ze co som nepovedala skor, ze vam to mohol vybavit, aby ste tam nemuseli ist... :unamused: :sweat_smile: ale povedal mi to az vecer, ked ste uz boli doma :angry: :rolling_eyes: :sweat_smile:
tak uz som ti ani nepisala...
27. apr 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos, spotreba neunosna, to je pravda, neboj, deti rastu a ich spotreba bude neunosna cim dalej tym viac, uvidis, kolko tvoji drobci spapaju, ked zacnu prikrmy :grinning: , topanky, oblecko, ja nic ine nerobim, len kupujem...lebo maju nejako vsetkeho furt malo :grinning: , jedla a oblecka tiez :grinning:

ked je pekne pocko kocikovat mozes uplne v poho, uz maju 3 tyzdne , len na slniecko pozor, nasi su opaleni jak indiani a natieram 50tkou
27. apr 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka...sikovnica :dizzy_face:
to kde ste boli? :confused: na pikniku? :confused: :dizzy_face:
27. apr 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, to je v poho :slight_smile: , takze utorok,zatial dohodnute :slight_smile:
27. apr 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez tu moju bielokožku natieram 50-kou Niveou...sak cim inym :grinning: a tiez je opalena..ruky a licka jak marfuška :grinning:
27. apr 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, draculik, budeme sa tesit, zatial paa idem uz haji, ocka mi klipocu :rolling_eyes: :slight_smile:
27. apr 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, boli sme na výstupe pri kostolík sv. Juraja v Nitrianskej Blatnici, tam mi býva babka a chodíme tam každý rok na hody
vraj učenie na nočník pred 1. rokom nemá význam, lebo dieťa ešte nevie že sa vycikalo, ak sa vyciká tak je to len náhoda :wink: ... sadnúť si tam občas môže aby si zvykalo a aby sa mu tam páčilo ale inak to nemá význam :sweat_smile:
27. apr 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos , aj my ideme dnes do novej na 9,30 na rehabilitáciu a rizikovú poradňu :wink:
a neboj sa kočíkovať každý deň , mi sme boli doma iba týždeň a potom každý deň sme chodili kočíkovať , a to bol koniec februára :wink:
28. apr 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkajte - aj ja som tu už dávno nebola , tak sa podelím o novinky

moje prianie sa splnilo a úspešne pokračujeme v budovaní futbalového družstva .....čiže budeme mať chlapčiatko :dizzy_face:

my tiež spotrebujeme tých 5-6 plienok dennne na jeden kus dieťatka :grinning: ...podľa mňa to stačí, nemajú zaparené zadočky ani nič :confused:

Leuško už behá a lozí jedna báseň , už sa aj zabúda občas držať. teuško už lozí rýchlo , pár krát sa aj postavil - je to malý lenivec , lebo ak necháme na pohovke laptop alebo mobil - tak sa postaví jedna radosť . máme konečne prvý zúbok - teda Theuško má.....naši sú teda riadny loptoši - práve dorábane zárubňu medzi kuchyňu a obývak - mali sme len prechod , ale mrňatá vedia všetko otvoriť - tak , že bezpečnosť nadovšetko .....vedia už vytrhávať lišty z podlahy - super , a najlepšia hračka sú zásuvky , káble , predlžovačky a podobne . Náš pes je na nervy , lebo ho obaja naháňajú po celom byte ...no a v kočíku sa Leuško naučil , že čo vyhodí , to mu podáme - tak že si dá dole čiapku, topánočku , flašku a hračky , usmeje sa na nás a pustí ju z kočíka na zem. na okoloidúcich robia všalijaké kukuč a grimasy a smiešky - ale keď sa im prihovoria - spustia strašný rev :rolling_eyes: ....ale sú tak úžasní ......mať deti je najkrajšia vec na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok