• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

20. januára 2017 
no ja mam strach len kvoli tomu blbemu kosickemu vetru, ved vies ako tu stale fuci. Neviem ci aj to Lukaskove ocko nebolo z toho vetra, lebo den predtym sme boli vonku s kocikom.
Na ockovanie ideme az pobede, tak sa nestretneme. Preco chodite na rehabilitacie? Tiez ste pomackani z bruska ako Martinkina mala? Nasi obidvaja inklinuju na lavu stranu tocia hlavicku, ale mam ich len otacat aj opacne, zatial ziadne rehabky netreba.
28. apr 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S radostou v srdci vam oznamujeme, ze dnes o 10:30 uzreli svetlo sveta nase najvacsie lasky Sarinka 2880g a 50cm a Eliska 2560g a 47 cm, vsetky sme ok...... TVOJKA je Maminkaaaaaaaaaaaa
28. apr 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej babuli, ze ju veeeelmi pozdravujeme a sarinke a Eliske samozrejme aj maminke a tatinkovi zelame vsetko naaaaaaajlepsieeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka pisala som jej ze jej gratuluje cely MK... hehehehe
28. apr 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati neboj, na nocnik ju este neucim...len ju obcas posadim :wink: sak to by bola ina frajerka, keby v 8 mesiacoch chodila na šerbel :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: aj tak najradsej sleduje mna, ked som na zachode :confused: :grinning:

mirica vitaaaaj, :slight_smile: no pekne sa vam rodinka rozrasta...mas aj fotky z utz? :confused: :wink: nech sa pokochame :wink:
tie kable a snury a laptop a ovladacky a mobily...to je aj u nas :sweat_smile: a asi nie len u nas...asi vsade :grinning:
ide jak torpedo za tym...aj cez prekazky :grinning:
a vyhadzovanie vecí z kočíka...to ani nespomínaj, to fičí aj u nas...a ja len striehnem na klobucik, boticky, hracky...uz som jej vsetko poprivezovala na snurky, aby to nevyhadzovala a boty jej radsej ani nedavam... :unamused: :sweat_smile:
28. apr 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej TVOJKA!!!! srdecne blahozelam k narodeniu Sarinky :dizzy_face: a Elisky :dizzy_face: !!! obom zelam predovsetkym vela zdravia!!! pekne miery a vahy!!!!
28. apr 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no stare zname sa nam tu schadzaju :sunglasses: nanuska vitaaaaj :dizzy_face:
28. apr 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len malu opravu, Tvojkina Eliska mala 2650g :slight_smile:

mirica, nana ahojte, davno ste sa neukazali :unamused:
28. apr 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzi, bola si pri tom? :confused: :grinning: ze mas take presne udaje :grinning:

alebo ti pisala sms :dizzy_face:
28. apr 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani jedno ani druhe :grinning: mam svoje zdroje ...
28. apr 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha :grinning: mas korene v ŠTB? :confused: :grinning:
28. apr 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos cvičím iba s Oliverom , lebo keď sme boli v nemocnici , tak neurologičke sa zdal nejaký spomalený . :frowning2:
Ale keby prišla o deň neskôr tak by už taký nebol , vtedy ráno mu brali krv a bol anemický , tak dostal transfúziu a bol v pohode . No ale ta vojtovka mu nepoškodí :wink:

tvojka pripájam sa ku gratuláciám .
28. apr 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, mauzi a vsetky kocky ahoj! som bola nejaky cas mimo ba a tak som trosku zanedbavala MK :sweat_smile:

pipka, ja som vas-rodinku asi videla :slight_smile: . teda ak ste boli v sobotu 18.4. okolo 15.30 v okoli stareho zimaku :wink:

mauzi, malicki su nadherni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , a vy s manzelom len ziarite, kraaasne :dizzy_face:
28. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuska ano boli...si mala kricat PIPKAAAAAAA :astonished: :astonished: :grinning: ja som zvyknuta...reagujem :grinning:
28. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si bola aj s drobcami? :confused: lebo ja sa furt otacam po dvojickach a kocikoch... :sweat_smile: :sunglasses: aky mas kocik? Peg perego? :confused:
28. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka, my sme boli v aute, isli sme na jednu oslavu sestdesiatky a dost sme sa ponahlali. za inych okolnosti by som sa urcite zastavila a pekne, slusne pozdravila :grinning: . kocik mame jane - tmavosedo-oranzovy :slight_smile: .
28. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, tak budem kukat po sedo-oranzovom jane...a ty krič :astonished: :grinning: :grinning:
28. apr 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som moc nepísala , ale čítam všetko a pravidelne .......len som dosť mimo z toho ,ako všetko dopadne .....mám strašný strach ...tak som podráždená........no a to sem nepatrí :zipper_mouth:

ináč sranda ....od včera má zúbok aj Leuško - a presne na tom istom mieste ako Theuško .......a Theuško začal včera vstávať , ako by už mesiac nič iné ani nerobil....asi bol na koníku a prečítal si , že som ho ohovárala... :grinning:

Leo začal strašne vymýšlať , ak sa chce dostať na pohovku , pritlačí si tam plyšáka a vyškriabe sa tam :rolling_eyes:
29. apr 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
Tvojke - velmi gratulujeeeem :grinning: :grinning: :grinning: krasne vahy
Mirica- tvoji chalani su uzasni.Neviem ci to je len na fotkach ,ale vsimla som si ze Leusko ma ocka modre a Theusko hnede.Je to tak?
Inak mi uz tiez obcas musime prikrmit, :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. apr 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviska - je to tak , Leuško má modré , a Theuško má tmavo hnedé :grinning:
29. apr 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Aj ja ku vam pripajam nemala som vela casu na konika dve kocky mi daju zabrat az teraz som sa prebrala a mam aj na nieco ine cas ako na ne.. :grinning: :grinning:
29. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka, gratulujem k bábenkám a želám veľa zdravia, mliečka a všetkého čo budete potrebovať :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvojka tak si ma predsa predbehla,aj ja uz chcem ,zelam vam vela zdravicka.Moje sa este nepytaju na svet,ale uz by som ich chcela pri sebe :slight_smile:
29. apr 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte, ja dnes len v rychlosti, lebo akosi nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

dnes sme mali pernu noc, hanula od tretej do piatej nespala, len kriiik a ani bohovi zostat v postielke :rolling_eyes: tak sme vselijake finty skusali, az nakoniec zabral ten najvacsi plysovy medved akeho mame doma, tak zaspala, ze ho objimala...ledva sa do tej postielky spolu pomestili :sweat_smile: :grinning:

no cez obed to dospala, tak som stihla aj navarit aj upratat, potom ju babka s dedkom vzali von a my sme s MM stihli zbehnut do Madarska na velky nakup...pol kufra Nutrilonu mame :grinning: :grinning: :grinning: a plienok :grinning:
a vecer mala zaspala ukazkovo...a zatial je ticho...klop...klop...klop, tak dufam, ze sa vcerajsia noc nebude opakovat :sweat_smile: :rolling_eyes:

prave som dozehlila 4 pracky, tak som hotovson :rolling_eyes: , idem haji, tak zatial dobru nocku vsetkym :wink:
29. apr 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi ze 4 pracky, no klobuk dolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To uz aj Nutrilon je v Madarsku lacnejsi?
29. apr 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky dlhsie som tu nebola tvojka gratulujem krasne vahy babetiek vela zdravia babetkam a rychle zotavenie po porode.
tak nase maju reflux budu nam vypisovat lieko na recept o mesiac mame kontrolu,uz vazia 3620 a 3320g :slight_smile:
musim ist uz sa hlasia :sweat_smile:
30. apr 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky,
tiez som tu dlho nebola, tak som neni v obraze, co ste popisali :dizzy_face:
Gratulujem tvojka k babatkam.
Dnes ideme k dr. lebo Tia pije uz mesiac sojove mlieko a cely ten cas ma hnacky :angry: Tamy zasa zvracia po kazdom jedle v dost velkych mnozstvach. Dr. jej dala Gaviscon proti zvracaniu ale jej nepomaha a dokonca ju z neho zapeka a ma koliky. Mame s muzom o zabavu postarane. Niekedy uz padame na drzky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Babule potrekovala by som poradit, kolko vase deticky vypili mliecka ked mali 10 tyz. Nase drndy vypiju medzi 100 - 120 ml. Zda sa mi to dost malo, no zobudzaju sa v noci na krmenie kazde 4 hod. tak im to asi staci :unamused:
A uz som dopisala, placu akoby ich z koze drali.
30. apr 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zofa , tak to máš teda o zábavu postarané :frowning2:
u nás je kŕmenie tiež kopa práce - Karolínka pije tak , že jej mlieko stále vyteká z kútikov von a tak je celá zababraná a Oliver vždy vracia , takže nestíham prať pre nich veci :frowning2:

Včera sme boli dať prepichnú ušká Karolínke , tak už je fešanda s náušničkami :wink: chúďatko moje si poplakalo pritom a potom mi ešte hodinku vzlykala na rukách :cry: :cry: :cry:

neviem , či nutrilon vyjde lacnejšie v Maďarsku , ale ja som minulý týždeň bola a Beba vyjde tak ako u nás na predpis , takže to mám jedno .

mauzos , už ma pristavili ďalšie dve tehuľky a pýtali sa ma na kočiar , že aj oni si plánujú taký kúpiť a obidve chcú zelený :slight_smile:

ináč včera mi poobede volal brat , že či viem , že po Košiciach behá kópia nášho kočiara , ale oranžový , lebo taký videl :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Taella co davas detom ake mliecko? :wink:
30. apr 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hlásim sa k vám. Aj ja čakám dvojičky, bude to okolo 13 októbra, a neviem či sa viac teším alebo sa bojím :slight_smile:
30. apr 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok