• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
mauzi, no my kupujeme Nutrilon tam, lebo nas vyjde 600g balenie len 7,6€ a u nas 800g balenie skoro 14€, tak to je jo rozdiel. Lebo ja nemam na predpis HA my pouzivame ten obycajny :wink: a kupila som jej tam este taky na sladke sny, tak snad mi uz nebude tak buntosit jak vcera :sweat_smile: :grinning: :grinning: jej tam nasypem aj rohypnolu trochu, nech pospi...baba jaga :grinning: :grinning: :grinning:

ale dnes mi maminy na plavani vraveli, ze v Rakusku zas nakupuju pampersky, a ze tam maju uplne ine, ovela kvalitnejsie a aj lacnejsie...tak asi raz kupim a vyskusame :wink: aj ked kupili sme v Madarsku Huggies a su super, a u nas kupujem v DM Babylove a tiez su super :dizzy_face:
30. apr 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taellka tak karolinka bude fesanda uz? Mas aj foto :confused: :dizzy_face:

no tie hnacky a grckanie vam nezavidim :rolling_eyes: ...toto my nastastie absolutne nepozname :unamused: :wink:

a k tomu mnozstvu mliecka...hanula pila v dvoch mesiacoch tiez cca 120ml a stacilo jej tiez tak na 3-4 hodiny, a aj dnes ma niekedy obdobia, ze cucne len 120ml a inokedy je zas taka pazrava, ze 300ml je jej malo :sweat_smile:
30. apr 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cmuk ,
stále pijeme BEBU HA , a aj našim stačí tak 100 až 120 ml na cca 3 hodinky .
pipka , fotku ešte nemáme , lebo včera mala zalepené uška a teraz má stále čiapočku , aby si do toho nešahala , ale posnažím sa čo najskôr urobiť . :wink:
30. apr 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj macilaci :wink:
30. apr 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja som v 16tt. a už vieme, že to budú dvojvaječné detúrence, podla lekára sú OK aj vo velkosti aj vo váhe. ja sa v tom až tak nevyznám ale mne sa zdali malé. všade píšu iba o jednom dieťaťku ked pozerám všelijaké tabulky. moje majú nejaké 8 cm.
30. apr 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj , určite sú poriadku , detičky najrýchlejšie rastú v poslednom trimestri :wink:
30. apr 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve pozerám že si tiež od košíc, ja som z moldavy...
30. apr 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taella mala by si zmenit mliecko
30. apr 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mi sme skusali vseli co a nakoniec nutrilon AR pomohlo.Kazdy ti to povie.A boli ste na gastro?
30. apr 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo by som mala zmeniť mliečko ? :confused:
30. apr 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od nutrilonu prestali zvrackat a lekarka vie dat aj na predpis.takze platime 5 e.
30. apr 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám pediatrička povedala , že pokiaľ to z neho nejde prúdom , tak netreba nič meniť , že z toho vyrastie .
A teraz po nutrilone ti už negrcajú ?
30. apr 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta strasna beba zvracali strasne :unamused:
30. apr 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, velmi malinko ked si odgrgnu :slight_smile:
30. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím , že mi čítaš myšlienky , odpovieš skôr ako sa ja spýtam :grinning: akurát som poslala Hredzimu fotku detičiek
30. apr 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez net alebo ako?Aj ja by som mu chcela poslat
30. apr 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi sme boli na gastre a tam povedala ze maju reflux mierny a preto davaju AR
30. apr 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko vazia tvoje :grinning: nase maju 4200g
30. apr 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno , cez net som mu poslala aj s poďakovaním . Aj sa chystáme už asi 2 týždne sa tam aj ukázať , ale akosi nám to nevychádza :unamused:
V pondelok idem s deťmi na krv , tak skúsim opýtať lístom na gastro , nech ich skontrolujú .
30. apr 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred necelým dvoma týždňami mal Oliver 4200 g a Karolínka 4050 g. Tak mi vychádza , že týždnne priberú asi po 250 g .
ako sa ináč máte ? Ja som teraz vyskúšala zatiahnuť žalúzie deťom a už mi spia cez tri hodiny . Neviem či si nemyslia , že je noc :grinning:
30. apr 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč máte taký istý teplomer do vody ako my :slight_smile:
30. apr 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, maminky :dizzy_face:
este ze sa aspon ukazete.... :wink: deturence krasne rastu.... drzim palce, aby uz problemy s papkanim ubudali..... myslim na vas :slight_smile:
30. apr 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano mame teplomer do vody a nase priberaju tyzdene asi tak cca od 300 do 350g su jedacky odkedy papaju nutrilon
30. apr 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekedy mi daju zabrat ako aj dnes ale niekedy ani neviem ze su tu.Prespia aj cely den.Jednou skoncim a zacinam z druhou
30. apr 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este stale som na nich sama a ty mas niekoho pri sebe?A ako casto vstavaju v noci a budis ich naraz?
30. apr 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Katy ... :grinning: :grinning: :grinning: diky ze na nas myslis aj mi na teba ze uz o chvilku budes mat aj ty za sebou :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurat som zacala cvicit aby som uz konecne nejak vyzerala :grinning:
30. apr 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taella urcite odskakujes ku detickam ako aj ja stale nieco chcu :wink:
30. apr 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru odskakujem , teraz som ich opäť uložila a Karolínke sa nejak nechce.
Aj ja som sama na nich. Teraz mi volala akurát mama , že ich zoberie von , tak aspoň budem môcť konečne žehliť .
V noci sa mi budia iba raz. Idú spať o deviatej , spia do cca. druhej - tretej a potom ešte do šiestej. A budia sa mi stále naraz :confounded:
30. apr 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Taella a Ty uz vobec nekojis, uz sme len na UM?
Inak na Terase je este minimalne jeden oranzovy kociar okrem nasho, takze sme to ani nemuseli byt my :grinning:
Tiez sa chystam uz dlhsie poslat Hredzimu fotky a podakovanie. Na aky mail si to posielala, ten oficialny z ich stranky?
A inak moji hladosi uz tiez stiahnu 120 a spia niekedy 2 hodiny a niekedy 6 hodin :astonished: Vcera sme boli v poradni a uz mame 2850 a 3190 g.
30. apr 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok