Dvojičky, druhá časť

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂
martiina
1. jún 2009
v15 krasnučké su babulky x-)
mauzi ja som ho tiež našla len v USA , ale mali by ti ho poslať, len neviem čo by to stálo :-|
kde ste dnes všetky =-) ... počasie nanič a vás aj tak nikde.... či u vás nepršalo dnes
martiina
1. jún 2009
haloóóó
martiina
1. jún 2009
jarka a eviska sa asi opaľujú, keď tam majú tak krásne 😃 😃 😃 ... segra hovorila že kúpili malý bazénik na dvor, že máte v UK krásne, tak sa slnia a kúpu
mauzos
1. jún 2009
asi sa na to vybodnem a pohladam predsa nieco u nas v bazare. Na tej polskej stranke, co sikupovala stolicky, nemaju kociky?

neviem kde sa dnes vsetky flakaju ]-(
martiina
1. jún 2009
už som aj tam pozerala, ale ja keďže mám kočík za sebou druhý by som chcela taký vedľa seba a také som tam nejaké lacné nevidela
:-|
už som inak rozmýšľala že by mi najlepšie boli nejaké dva športové a spojť ich spojkami, lebo v belgicku budeme viacerí, tak jeden môže tlačiť jedného a druhý druhého a aj doma by sa mi šikli dva, keď by som náhodou niekde išla len s jedným, ale nikde som nezohnala kde sa dajú kúpiť tie spojky
mauzos
1. jún 2009
mati, presne o tom sme sa vcera bavili s drahym, ze najlepsie by bolo dva 😃 S Tomaskom chodim viac po lekaroch, nosim ho v klokanke, tak by bodol normalny kociar :-p Akurat sa flakam po tej polskej stranke. Pozerala som tie lacnejsie Graco stolicky a su drahsie ako u nas :-o Tie tvoje su super!
martiina
1. jún 2009
uuuuff, akurát som zbaštila 2kg melónu :-N :-p .... budem cikať celú noc 😃 😃 😃
mauzos
1. jún 2009
😃 😃
martiina
1. jún 2009
mauzi a nevieš kde by sa dali zohnať tie spojky?
martiina
1. jún 2009
inak hav hav haaaaav baf baf vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😃 😃 😃
martiina
1. jún 2009
to bolo všetko najlepšie tvojmu havkovi 😃 😃 😃
taella
1. jún 2009
neviem či máte obchod TÉGEL , u nás je tam majú aj tie spojky.

mauzos , tak to fakt už budeš mať väčšie deti ako ja , podľa fotiek 😉

kuchynská linka ešte nie je hotová 😞 všetko sa s...e od rána , nič nevychádza ako má , tak prídu ešte zajtra ráno . A ja som myslela , že dnes si už budem ukladať všetky veci 😞 😞 😞
mauzos
1. jún 2009
no niekde na nete, kde inde 😃 😃

haf hafff - to bolo ze dakujem pekne 😉
mauzos
1. jún 2009
ahoj Taella, no ved uz musime ist konecne niekedy kocikovat a porovname ich 😃 😃
kde je ten Tegel? co to je za obchod?
taella
1. jún 2009
to je novootvorený obchod v Barci , väčšinou je zameraný na kočiare .

A kedy ideme kočíkovať ? 🙂
mauzos
1. jún 2009
vobec som o nom nepocula 😉

zajtra poobede? ked nebude prsat ...
taella
1. jún 2009
môžme zajtra poobede 😉
v15
1. jún 2009
martiina veľmi pekne ďakujem 🙂 ja vas obdivujem ako to všetko stíhate ešte aj na koníka chodiť musím sa to rýchlo naučiť aj ja 😉
pipka
1. jún 2009
mauzti naaaadherne fotkyyyy x-)

mati, veru aj ja som kukala...aka fesanda na tej fote v pase 😉 a o tych dvoch modeloch v klobucikoch ani nehovorim 😎

taelli, to nstve ]-( ja to poznam, ja som to takto absolvovala tesne pred porodom, furt sa to oddalovalo a presuvalo a ja som uz chcela mat vsetko tip top, kym sa hanula narodi :-N no nastastie sme to nakoniec vsetko postihali...ale o 5 minut 12 😕 😉
mauzos
1. jún 2009
krmila som Tomaska. Oki, tak zajtra ked nebude prsat, tak ti cinknem 😉

pipi ahoj, uz som ti chcela akurat isat absenciu. Kde sa flakas?
mauzos
1. jún 2009
pipi nie isat, ale pisat 😃 😃
mam na pleci Tomaska a pisem jednym prstom, tak to tak aj vyzera :-N
martiina
1. jún 2009
mauzi ja som minule kojila, písala naPC a pri tom ešte aj obedovala a tak to aj dopadlo :-N ... marko mi ručičkou buchol do taniera a ryža po celej izbe 😃 ešte aj spod kláves som ju lovila :-N 😃

...a ďakujem, samospúšť nám stále funguje 😃 😃 😃
pipka
1. jún 2009
na oslavach MDD sme boli, som oslavovala ja aj hanula 😃 a MM len nakupoval darceky 😃
pipka
1. jún 2009
no o jedeni nad pocitacom mi ani nehovorte :-N ja lovim z klavesnice nejaku papu a omrvinky denne :-p 😃
taella
1. jún 2009
pipka budem ti hovoriť ako sme kupovali náš terajší byt? V piatok sme ho boli pozrieť , na ďalší týždeň vo štvrtok podpísali zmluvu a na to v nedeľu som rodila :-N takže všetko sťahovanie a ostatné ostalo na manžela.
Takže každý deň pri mne v nemocnici , do toho sťahovanie a chodil ešte do práce :-S ale prežil to 😃
pipka
1. jún 2009
nam dnes doslo vyuctovanie a sme o 331€ lahsi 8-( 8-( 8-(
jeden krpec pribudne do rodiny a kooolko nas to stoji ]-( 😃 len svietime, kurime a vodu teplu miname :-N
martiina
1. jún 2009
taelli a čo ste sa sťahovali do väčšieho či od rodičov?
teraz tiež píšem jednou rukou a druhou odsávam mlieko na zajtra večer na kašu :-N
pipka
1. jún 2009
taelli, no doby je, ze ma moj obdiv x-) ale v krize poznas dobreho manzela :-N 😃 aj moj by to zvladol, verim tomu...ale co mozem zariadit ja, necha na mna..ze vraj mam lepsi organizacny talent, ked uz tie deti v skolke cely zivot organizujem 😃 😃 😃
pipka
1. jún 2009
mati 😃 😃 😃

ja jednou rukou pisem a druhou sa krmim jahodami :-p 😃