Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

martiina
1. jún 2009

v15 krasnučké su babulky 😵
mauzi ja som ho tiež našla len v USA , ale mali by ti ho poslať, len neviem čo by to stálo 😒
kde ste dnes všetky 😕 ... počasie nanič a vás aj tak nikde.... či u vás nepršalo dnes

martiina
1. jún 2009

haloóóó

martiina
1. jún 2009

jarka a eviska sa asi opaľujú, keď tam majú tak krásne 😀 😀 😀 ... segra hovorila že kúpili malý bazénik na dvor, že máte v UK krásne, tak sa slnia a kúpu

mauzos
1. jún 2009

asi sa na to vybodnem a pohladam predsa nieco u nas v bazare. Na tej polskej stranke, co sikupovala stolicky, nemaju kociky?

neviem kde sa dnes vsetky flakaju 😠

martiina
1. jún 2009

už som aj tam pozerala, ale ja keďže mám kočík za sebou druhý by som chcela taký vedľa seba a také som tam nejaké lacné nevidela
😒
už som inak rozmýšľala že by mi najlepšie boli nejaké dva športové a spojť ich spojkami, lebo v belgicku budeme viacerí, tak jeden môže tlačiť jedného a druhý druhého a aj doma by sa mi šikli dva, keď by som náhodou niekde išla len s jedným, ale nikde som nezohnala kde sa dajú kúpiť tie spojky

mauzos
1. jún 2009

mati, presne o tom sme sa vcera bavili s drahym, ze najlepsie by bolo dva 😀 S Tomaskom chodim viac po lekaroch, nosim ho v klokanke, tak by bodol normalny kociar 😝 Akurat sa flakam po tej polskej stranke. Pozerala som tie lacnejsie Graco stolicky a su drahsie ako u nas 😲 Tie tvoje su super!

martiina
1. jún 2009

uuuuff, akurát som zbaštila 2kg melónu 😅 😝 .... budem cikať celú noc 😀 😀 😀

mauzos
1. jún 2009

😀 😀

martiina
1. jún 2009

mauzi a nevieš kde by sa dali zohnať tie spojky?

martiina
1. jún 2009

inak hav hav haaaaav baf baf vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😀 😀 😀

martiina
1. jún 2009

to bolo všetko najlepšie tvojmu havkovi 😀 😀 😀

taella
1. jún 2009

neviem či máte obchod TÉGEL , u nás je tam majú aj tie spojky.

mauzos , tak to fakt už budeš mať väčšie deti ako ja , podľa fotiek 😉

kuchynská linka ešte nie je hotová ☹ všetko sa s...e od rána , nič nevychádza ako má , tak prídu ešte zajtra ráno . A ja som myslela , že dnes si už budem ukladať všetky veci ☹ ☹ ☹

mauzos
1. jún 2009

no niekde na nete, kde inde 😀 😀

haf hafff - to bolo ze dakujem pekne 😉

mauzos
1. jún 2009

ahoj Taella, no ved uz musime ist konecne niekedy kocikovat a porovname ich 😀 😀
kde je ten Tegel? co to je za obchod?

taella
1. jún 2009

to je novootvorený obchod v Barci , väčšinou je zameraný na kočiare .

A kedy ideme kočíkovať ? 🙂

mauzos
1. jún 2009

vobec som o nom nepocula 😉

zajtra poobede? ked nebude prsat ...

taella
1. jún 2009

môžme zajtra poobede 😉

v15
1. jún 2009

martiina veľmi pekne ďakujem 🙂 ja vas obdivujem ako to všetko stíhate ešte aj na koníka chodiť musím sa to rýchlo naučiť aj ja 😉

pipka
1. jún 2009

mauzti naaaadherne fotkyyyy 😵

mati, veru aj ja som kukala...aka fesanda na tej fote v pase 😉 a o tych dvoch modeloch v klobucikoch ani nehovorim 😎

taelli, to nstve 😠 ja to poznam, ja som to takto absolvovala tesne pred porodom, furt sa to oddalovalo a presuvalo a ja som uz chcela mat vsetko tip top, kym sa hanula narodi 😅 no nastastie sme to nakoniec vsetko postihali...ale o 5 minut 12 😨 😉

mauzos
1. jún 2009

krmila som Tomaska. Oki, tak zajtra ked nebude prsat, tak ti cinknem 😉

pipi ahoj, uz som ti chcela akurat isat absenciu. Kde sa flakas?

mauzos
1. jún 2009

pipi nie isat, ale pisat 😀 😀
mam na pleci Tomaska a pisem jednym prstom, tak to tak aj vyzera 😅

martiina
1. jún 2009

mauzi ja som minule kojila, písala naPC a pri tom ešte aj obedovala a tak to aj dopadlo 😅 ... marko mi ručičkou buchol do taniera a ryža po celej izbe 😀 ešte aj spod kláves som ju lovila 😅 😀

...a ďakujem, samospúšť nám stále funguje 😀 😀 😀

pipka
1. jún 2009

na oslavach MDD sme boli, som oslavovala ja aj hanula 😀 a MM len nakupoval darceky 😀

pipka
1. jún 2009

no o jedeni nad pocitacom mi ani nehovorte 😅 ja lovim z klavesnice nejaku papu a omrvinky denne 😝 😀

taella
1. jún 2009

pipka budem ti hovoriť ako sme kupovali náš terajší byt? V piatok sme ho boli pozrieť , na ďalší týždeň vo štvrtok podpísali zmluvu a na to v nedeľu som rodila 😅 takže všetko sťahovanie a ostatné ostalo na manžela.
Takže každý deň pri mne v nemocnici , do toho sťahovanie a chodil ešte do práce 😖 ale prežil to 😀

pipka
1. jún 2009

nam dnes doslo vyuctovanie a sme o 331€ lahsi 🙄 🙄 🙄
jeden krpec pribudne do rodiny a kooolko nas to stoji 😠 😀 len svietime, kurime a vodu teplu miname 😅

martiina
1. jún 2009

taelli a čo ste sa sťahovali do väčšieho či od rodičov?
teraz tiež píšem jednou rukou a druhou odsávam mlieko na zajtra večer na kašu 😅

pipka
1. jún 2009

taelli, no doby je, ze ma moj obdiv 😵 ale v krize poznas dobreho manzela 😅 😀 aj moj by to zvladol, verim tomu...ale co mozem zariadit ja, necha na mna..ze vraj mam lepsi organizacny talent, ked uz tie deti v skolke cely zivot organizujem 😀 😀 😀

pipka
1. jún 2009

mati 😀 😀 😀

ja jednou rukou pisem a druhou sa krmim jahodami 😝 😀