Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

martiina
21. jún 2009

áááááále kdeže od svadby už som čo-to na seba nabalila, 😀 to sa ti len zdá 😔
teda dá sa povedať, že mala som nabalené aj pred svadbou, ale kvôli svadbe som chudla a mala som moje minimum 63kg 😀 čo už som odvtedy nikdy nemala a už ani mať nebudem 😠

pipka
21. jún 2009

mooozes aj uhackovat 😀 ale ak prideme v lete, tak uz aby si zacala 😀 😀 😀

idem uz haji mati,uz ma lame 🙄 tak zatial dobru nocku 😵

martiina
21. jún 2009

dobru, pipka 😵
my ideme zajtra do poradne a na prvé očkovanie, tak dúfam že to krpci zvládnu v pohode 😎

catjob22
autor
22. jún 2009

Ahojte!!

Pipka som sa zasmiala - ze v detskej postielke!! Nie 😀 😀 😀 😀 Len som furt spala s nejakym doietatkom - raz s Biankou, potom s obomna dvojcatami a teraz uz len so Simonkom v detksej izbe. Takze sa na nasu novu manzelsku posteol fakt tesim 😀 😀 😀

Dnes to nafotim a hodim Vam link, mame to tam teraz ozaj pekne 😅 MM este preraba byt mojej tete v Humennom, ktora narychlo potrebovala nove byvanie a ma to tam este na 2 tyzdne max. takze hned ako skonci, ideme aj mz do noveho bytiku. V poodstate mozem zacat balit veci do krabic, no furt sa mi nechce a chyta ma nostalgia za bytikom v kltoprom teraz byvame 🙂

Krasne reanko vsetkym! 🙂

taella
22. jún 2009

martiina vy ste ešte neboli očkovaní ? 😕 Aj my dnes ideme , ale už na druhé očkovanie , na tu kombinovanú vakcínu , prvú sme mali pre 6 týždňami + pneumokoky

martiina
22. jún 2009

taelli, nie my sme ešte nemali očkovanie 😲 . Tiež sa mi to už akosi nezdalo, veď malo byť v troch mesiacoch, len Laurika bola vtedy chorá, brala ATB tak to dr. odložila, potom nám zas odložila poradňu a keď som sa jej pýtala kedy už konečne, tak povedala že na budúcej poradni a to je dnes 😕

sonia29
22. jún 2009

ahojte baby 🙂 no konečne som vás dočítala a dopozerala fotky, krááásne ich máte všetky 😵 😵 . mati aj ja by som takého veterána prijala, fiat 500 je moja srdcovka, aj stará aj tá nová 😝
aj vy ste také prispaté od tohto super počasia ? 😒 ja som jak mechom praštená, nepoužiteľná 🙄

martiina
22. jún 2009

soni, veru aj ja som taká 😨 , nie a nie sa prebrať, ale musím dať sprchu, dobrú kávičku, úsmev mojich detí a hádam ma to preberie 😵
soni, no tú novú 500 by som brala všetkými desiatimi 😵 .... ja mám síce vodičák už vyše 10 rokov ale nešoférujem... ale keby mám také super pidi auto, tak by som sa určite premohla 😀

ajka72
22. jún 2009

ahojte ,
buduce dvojičkové maminy predávam postielku s hniezdom, odkladačom na plienky a aj na hyg. potreby po našich dvojičkách mám to aj v ponuke inzerátov tak skuste pozrieť či by sa vám nehodili

eviska83
22. jún 2009

Ahojte
Martinka- pana prstenov nemusim vobec ,ale harry mi akosi ucaroval 😀 😀 😀 😀
Ja som s 90dnovkou schudla a a kila sa mi nevratili,zacala som priberat az pocas tehotenstva(ale to som sa fakt rozozrala 😠 )Mozno preto sa im vratili kila lebo nedrzali aj tych dalsich 90 dni- ja ano.
Krasna si bola nevesticka- ze 63 😀 😀 😀 Moje min.bolo kedysi daaaavno 65 ,ale ja mam len 165 cm 😵 .
A fotky s mamickami sme neurobili preto lebo ja sa momentalne odmietam fotit a ktomu nasi spali v kociari uz poobliekani,lebo uz sme sli domov.na fotky sme skoro zabudli 🙂
My ideme na druhe ockovanie zajtra- tu sa ockuje v 2,3 a 4mes.
Pipka- a negulas sa ,ved vidim fotky
Jarkinim princeznickam vsetko naj k 4 mes. 😀 😀 😀

pipka
22. jún 2009

evi guuulam guuulam 😅 😝 ..len na fotkach zadrziavam dych 😀 😀 😀 😀 😀

mati, nas ockovali v 4 mes. a v 5. mes. prve preockovanie, a na druhe preockovanie ideme v auguste, ked bude mat rok 😉

pipka
22. jún 2009

inak pana prstenov ani ja nemusim 😅 😝 ..ale ako eviska...harry ma chytil 😀

mauzos
22. jún 2009

Ahojte 🙂
My ideme na prve ockovanie o dva tyzdne, ked budu mat chalani 3 mesiace.
Boli sme dnes u Dr., nastastie Tomi nema nic chytene, len mu sopliky stekaju hrdlom a to ho drazdi, rano uz aj pokaslieval. Predpisala nam Stoptusin, Fenistil, na noc Paralen. V piatok sa mame prist ukazat, dufam ze dovtedy uz bude fit ☹

Martinka super svadobna fotka 😉 Tahali ste aj plechovky za autom? 😝
Mati ja mam 175 a mam veru pocit, ze som az velmi vysoka. V skole som bola stale najvyssia a aj teraz vytrcam. Zeby v Ke boli mensi ludia? 😲

Mne sa zase paci Pan prstenov, ale len prvy diel.

pipka
22. jún 2009

mauzi, aj v BA su mali ludia...sak nevies, ze tu ked napadne centimeter snehu, tak je ho vyse hlavy 😀 😀 😀 😀

martiina
22. jún 2009

ahojte,
no tak máme po očkovaní, malí boli zlatí ani nejak neplakali 😵 , zatiaľ sú pokojní, teda neplačú ale sa rehocú a sú rozkokošení, radosť na nich pozerať.... dúfam že aj v noci budú v pohode 😔
inak na poradni všetko ok, zas pekne popriberali, tak nemusím mať obavy že by im moje mliečko už nestačilo 😝
Marko 8300g a Laurika 7520 g, už ho pomaly dobieha nezbednica malá, už je rozdiel len necelých 800 g a to bol 1,5 kg
mauzi, plechovice sme neťahali ale namiesto ŠPZ sme mali naše mená 😵
pipka ani mne sa nezdá že by si sa gúľala 😉 .... ale ja dávam len fotky na ktorých si pripadám štíhlejšie 😅 , takže neverte tomu čo vidíte 😀 😀 😀
eviska, veru ďalších 90 nedržali, tak asi preto 😔
mauzi, tak dobre keď je Tomi v poriadku, nech sa odstráni detaily a je zas zdravý jak buk 😉

martiina
22. jún 2009

pipka a ty si pripadáš vysoká .... to len ja sa cítim nevysoká pri mojich cm? 😀

martiina
22. jún 2009

no tak som musela tých mojich krpcov odfotiť, lebo takí urehotaní ešte neboli, nie a nie prestať 😀 a to sú po očkovaní
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

mauzos
22. jún 2009

mati rozkosni su 🙂 to im robis sasky, alebo sa sami tak zabavaju? uuuzasne ...
skoda, ze na tej fotke nie je aj ta SPZ 😒

pipka
22. jún 2009

mati, no uuzasni su, a ze ockovanie 😀 😀 😀
ale aj hanula bola uuplne bez akychkolvek problemov...nastastie 🙂

mati, ja vysoka som...ale teraz sa to tym gulatenim straca 😠 😅 😀 rastiem stale...ale do sirky 😀 😅

martiina
22. jún 2009

mauzi, niekedy im stačí že sa na mňa len kuknú a už sa rehocú 😠 .... taká som im smiešna 😀

mauzos
22. jún 2009

😀 😀 😀

martiina
22. jún 2009

mauzi, špeciálne pre teba som našla aj tú s ŠPZ, ale je to v horšej kvalite, tak tam hádam niečo uvidíš 😅 ... je to aj taká, čo som spomínala že všetci kukali kto karuje a to MM kolenami 😀

mauzos
22. jún 2009

perfektna fotka 😉

eviska83
22. jún 2009

Mati - no nadherni su, zda sa to len mne alebo sa cim dalej tym viac podobaju? 🙂
A ta svad.fotka je super 😵

martiina
22. jún 2009

eviska viacerí mi to už povedali že sa čím ďalej tým viac podobajú 😵 ... už si ich aj pomýlili, a to Laurika chodí v šatočkách a v ružovom a prihovárali sa jej že "čo ty malý buchtoš ty tej tvojej sestre všetko spapáš" 😀

eviska83
22. jún 2009

to fakt? ale aj nam sa uz stalo ze sa opytali : to su 2dievcatka?a nasi maju modru a ruz.deku 😀 😀 😀

pipka
22. jún 2009

mati, ta svadobna fotka je uuuzasnaaa 😵 to kto vymyslel? 😕 nedivila by som sa, keby si napisala ze ty 😀 a este si aj fotila samospustou..sak ty zvladas vsetko 😀 😀 😀

pipka
22. jún 2009

nic si z toho nerobte...ja som isla s hanulou minuly tyzden, cela bola v ruzovom, aj klobucik, nausnicky..a sused zahlasi, ze jaky pekny chlapcek je ten vas zbojnik 😅 😠 😀 asi slepy chudak starky 😀

mauzos
22. jún 2009

😀 😀 😀 na nasich dnes zase v cakarni u lekarky ze chlapcek a dievcatko 🙂