• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dvojičky, druhá časť

22. júna 2017 
a ja mam tolko mlieka, normalne mi stres pomaha. danieli nemusi mat vobec flasku. aj teraz mi odspala pri prsniku :dizzy_face:
12. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco hotel? ved to je normalne, ked je mamina s babom v nemocnici, nie?
Dufam, ze tych stresov budes mat co najmenej, aj ked ti to robi dobre na mlieko. Si dobra, ze este kojis. Tusim uz sme vsetky z nasho terminu s tym sekli.
12. okt 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotel preto, lebo danieli tam ostane len 1 noc.
a oficialne kojim uz len 2x denne - rano a vecer. teraz je vynimka, dostane aj desiatu a olovrant :grinning:
12. okt 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked si nasla lepsie riesenie, tak mozu byt len radi, ze tam bude len jednu noc :wink:
Aj dva krat denne je dost, mas moj obdiv. A ako pokracujete s prikrmami?
12. okt 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze pocit hotela bol zly, teraz mi to odsuhlasili. o 13.00 nastupujeme, ja ako rodic pacienta a danieli do pionierkseho tabora :grinning:

prikrmy: dnes 100g ovocie a trochu potiahnutia z prsnika a obed 200g zelenina+masko/zltok

len sommala problem s ovocim, prve 3 dni mi ho brutalne vypluvali
12. okt 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Katka,držím palce,nech ste čo naskôr zdraví a pekne domka :slight_smile:
Mauzos,ešte kojíš? Ak ti nevadí môžeš napísať ako si si našla ten
systém kojenia,ked ste prišli domou z nemocky? Ja si to neviem predstaviť :sweat_smile:
12. okt 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booze katka :frowning2: drzte sa a nech ste skoro vsetky zase spolu domka. Dufa, ze to nebude nic vazne a vsetko sa pekne zahoji.

minkak no pekne ste tie mena povyberali...ved aj tak by ste ju volali vierka a sonicka...ale meniny bude slavit v marci :sunglasses: ja ked som tak rozmyslala, keby nam vtedy tie dvojky ostali, co my by sme k tej Hanke asi tak dali :confused: :sweat_smile: no veru...neviem...asi lenku :slight_smile: a potom by som tiez mala hanku a lenku aaa keby sa nam podarilo tretie tak danku...no tiez hotovy blazninec :grinning: hanka, lenka, danka a mama janka :grinning: :grinning: :grinning: a nas tatino by bol uuuplne hotovy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka super :grinning: hanka, lenka, danka, janka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zukrik, nie nekojim a ani som nikdy obidvoch nekojila. Kojila som len Tomiho 2 tyzdne, ale musela som ho aj prikrmovat, takze som to nakoniec vzdala :frowning2:
12. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka- to je mi luto :unamused: Drzim epalceky nech je co najskor doma
12. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka - drzkaj sa moja......zvladnete to...
12. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak my sme dneska prisli domkov z porodnice po 6 dnoch :slight_smile: sekciu mi nakoniec robili v utorok,aj ked bola naplanovana az na stredu, ale zacinala som mat konrakcie a otvorena na 4cm, tak nechceli nic riskovat kvoli koliznemu postaveniu babatiek v brusku.
Timejka - narodena ako prva, 49cm a 2540g
Samko - narodeny minutku po nej, 50cm a 2550g
Mamina sa pekne hoji po sekcii a babatinka su tie najkrajsie na svete :dizzy_face:

a co tu nove? minkak stale 3 v 1?
12. okt 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doublemamca no V E L K E G R A T U L K O !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Prajem Vam vela,veeeeela zdravicka ,mliecka a stastia po cely zivot drobcom!!!!!!!!!!!!
Moooooooc sa s Tebou tesiiiiiiiiiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Miery kraaaaaaasne :dizzy_face: no na paradu!!!!! :dizzy_face:
Tak aj Tebe prajem rychle zotavenie :dizzy_face:

ja stale tu ,cakam Ta tu :grinning: :dizzy_face:
12. okt 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doublemamca - bozinku, kazdy den som na teba myslela, ze ako sa mate !!!!! To je uzasna spravicka......malym babikam posielam pusinku a drzate sa! Joooj, ale som stastna, ze to mas za sebou a ze vas tak skro pustili domkov. Ocino musi byt najstastnejsi muz na svete........
12. okt 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doublemamca Blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Je uzazne , ze uz su drobci na svete s krasnymi vahami, zdravicki a vy sa uz mozte s nimi tesit doma!
Tak prajem rychle zahojenie a vela sil na kolotoc s babatkami!
12. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doublemamca gratulujem, krasne miery a vahy. Prajem vam hlavne vela vela zdravicka, mamine vela mliecka a nech vam robia len radost :dizzy_face:

A samozrejme cakame na FOTECKY !
12. okt 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka dakujem :slight_smile: no vsak uvidime ci nas este nieco neosvieti :grinning:

doublemamca no fotecky este daj ,nech si kuk aj ja,keby nieco :grinning:
som zvedava :dizzy_face:
12. okt 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doublemamča, gratulky :slight_smile: , držte sa a tešime sa na fotky

babule, ak by ste potrebovali zimné bundičky 9-12m, tepláčiky: predávam za dobrú cenu v super stave:http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=402809&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D119
12. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doublemamca- gratulujeeeem ,krasne vahy :slight_smile: prajem vela zdravicka, mamine veeela mliecka :dizzy_face: :dizzy_face:
A aj ja som zvedava na fotecky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz slintam
12. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dracik to ste sa minuly rok vsetky dvojmaminy dohodli na rovnakych bundach? :grinning: :grinning:
12. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ,doublemamca,blahoželám ,super,že je všetko o.k. a ste už domka po sekcii :confused: :confused: ,krásne váhy majú,držkajte sa všetci,veľa mliečka,aby pekne prospievali a robili vám len radosť :slight_smile:
12. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doublemamca kraaasne miery aj vahy, veeeeelka gratulacia :sunglasses:
Tak uz si len uzivajte, vela zdravicka a stasticka vam vsetkym zelam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. okt 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doublemamca, velmi velmi blahozelam :slight_smile: si perfektna, super si to potiahla a mate krasne vahy :slight_smile: prajem vela radosti, pohody a hlavne sily vsetko zvladnut...
12. okt 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, doublemamca!!! aj ja srdecne blahozelam k babatkam :dizzy_face: :dizzy_face: !!! prajem im hlavne vela zdravia, radosti, stastia a lasky!!! naozaj si to pekne potiahla, velke gratulka este raz!
13. okt 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam kocky prevelice :slight_smile:
s tym mlieckom je to trosku bieda, bo ho nie je bohvieako vela a musime sa statocne dokrmovat..hlavne samko je velky papac a timejka trosku poslabsie, ale urcite sa vypiplame pomalicky. Mame este trosku opacny rezim z bruska, ze cez den spinkame a v noci mrnkame a tancujeme po izbe...ale snazim sa babatka budit cez den na papanie a preberat ich,aby si v noci potiahli...no poviem vam..v nemocke som aj slzu vyronila v jednu noc ked obaja kricali jak o dusu :frowning2: ale trpezlivost ruze prinasa a chrustikovia krucia len ked su hladosi alebo kakosi :slight_smile:
idem hodit nejake 2-3 fotecky,nech viete aku mam princeznu a fesaka :sunglasses: tak potom kuk
13. okt 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doublemamca aj ja sa pripájam ku gratuláciam ku krásnym detičkám no tie začiatky pokiaľ si nájdete systém su ťažšie ale potom to už ide a berieš ako uplnu samozrejmosť že máš dve detičky, tak sa držte pekne papkajte a priberajte
13. okt 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Doublemamca,super gratulujem,prajem veľa veľa zdravíčka a mliečka :slight_smile:
Krásne detička,otecko je určite hotový :grinning: :grinning:
13. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doublemamca su prenadherni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
juuuuuuuj,tak sa s Tebou tesiiiiim :dizzy_face:
a tie slzicky z toho si nic nerob-len si poplac.....
ja som pri malej nejednu vyronila.....aj to treba :wink:
zachvilu nabehnete na rezim!!!!!
a na ktory den Ti ich uz dali na izbu?
13. okt 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
double, su rozkosni bambulkovia :slight_smile:
ja som vcera konecne pocitila take ozajstne pohyby, akurat sme lezali s manzelom a drzal brusko a prislo to :slight_smile:
13. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulácia doublemamine :slight_smile: Sú rozkošní, hneď by som si dala znovu povedať :grinning:
13. okt 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj babule dakujeme za pochvaly :sweat_smile: nie som poverciva,ale stale ich popluvam a uz som rozmyslala aj nad cervenymi stuzkami :grinning: bo ich vsetci strasne mojkaju a obdivuju...sestricky v porodnici sa s nimi aj fotili a nechceli mi ich dat domov :grinning:
minkak, sekciu som mala v utorok na obed...okolo piatej som si ich vypytala na chvilku do izby na postel..na druhy den som sa rano uz poprechadzala a snazila sa chodit, aj mi ich priniesli na prisatie..no a na treti den ma previezli na izbu pre mamicky a uz som ich dostavala,len este na noc si ich zobrali..a potom som ich mala uz stale.
13. okt 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok