Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mauzos
13. okt 2009

mamca su fakt rozkosniiiii, nadherne babatka 😵

pekne si to zvladla, ja som sa dokazala postavit az na treti den ☹

eviska83
13. okt 2009

doublemamca- kraaaasne su 🙂 🙂 🙂 🙂

zofa
13. okt 2009

Doublemamca blahozelam k nadhernym detickam 😉
Mauzos mna po necelych dvoch dnoch po sekcii prepustili domov 😠 Chodila som ako 100rocna babenka predklonena od bolesti, uz len palica mi chybala 😀 😠 😝

deny32
13. okt 2009

Doublemamca, zlaticka mas... krasne su 🙂)) Vyzeraju spokojne.. 😉 pri sekcii si bola v narkoze, alebo epidural?

deny32
13. okt 2009

.. este sa troska pochvalim.. 😉 dnes sme boli na poradni, tripple testy vysli super, krcok je v poriadku, maternica tiez, deticky su uplne rovnake a dr. povedal, ze to vyzera na chlapceka a dievcatko... takze asi budeme mat parik... sa s muzikov vytesujeme ako male deti, len uz keby som ich aj mala doma ako doublemamca a mohla ich vystiskat 😀 😀 😀 ale radsej si pockame 🙂

mauzos
13. okt 2009

deny krasne, tesim sa s tebou a gratulujem k pariku 😵 Neboj zbehne to ako voda a budes ich mat pri sebe ... zatial mozes trenovat s nasimi 😉 😝

deny32
13. okt 2009

Mauzi, ten trening beriem.. 😉

mauzos
13. okt 2009

deny kedykolvek 😀

julietka
14. okt 2009

doublemamca dodatocne ti blahozelam k naaadhernym dedickam, si to zvladla naozaj statocne a mali drobci su naozaj velmi krasni. Zelam vam vela vela zdravicka a taktiez vela mliecka 🙂

julietka
14. okt 2009

minkak krasne brusko, a tiez sa pekne dlho drzis? este vladzes? ako to zvladas?
...som prekvapena babenky ako dlho sa dokaze s dvojkami vydrzat, mna kazdy strasi ze dvojicky sa budu pytat skor na svet, dokonca aj moja doki mi to vravi..

katrinb
14. okt 2009

deny - tesim sa s tebou ! Velmi !

katrinb
14. okt 2009

loginka - to je super, ze uz citis vo velkom....ja cez den take male motyliky......a ku veceru aj viac. A v noci niekedy poriadny kopanec...ale len v noci, ked spinkam - tak ma to zobudi.....Niekedsy si myslim, ze mi strplo brusko...ale je to len na par stotin sekundy...a potom si poviem, ze to male ma koplo.....dufam, ze sa nemylim

minkak
14. okt 2009

Ahojte kocky 🙂
tak ja som mala dnes zase poradnu,som domka o tyzden znova ak sa nic neudeje....
julietka dakujem-hej pridavala som este aktualne fotecky 😉
zvladam-zvladam-ja sa citim stale OK-babulky su otocene dole hlavickami 😉
ved to aj mne vsetci hovorili -no ale vidis vsetko je mozne 😵
drzkam palceky babulky aj Vam aby ste to aj vy tak potiahli 😵
deny no super.tesim sa s Tebou,ze mate vsetko v poriadku-len tak dalej a gratulko k pariku 😵 😵 😵

doublemamca len popluvaj-popluvaj-naozaj su rozkosni 😵
tak na paradu ste to zvladli v tej nemocke 🙂

katrin no paradicka-urcite sa nemylis!!!!len si to krasne uzivajte 😵

lucila83
14. okt 2009

Ahojte.
Loginka a Katrin - baby,prosim vas,ako by ste popisali tie pohyby?Myslim ako citite to kopkanie?Ja si totiz este stale nie som ista,ci su to oni alebo mi tak pracuju creva.... 😅 A to uz mam 21. tyzden.

elisa7
14. okt 2009

Ahojte, doublemamca, gratulujem k detickam 😀 tak sa to tu zacina rozbiehat 😀 perfektne to zvladas v tej nemocke tie prve dni po cisarskom, to mas moj obdiv
minkak, u teba cakaju do 42.tt, ci co? drzim palce, nech sa uz vypytaju na svet a nech maju krasne vahy -uz sa tesim na fotecky
😀
ja som mala byt uz v nemocnici, ale moj dr. tam v pondelok nebol, tak som cakala do dneska na ultrazvuk, dnes ich pomeral a hned to nabralo rychly spad- podla merani UZV maju 3200 a 3300 g, {uz sa nedivim ze som uz nevladala ani chodit- to som zvedava kolko budu mat naozaj) a su obidve priecne. takze zajtra nastupujem a pravdepodobne v piatok ideme na to 😲 drzte palce, strasne sa bojim a tesim zaroven 😲

minkak
14. okt 2009

elisa ja nevieeeem 😀 dakujeeem 😵
no krasne vahy!!!!!kraaaaasne!!!!Tak sa teda drzkaj-budem na teba mysliet potom daj fotecky a info-tesim sa 🙂
Viem presne ako sa citis 😅 Neboj sa zvladneme to!!! 😉 Ved musime,no nie 😵 😵 😵

katrinb
14. okt 2009

lucila - no podla mna to kazda mamina by napisala inak...tie pocity. Ja neviem, ci ti to presne opisem, ale budem sa snazit. Kedze je to moje prve tehulkovanie...a tvoje asi tiez - je podla mna problem na 100% vediet, ci uz citim pohyby....teda aspon u mna. Ja som v tomto opatrna a nechcem si zbytocne nieco nahovarat.
No takze ja som okolo 16tt zacala citit nieco ako sa pise - citit motylikov...ono najprv som si myslela, ze ked mi je zima a prejde cezomna take steklenie...a aj cez brusko, ze je mi proste zima. no ked sa to zacalo opakovat...a to aj ked mi zima nebola...uz som vedela, ze su to babulky. Take jemne motylkovanie.....taky divny stav som mala zrazu v podbrusku a okolo pupka. Potom asi okolo 18 tt som sa zacala v noci budit..nie kazdy den...ale niekedy na nieco take ako keby mi strplo brusko - ale to len na cvilinku..a ked som sa zobudila, nevedela som, co to je. No kedze sa mi to opakuje...asi ma jedna z mojich princezien poriadne kopne...alebo sa otaca...neviem.

Dufam, ze sa nejako vysomaris z mojho popisu, ono je to tazke presne napisat.....Ak nieco podobne pocitujes, hned nam daj vediet.

elisa - a tebe, teda vam drzime palceky...zvladnete to.....tesim sa s vami !

pipka
14. okt 2009

minkak no naaadherne sa drzis, fakt klobuk dole 😵

doblemamca naaadherne su babuliatka, normalne zavidim...ale tak v dobrom 😎 🙂 🙂 vsetko naj naj zelame 🙂

deny32
14. okt 2009

Ahojte, dakujeme 🙂
Eliza, super vahy babuliek, uz to mas v dohladne... drzim velmi palce a tesim sa na fotky 🙂
Minkak, Ty budes za chvilku rekordmanka.. 🙂 perfektne sa drzis a este Ti je aj dobre... 🙂

Katrin, Teba uz budia babenky? 🙂 Ja citim stale motylikov, niekedz viac, inokedz menej... najviac ked po dlhsej dobe sedenia chodim a ked soferujem... a aj ked sa ponahlam 🙂) ale niekedy citim tiez nieco ako slaby krc, mozno to je ono.. 🙂)

Loginka, a uz citil aj manzel, ako Ta jeden z drobcov kopol?

Vy skusenejsie maminky a tehulky... kedy citit pohyby aj na dotyk.... ???

katrinb
14. okt 2009

deny - ano, tead aspon si myslim, ze je to ono...ale slabe este. Ale manzelik minuel, ked zaspaval (ja som uz bola davno v spanku) mal vraj ruku na mojom brusku a 3 x ho kopli.....vraj normalne sa prebral a nemohol zaspat....rano mi to hovoril...zlaty :o)

deny32
14. okt 2009

Vazne citil??? jeeeeeeejj... 🙂 🙂 🙂 tak to musim davat pozor, lebo moj by uz tiez velmi chcel... 🙂 Ako brusko? Mne teraz zacalo nejako rychlo rast... mam pocit ze kazdy den je vacsie.. 😉

vranka4
14. okt 2009

ahojte 🙂 ,najkrajšie boli pohyby zo začiatku nepatrné ,postupne stúpala intenzita a počet,hlavne večer-v noci,akonáhle som zaľahla,začali sa vrtieť- kopačky okolo 7.mesiaca - normálne bolo vidieť otlačenú a vydutú pätičku na brušku 🙂 ,stále som sa smiala,že hrajú futbal medzi sebou,hlavne Marek ,ktorý bol naľavo,veľmi často robil vydutinky na mojom brušku-žeby nádejný futbalista 😀 😀 krásne pocity,vychutnávajte si ich 🙂 ,tehuľky držkajte sa všetky 🙂 ,minkak ,ty si už o chvíľu v cieli 🙂 a my už maminy,detičky nech nám robia radosť 🙂
ináč u nás poriadna chumelica,ak bude takto snežiť do rána,tak vyťahujeme sane 😀 😀 ,žeby už Vianoce?,naši sa už dnes chceli ísť sánkovať a stavať sehuliaka 😀

loginka
15. okt 2009

caves, no pohyby sm citili zretelne pred 2 dnami aj s manzelom, take prevlnenia sa v brusku, dalsi den na vecer nic 😕 vcera v noci som citili tiez vlnky, a predtym steklenia, ale nie je to este intenzivne, ved to poriadne este len pride
baby zistili mi ubohy stav zeleza, napriek tomu ze ho beriem od zaciatku este viac kleslo, takze aj preto som casto taka malatna, dali mi listiovku a pirridoxin, asi sa mi zle vstrebava

deny32
15. okt 2009

Loginka, tymi prevlneniami si to presne vystihla... 🙂 mna dnes v noci jedno koplo, teda ked sa mi to nesnivalo 😀 Si mala od zaciatku malo zeleza? Ved si papala aj cviklu, vsak? Asi sa Ti naozaj slabo vstrebava... jeho vstrebavani epodposuje vitamin C, vcera som to citala... pozri link, mozno pomoze.. ja idem na krv zajtra, tak som zvedava na vysledky.. kazdy den pcham do seba banany, papriku, citrusy, sipkovy caj a jem cviklu a mrkvu, oriesky.. tak azda...

http://zena.atlas.sk/preco-potrebuju-tehulky-ze...

deny32
15. okt 2009

vraka, krasne si to napisala s tymi pohybmi... 😉

mauzos
15. okt 2009

ahojte 🙂

juuuj ked si tak spomeniem na prve pohyby, ake to bolo krasne, normalne ste mi to pripomenuli 😵 U mna boli tiez tak asi od 20 tt tie pohyby intenzivnejsie. A presne ako Vranka pise, neskor to bolo az smiesne ako sa to kade tade vyduvalo. U nas bol Tomasko hyperaktivnejsi a to mu ostalo aj teraz. Ten sa metal skoro stale a hlavne vecer, ked som lahla spat 😀

Deny nesli ste do Polska? Nechcelo sa vam v tom super pocasi? 😖

deny32
15. okt 2009

Ahoj Mauzi, Tomasko sa viac hybal preto, lebo uz vtedz v brusku sa stale smejkal 😉 v utorok som sla z Carrefouru a oni sa trak zacali mrvit, ze mi az slzy vysli... od stastia 🙂 som skoro nedosoferovala, zlaticka moje male bruskove 😀
Ete vcera sme isli a veecr volal brasko, ze nie... ale pravdupovediac mi odlahlo, je hrozne pocasie a ist do snehu na letnych gumach s dvoma tehotnymi (jeho manzelka a ja sestra) , s mamou a swokrou...tha nic moc... pojdeme inokedz, mozno bud. tyzden... alebo prehovorim Laca a ked sa nastve, tak pojdem sama a vezmem nejaku kamosku... nechces? 😉

mauzos
15. okt 2009

Deny to muselo byt krasne, viem si to zivo vybavit take tie prve ozajstne pohyby 😵

no to by si este musela ukecat mojho Vlada, aby ostal cely den s malymi 😀 😀 ale ja by som si mozno aj urobila vylet 😉

taella
15. okt 2009

a zoberieš aj mňa do Poľska ? Deti dáme do záložne a ideme na výlet 😀

mauzos
15. okt 2009

jeeej to by bola sranda 😀 chlapi mozu ist s detmi na pivo 😝