Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
27. dec 2009

matelko ako sa majú trojčatá a Soňa?

matelko1
27. dec 2009

sona sa mi neozvala,ale uz vcera som mala nutkanie,ze jej zavolam,len a bojim,ze ju budem rusit,ale dnes asi jej brnknem.
uz z rana ma dnes akosi zaha pali,zle som spala,ani na jednom boku ani na druhom,len som si miestocko hladala a zacala som mat taky biely vytok,tak neviem co to znamena.

juliagregor
27. dec 2009

to nevadí pokiaľ neni hnedý, už sati to kráti predoperačné vyšetrenia sú platné 14 dní,
už máš nachystané
Soňa bude mať s nimi roboty, keď sú tak skoro ☹ , len aby boli OK detičky 🙂

juliagregor
27. dec 2009

Katka určite ťa tvoj drahý bude obskakovať aj po 🙂
ja som ho ale niekedy až zneužívala 😀 , ale ked bol taký podarený ....

matelko1
27. dec 2009

veru len aby boli deticky ok.ved co ine si kazdy praje zdravie je najdlezitejsie.
aj mna moj manzelik obskakuje 🙂
zajtra idem na krv na lacno,potom cakam na vysledky a mozem si robit predoperacne.

matelko1
27. dec 2009

telef.som s trojickovskou maminou.ma sa uz dobre,nelka a niko dychaju za nich pristroje a ninka uz dycha sama.

katrinb
27. dec 2009

materlko - tak drzim palceky na tie predoperacne. Ale nevidim dovod, aby boli zle 😉

Ja mam tiez zajtra poradnu, u mojej este. Tiez idem na lacno, berie mi krv.... Matelko, ja som tak vcera v noci nepospala skoro nic. Kazde dve hodiny hore, potom kym som zaspala.....a vzadala som to prehadzovanie o siestej rano. Dnes som ale spala super.....takze hned mi je lepsie.

Pozdravujem Sonu a babatka.....nech sa len tak dalej krqasne drzkaju. Ona ich porodila v 29tt? Ze? No mne sa uz konci, v stredu zaciname 30 tt...tak super.

matelko1
27. dec 2009

katrin ano v 29 tt ich porodila.mne sa konci dnes 32 tt.konik ukazuje tyzden viac.
super uz sa ti to tiez krati.utekaju tie tyzdne.

murkaa
27. dec 2009

katrinb - užívaj si obskakovanie manžela, nebude to stále tak (haha), ale vráti sa to aj inokedy.My sme s manželom už zosobášení 7 rokov (spolu 13) a teraz ma tiež zasa obskakuje. Je to pekné od nich aj ked ma vie rozčúliť.

matelko - ti už tiež budeš mať dobrý týžden. Hlavne kvôli pľúckam babatiek. Drž sa.

Už som tak prepchatá, že neviem čo. Strašne mi chutí ovocie - všetko a dnes som si spravila mrkvový šalát - sladkokyslý a idem asi zjesť celú misu. Rezne nech zje manžel. No a zo spaním to u mňa vyzerá tak, že v noci chodím cca každých 30-40 min. na WC- veľa sa teda nevyspím.

matelko1
27. dec 2009

murkaa dakujem,ale teraz sa mi zda,ze sa to vlecie....na wc chodim aj ja casto aj v noci,ale musime vydrzat.

murkaa
27. dec 2009

Matelko1, aj mne sa to vlečie, lebo málo chodím z domu. Hoci boli sme na návšteve u našich a aj tam pôjdem, lebo mi malého zabavia a je to len 3 km od nášho domu. Je to kruté, ale on potrebuje nejakú akciu a tam je synovec a zamestná ho.
No už sa pomaly obávam pôrodu. Čo a ako? Vôbec sa nespolieham na to, že som už raz rodila. Mám zazmluvneného lekára, tak to nechám všetko na neho a to má málinko upokojuje. Ale aj tak sa bojím !!!!!!!!!!!!!

matelko1
27. dec 2009

murkaa aj ja sa bojim porodu.ja nemam este dohodnuteho porodnika,chcem si zajtra vybavit a dohodnut sa.cele tehu ked som mala problemy nejake,tak okrem mojej gynekolog.som chodila aj k nemu priamo do nemocnice,takze idem za nim a dohodnut sa.on ma pozna uz par rokov,vzdy idem za nim,aj ked mi vysli vysledky nejake zle,tak so slzami v ociach som utekala za nim a povzbudil ma....dodal mi sily,poradil atd.zlaty clovek.
a ako budes rodit cisarakom.....ja by som chcela mat cisarak.v 30 tt som mala drobcov zadockami dole.

murkaa
27. dec 2009

spodné babtko bolo dole hlavičko a horné sa tak skoro prieči, no viac je tiež hlavičkov. Môj Dr. je za prirodzený pôrod a všetko vyzerá zatiaľ tak, že by to mohol byť. Aj kultivácia z pošvy nemá K.I. na prirodzený pôrod. Myslím Streptokok B. Povedal mi, že ked prejde jedno - druhé sa už vyšupne. No, ale ja mam dvojvaječné.

katrinb
27. dec 2009

murkaa - no pekne roky ste uz spolu s manzelikom. My v aprili budeme mat 11 rokov, co sme spolu...ale manzelia sme od roku 2007...nejako sme sa nenahlili do sobasa.....takze to obskakovanie po tolkych rokoch je fakt super...lebo ked su dvaja uz dlhsie...predsa len to nie je ako na tych zaciatkoch...a teraz sa to pekne vratilo spat...co je fakt super 😉

Moj porodnik mi zase povedal, ze mi da urobit urcote vsetky predoperacne - pre istotu..ale moze sa stat, ze dievcata sa same budu pytat na svet...a v niektorych pripadoch je uz zbytocne to riesit cisarakom. Cize ja to vsetko nechavam zatialk na prirodu. Ak by prisli akekolvek kompliklacie, vyriesime to rychlo...cisarakom. Ja len dufam, ze bambule nebudu sa chystat skoro von a bude potom ten cisarak.....mne je to osobne jedno....musim predsa vydrzat vsetko...nebudem ani prva ani posledna. Ale pri jednovajecnych je lepsie cisarak. ako pisala miranda minule. Ale priroda to urcvite zariadi tak, ako to bude najlepsie. Ja stale hovorim, ze vsetko je tak, ako ma byt. Aj ked niekedy msa nam to nezda fer.....neskor ale vo vcsetkom najdeme urcite pozitivum 😵

matelko1
27. dec 2009

a my sme s manzelikom tiez tak ako ty katrin,1.aprila budeme 11 rokov spolu a manzelia sme od roku 2006.tiez sme sa nehrnuli moc do sobasa,ale vsetko sme na poly kupovali dom,auto atd,takze tam uz nebolo co riesit,len sa zobrat.
ja som zvedava co mi povedia zajtra,aj moja dr.aj aj ten druhy dr.

rosienka
27. dec 2009

dufam, ze ste vsetky pekne dovianocovali, my sme mali peknu pohodicku, najmä doma s rodinou a kamosmi a dnes sme sa balili na lyzovacku, kde si sice nepolyzujem, ale snad trochu pobezkujem 🙂

prajem vsetkym stastny novy rok, aby sa vam darilo a vsetko vyslo podla predstav, najmä zdrave krasne dvojciatka 😵

katrinb
27. dec 2009

matelko - a my 2. APRILA BUDEME MAT TYCH 11 ROKOV....SRANDA...O DEN NESKOR SME SA DALI DOKOPY AKO VY.... 😎 😵 😀 A obe cakame jednovajecne...to je nahodicka 😝

matelko1
27. dec 2009

katrin tak to ozaj je nahodicka 🙂 🙂 🙂

matelko1
27. dec 2009

na zajtra som si vybavila utz tak som zvedava kolko maju drobci.
zajtra mam toho vela poradna,hematologia a este ten utz tak dufam,ze to postiham.

vranka4
27. dec 2009

ahojte 🙂 ,katrin,matelko,murka,ale sa vám to kráti,o chvíľu budete kočíkovať 🙂 ,ja som mala termín v marci,bolo super,že som sa v lete nemusela pariť s bruškom 😀 😀 ,tiež som mala predoperačné vyšetrenia urobené,pre prípad nejakých komplikácií,ale nakoniec bol pôrod klasický-super 🙂 ,takže vám všetkým držím palce,nech to potiahnete ešte pár týždňov,murka,ty už čochvíľa dobehneš do cieľa 🙂
soni,prajeme veľa síl a pohody,drobčekom,nech pekne prospievajú a sú zdravučkí 🙂
my sme s mm už 14 rokov manželia,v apríli oslávime 15.výročie+5 rokov sme spolu chodili,čiže ťaháme už 20-ty rok 😕 😕 😕 ,ale ten čas letí...na deťoch vidíme ,ako starneme...síce my sme po dvojičkách začali mladnúť 😅 😅

juliagregor
28. dec 2009

ahojte tehuľky, tak dnes máte skoro všetky poradňu 🙂
Avila a som zvedavá 😉

moji chalani sú zase chorí, teda oni sú teraz stále chorí, idem zase k dr., nerobí naša ale ju zastupuje iná a moc sa mi k nej nechce 😒

s manželom sme spolu 7 rokov a manželia budeme 4 roky
3.2. máme výročie sobáša, dúfam, že tento rok nezabudneme ☹ a pôjdeme aspoň na kávu, teda ak nám niekto na chvíľku postráži deti 😀 😀 😀
Vranka 20 rokov 🙂 super číslo

deny32
28. dec 2009

Ahojte tehulky a maminky.. 🙂
som zvedava na poradne, napiste ako bolo a ako ste dopadli.
Matelko, Murkaa, uz mate naozaj krasne tyzdne.. 🙂
Katrin, my od stredy uz mame vpredu 3 😵 😵 😵 sa tesiiiiim, este par tyzdnov a bude ok... 😵 😵 😵
Idem zajtra na kontrolu do nemocnice, som zvedava aj sa bojim... ☹ ale aspon budem vediet, ako chalani podrastli... podla bruska asi riadne 😀

Vranka, krasne roky... 😉 my sme spolu 9 rokov, ako manzelia 5,5 ... tak to rychlo zbehlo 😵

a este dnesne spravy o Soninych troijickach:

http://korzar.sme.sk/c/5169259/trojcata-sa-maju...

murkaa
28. dec 2009

No nakoniec sa vykľuvajú napovrch dlhoročné vzťahy . Je to super počuť pri dnešnej rozvodovosti, že to aj funguje medzi partnermi. Mne včera manžel povedal, že škoda, že sú teraz v brušku dve, lebo on by prijal ešte raz zažiť také guľaté bruško. Mne veľmi do smiechu teda nebolo, s takýmto bruchom.
Dnes na poradni O.K. Deti su ešte vysoko, krčok sa skracuje na druhorodičku primerane, nič extra a vysledky z krvi tiež O.K. Tak o týžden.

avila
28. dec 2009

JuliaGregor, si ma sokla, ze pamatas na mna 😉 Teraz idem k veceru, spat v noci som nemohla. Napata som taka... Dam hned vediet 🙂

Inak my sme s muzickom 7,5 roka, manzelia sme pol roka 😀 Tiez sme museli troska vykvasit 😉

katrinb
28. dec 2009

vranka - dik za povzbudenie...fiha, ze 20 rokov ....krasne sa to cita.....

deny - tesim sa strasne velmi velmi velmi. Ono to tak ci tak ubieha velmi rychlo.
A ty si ako dopadla v nemocke? Pis !

No a co sa tyka poradne.....vsetko OK...Z dola som opat chytila nieco...tak mam tabletky. Ale necitim to, tak som to este skoro celkom zriesila. Tlak opat vybehol hore (ja poste u lekarov mam stale vysoky....dnes som mala 145/85). Ale doma si ho meriam den co den od septembra 3x za den...a nikdy nemam nad 125. Skor mam vacsinou pod 120. Rano som si tiez merala pred poradnou a mala som tlak 124/82. Ale moja doktorka ma aj napriek tomu poslal na interne.....no to nemala robit, hlavne nie 28.12. Behala som s manzelikom 4 hodiny po nemocniciach a poliklinikach...no bud maju internisti dovolenky, alebo ma proste odmietli vysetrit. Na obed som na to uz nemala nervy a sla dom. A tlak doma OK. Aj tak idem v pondelok ku porodnkovi do nemocnice...tak to necham uz tak. Ale taka som bola nastvana.....a este s tym bruskom som musela behat po tych nemockach, kde je milion chorych a nakoniec nic z toho. Normalne mi bolo do placu, ako vas vsetci maju na haku, ak nemate konkretne niekoho vybaveneho. A ja som chcela len EKG. No co uz. Inak vsetko OK....aj bambulky krasne rastu, srdiecka biju a kopkaju teraz nenormalne casto. Skor teda sa vypucuju. Take mam deformovane brusko, ze mi je z toho smiesne...votrelkyne moje krasne 😀 😝 😀

A este dalsia pikoska. Dnes som si uz chcela konecne objednat kociar....a predstavte si, poslali ma domov, ze mam dojst az 5.1. Lebo mi to nevedia teraz zriesit. Pochopite to? Dnes som mala fakt fasa den. Este ze bambulky su OK.

Fakt tie vztahy mame uz dlhorocne vsetky...je to super, ze nam to klape...a verim, ze aj bude hihi

matelko1
28. dec 2009

ahojte.
katrin tak to ozaj,dnes ti akosi nic nevychadza.
ja som bola v poradni,tlak mam od zaciatku perfektny,vraj ukazkovy,tak som rada.4 ampulky krvy zo mna vycucali a dr.ma chcela vysetrit zo spodu,ale minule sme sa dohodli,ze to necha az na novy rok,aby nieco neporusla a nakoniec nesla do nemocnice.v novom roku budu vysledky a az potom si mozem zacat robit predoperacne.dalsia poradna 7.1.2010.
co sa tyka utz,tak dnes sa nekonal.v nemocnici mali vela prace-same sekcie,tak som ich ani nerusila.zajtra,alebo v stredu by som mala ist,tak uvidime.

ja uz kociar mam obj.pride v polovicke januara.

juliagregor
28. dec 2009

Ahojte,
tehuľky super, že ste OK

Katka ja tomu hovorím deň blbec alebo na posratého aj hajzel padne.

Tiež som sa stretla s hroznou ignoráciou, ale nie od lekárov, ale bežne v meste. Nikto na mňa nebral ohľad, raz mi jedna ženská vrazila s nákupným košom do brucha. 😠 Musím povedať, že aj teraz ma skôr na prechode cez cestu pustí chlap ako žena za volantom. Ja to nechápem, idem s veľkým tankom, k tomu Maťko na bicyklíku a ona ma skoro prešla. Rýchlo som si napísala ŠPZ a išla som k policajtom, nech ju aspoň zavolajú na výsluch Nakoniec som nešla, lebo chlapci mi plakali. Raz to dávali v telke, že to stačí nahlásiť.

alienka73
28. dec 2009

Ahojte,
aj ja som dnes bola v poradni. Na usg tiez kvoli NT-sijovemu presvieteniu, tak to je v poriadku, aj deticky su o.k, jedno ma 6,16 a druhe 6,48cm. Len jednemu sa nedalo dlho zmerat to NT tak mi dr. tak jemne stuchala po bruchu nech sa natoci.Brala mi aj cytologiu a teda riadne ma to zastipalo, naco si vsimla ze som trosku zakrvacala, tak dufam, ze to bude o.k.A mam zvyseny ALT z pecenovych testov tak buduci tyzden idem na gastroenterologiu. Mali ste to niektora? Inac sa citim fajn a zda sa mi, ze aj v prvom tehu som mala tie pecenovky zvysene ale dr. tomu nevenoval pozornost. Buduci tyzden idem aj na endokrinologiu a ani tam ani na gastro sa neobjednava tak dufam,z e tam nestravim cele doobedia.

Katrin, ty si mala ozaj blby den, nezavidim. Aspon ze bambulky su v poriadku, to je hlavne!

Ja sa k vam s dlzkou vztahu nepridavam,my sme manzelia len 3roky a spolu len 4.My sme sa hladali poriadne dlho 😀 . A na stare kolena budeme mat tri deti 😀 . ( dufajme).

Avila, ty mas poradnu zajtra vsak?

Tak sa vsetky drzte 😉

taella
28. dec 2009

http://korzar.sme.sk/c/5166492/v-kosiciach-sa-n...
a tu sú fotky trojčatiek 😉

keď sa na nich pozerám , tak stále vidím moje deti , ako boli tiež také drobunké 😵

a v sobotu sa v KE narodili ešte aj dvojičky chlapci , takže štedré boli vianoce .

vranka4
28. dec 2009

ahojte tehuľky,super správy,že sa máte celkom v pohode,aj detičky v bruškách 🙂
alienka,ALT som mala aj ja vysoké,ale až na konci tehu,posledné 2 týždne som si vegetila v nemocnici kvôli tomu,strašne ma začalo svrbieť celé telo,ale žiadny výsyp,nič len svrbenie,ani bolesti pod pravým rebr. oblúkom,nič...hneď mi vzal odbery a na druhý deň som ležala už v nemocnici na pozorovaní pre vysoké pečeňové testy,pre prípad nejakých komplikácií,aby mohli pôrod ukončiť,už som to tu niekedy spomínala,mala som pečeňovú diétu,1x denne infúziu s vitamínmi a Flavobion tbl,síce pečeňovky išli stále hore,až do pôrodu,po pôrode pekne klesali a po šestonedelí boli úplne v norme 🙂 ,to bola moja jediná komplikácia v tehu
dnes v Novom čase som čítala o trojičkách-síce sú malinkí,ale hlavne ,že zdraví,veď oni to dobehnú,nech pekne prospievajú a nevyskytnú sa žiadne komplikácie a bude fajn 🙂