Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

juliagregor
28. jan 2010

dakujem za Maťka 😉 , on je dobručký chlapček

katrinb
28. jan 2010

Julietka - ani ja som este nebola na monitor...uvidime, kedy ma na to posle lekar
Juli - fakt je maly nadherny...taky anjelik 🙂

julietka
28. jan 2010

juli aj ja mam maleho hlavu tesne pod rebrom, je to naozaj narocne 😉 vcera bol tak zakliesneny tou malou hlavinou ze som sa nemohla postavit z postele ake to boli bolesti este do obeda ma tam bolelo 🙂 ani nadychnut, ani vydychnut..

na zahu mne pomaha jedine Bystrinka a Fatra ta je vazne super. Na mna neucinkuju ziadne preparaty z lekarne, uz som za cele tehu naozaj vyskusala asi vsetky, cez Maalox, Gastrotuss a pod..

juliagregor
28. jan 2010

julietka a druhý je KP alebo priečne
katka dakujem ale on am má rožky schované 😉

julietka
28. jan 2010

maly co mi tlaci hlavickou je KP a mala je dole hlavickou, ale nie je uplne zosunuta, lebo chlapcek ju vytlacil a strcil si do porodnych ciest svoju ritku..ale u mna je to jedno, lebo aj tam mam planovanu sekciu..inak do decembra boli krasne obaja hlavickami ale maly sa rozhodol otocit 🙂

juliagregor
28. jan 2010

a trošku ťa potrápiť...

julietka
28. jan 2010

presne tak juli 😉

jajka28
28. jan 2010

ahojki kočky, uspala som tak kukám čo píšete...fu ta zaha pamatám od prvého, dufam, že ma to tak skoro nechytí, lebo to je hnus pocit....dovtedy som nevedela čo je to 😒

a luciaf- diki za link, ten kočík sa mi fest páči, doteraz som ešte neuvažovala nad kočíkom, ale cenu som ešte nevidela 😅 a ten červenučký uuuuf 😵

murkaa
29. jan 2010

Jajka ja mam ten cerveny kocik. Ozaj super

luciaf13
29. jan 2010

jajka a mas este cas a mozes si vybrat aj inu farbu 🙂 s pani sa da dohodnut, ale usitie trva dlhsie ako keby si si objednala z tych styroch farieb, ktore maju 😀

alienka73
29. jan 2010

Murkaa a ako chodis von s kocikom? Predpokladam, ze sa nezmestis do vytahu, ci byvate v dome? Ak nie chodis von sama? Ja totiz myslim, ze tie pevne vanicky by som sama nevytrpala dole na prizemie do kocikarne. Ten bumbleride ma tie vanicky take lahsie aspon to tak vyzera, tie co mate bumble ako je to s nim? Prepacte ak sa opakujem ale kvoli tym vanickam som rozhodnuta pre bumble.

taella
29. jan 2010

alienka vaničky sú ľahučké na bumble. neviem porovnať s ostatnými , ale mne sa tak zdajú 😉

alienka73
29. jan 2010

Taella dakujem 🙂 . Potom neskor mozem prist pozriet a vyskusat kocik nazivo? Pozerala som do tvojho albumu , mas krasne deticky! 😉 A farba kocika je tiez pekna, nad nou som uvazovala aj ja, len este nevieme co cakame.

deny32
29. jan 2010

Mtelko, blahozelam k detickam.. krasne si to potiahla a maju perfektne vahy.. prajeme skore zotavenie a veeeeela mliecka 😵 😵 😵 😵 😵

Kati, pekne sa drzis.. len tak dalej.. drzim palce na poradnu v pondelok 😉

Julietka, krasne mas tyzdne.... 37tt.. super 🙂

Maminky, dakujem za rady ohladom jedla.. len som sa asi zle vyjadrila.. netaha ma na sladke.. taha ma jest, lebo som hladna... stale... uz zjem viac ako manzel 😀 😀 😀

Julia, ja niekedy vobec nechapem, ako vsetko stihas,.. 🙂

Baby, tolko ste tu yoho popisali, ze nestihm citat a ked dojdem na koniec, zabudnem, na co som chcela reagovat 🙂

Chalani su uz uplne odpojeni, uz papaju len mliecko.. konecne ziadne infuzie, ihli, pristroje, nic.. len jedna hadicka v nosiku na papkanie.. 😵 😵 😵
a dnes koncime 34tt.. sa tesim.. teda podla dr. V 36tt zvyknu deti pustat domov, ked je vsetko ok, takze podla toho by sme mohli ist o 2 tyzdne domov. len sa este musia vykrmit. Samko ma etraz vahu 1520 a Tomasko 1460... chudatko Tomy schudol teda riadne... dufam,z e sa rozbehne smerom hore 😉

deny32
29. jan 2010

Viete nieco niektora o Loginke?
Logi, ako sa Vam dari?

juliagregor
29. jan 2010

ahoj deny 🙂
loginka je už v nemocnici pri deťoch
teraz ti budú chlapci už len priberať, preskákali komplikácie, ktoré im uberali enrgiu a chudli, ale je to úplne normálne, už len krmiť, krniť, krmiť, ono je jedno, či spia v postieľkach alebo v inkubátore a dlžka pobytu je tiež veľmi individuálna, ale všeobecne musia priberať, vedieť papať a určite nad 2200 g
som rada, že je vám lepšie 🙂

ani.5
29. jan 2010

Aj ja uvažujem nad kočíkom bumble.

Taella, vieš s ním chodiť von aj sama, alebo je potrebná pomoc. Mám známu, ktorá má dvojičky a povedala mi, že chodí na prechádzky iba s manželom, lebo nevládze s kočíkom. Ona má síce približne 45 kíl /tak asi preto/ 🙂

julietka
29. jan 2010

ahojki deny, krasne sa drzite s malymi fesakmi 🙂 nebojkaj oni to krasne vsetko dobehnu a tie dva tt uz nejako vydrzite a potom domka sa pekne vykrmite 😵
deny a kociarik uz mate? ked si v nemocke este si ho asi nazivo nevidela vsak? som zvedava co nanho hovoris 🙂

z pozdravujem cele osadenstvo 🙂

juliagregor
29. jan 2010

ani - aj ja mám 50 kg, kočík je teraz ťažký asi toľko čo ja a v pohode chodím von sama. samozrejme rada chodím aj s mm, 🙂 a vlečiem kočík na ňom odrážadlo pre staršieho a toho ešte ťahám za ruku do škôlky 😝
pomoc potrebuješ vtedy ak sa nedokážeš sama dostať z vchodu, bytu

ked budú mať deti cez 18 mesiacov sú všetky kočíky ťažké, hold vezieš dve deti

deny to sa ti len zdá, že stíham všetko, len si udržujem duševné zdravie 😀 a samozrejme píšem vtedy , ked sa deti chvíľku hrajú a ja ich môžem chvíľku nechať a nemusím sa na ne stále dívať a ešte skladám oslavné básne na sušičku a umývačku riadu 😀

juliagregor
29. jan 2010

a dnes mi prišlo rozhodnutie o zvýšenej materskej - jaj 256 Eur, čo ja budem s toľkými peniazmi robiť 😀

juliagregor
29. jan 2010

oprava rodičovský 😔

ani.5
29. jan 2010

ďakujem juli, ukľudnila si ma 🙂 bývame v rod.dome, tak to nejako zvládneme

jajka28
29. jan 2010

juliag. no supiš šak to....hihi čo s tolkými peniazmi....fakt pri tých dvojkach to mali dávat dvojnásobok 😠
mne ešte neprišlo...

juliagregor
29. jan 2010

určite áno a Bumbrle sa mi veľmi páči a ide ľahko aj pri väčších deťoch 😉

juliagregor
29. jan 2010

jajka na drhý týždeň by sme mohli dať stretko 😉 u nás v materskom centre

jajka28
29. jan 2010

nooo uvidíme čo dovtedy ja si radšej neplánujem riešim den vopred hihi len nech ceśty trochu upravia, lebo tu na dzedzine 😝 idem uspat malého...

katrinb
29. jan 2010

Deny - dnes maju tvoji chlapci 2 tyzdne...takze im gratulujem !!! 😎 😎 😎 A hlavne je, ze sa maju perfektne...su to velmi dobre spravicky. A 2 tyzdne vam, ubehnu ako voda....super sa drzkate. Tesim sa z vas. A no...zatial sa drzkame...aj ked ma zo spodu teda dost pobolievavsetko, ale ako napisala Julka...roztahuje sa mi t tam vsetko. A povedala som si, ze ak to maju byt bolesti...to vydrzim. A nie je to az take zle...horsie veci ma cakaju...myslim co sa tyka operacie a podobne. Hlavne ze, ze bambulky su este v brusku...uvidim, co bude v pondelok. Normalne ratam dni, aby tu uz bol. Som nedocakava....chcem uz vediet, ake su velke slecinky... 😀 A ked budes mat kociarik, tak nam tu hod nejake fotecky...tesim sa na neho,

julietka
29. jan 2010

kati tebe budu tiez planovat sekciu ci este ste sa o tom nebavili? ale asi to nebude prirodzeny porod vsak?

katrinb
29. jan 2010

julietka - urcite sekcia...ak sa nahodou bambulky neozvu same..a nedalo by sa ich zastavit 😲 Ale uz sme sa rozpravalai, ze pojdem sekciou. ja to vobec ani neriesim...doktro vie najlepsie, ale aj som s tym viacmenej ratala. Mne ale doktor povedal, ze najneskor mi ju urovbia 2 tyzdne pred terminom, co je u mna zaciatok marca. Ale ze samozrejme vsetko sa moze zmenit, lebo hlavne bude sledovat dievcata - ich vyvinutie a vahy....a placentu samozrejme. To bolo naposledy, co sme spolu hovorili...a v pondelok uvidime..mozno sa nieco zmeni...fakt neviem. Tebe sa uz krati termin...ty si mala tusim 5.2., ze? Ci az 15.2.? tak ci tak...uz to mas za par...

julietka
29. jan 2010

kati mame naplanovanu sekciu na 12.2. idem hned rano ako prva 🙂 ale moj muzik chcel aby som sla uz 5.2. lebo sa vtedy narodil a je to jeho oblubene cislo 😉a hlavne preto ze sa ich uz zufalo nevie dockat... no uvidime, mozno sa naozaj ohlasia drobci aj skor..zacala som mat kazdy den take bolesti ako pred MS, ale netrvaju dlho, tak 5 min. a skoncia, tak neviem ci to nie je uz nejaka predzvest, ale este by mohli vydrzat co najdlhsie 😵

no kati tak v pondelok si tu budeme vymienat skusenosti z poradne 😉 ja sa ozvem az vecer, lebo ostavam v BA