Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

tintin
25. feb 2010

janulqa posielam link na rakusku stranku, tam mas aj ceny:
http://www.bambany.at/oxid.php/sid/6adb26eacf19...

no na SK stoji len sportova cast 1000 euro, v rakusku 750-800 euro a vanicku ak si dobre pamatam tak v SK stoja kazda 200 euro...ale su dost malicke. Brala by som pouzity...len taky najst 😉

janulqa07
25. feb 2010

lucia gratulujem, hlavne nech je vsetko ok

janulqa07
25. feb 2010

tintin no tak to je dooooooooooost drahe 😲
http://www.bambini.sk/sk/product/2205/cam-twin-... tento sa mi paci je drahsi , ale je novy nic som na neho nepocula

katrinb
25. feb 2010

lucia - gratulujrem k princeznam

tintin
25. feb 2010

tak ten som nikde nevidela...ja moc za sebou nechcem...zda sa mi, ze by deticky nemali vela miesta v sportovej casti...ale fakt neviem, je to len moj pocit...ach jaj, tie kociky co??? a ja som si myslela, ze uz nebudem musiet nic riesit, ze mam kocik po Kristinke a hups dvojicky! 😅

janulqa07
25. feb 2010

hehe my sme kupili malemu keby nahodou do mesta trebalo ist, tak sme kupili rovno zo vsetkym a taktoez huuuups teraz ho nevieme predat. 😠

kati ty si ho nevidela??

alienka73
25. feb 2010

Tintin, super, takze vyzera ze bumbleride sa ti pacil aj nazivo ze?A co kociky za seou, abc alebo jane, skusala si s nimi pochodit? Ako sa ti pozdavali?

My sme presne tak kupovali kocik pre maleho ako aj vy, farba cervena ze by aj pre dievcatko bolo 🙂 a so vsetkym ved predsa este vyzuzijeme a hups dvojicky 😲 .

loginka
25. feb 2010

my mame cerveny bumble a pekne sa nam s nim prechadza 🙂

loginka
25. feb 2010

baby poradte , dr nas posiela na ockovanie proti rotavirusim, mate s tym skusenosti, mame sa dat?
a nasa Laurinka ma dost skaredu plet teraz , vyrazkovu celu aj na uskach, co je na to dobre?

janulqa07
25. feb 2010

alienka niekde som nasla foto kocika jane ako v nom sedia deti mali uz viac ako rok ale boli tam narvane a to bola jesen, neviem ako ich tam dali naobliekane v zime

juliagregor
25. feb 2010

loginka nepojedla si niečo?
mne sa osvedčilo mlieko Excipial, na predpis vyjde 1,5 Eur..., malý sa mi vyhádzali po Johnson oleji...
rotavírusy som nedala, len Prevenar...a boli aj drahé 😒

ošetri jej to len prevarenou vodou a počkaj, niekedy je lepšie chvíľku počkať a nedráždiť..

juliagregor
25. feb 2010

v predajni Pre deti majú teraz tandem Nurse, taký oranžový v akcii za 108 Eur, šporťák Phil a Teds červená za 300 Eur....

dracik1
25. feb 2010

caute, kliknem a zasa vidim , ze rozoberate kociky 😀

juliagregor
25. feb 2010

ahoj dráčik ako sa máte?

dracik1
25. feb 2010

janula, my mame kocik Jane, nas jakub je fakt velke decko, vyzera na cca 2 roky a aj par mesiacov....uprimne povedane, do fusakov ich tam ledva natrepem..ale moc ma to nemrzi, lebo sme kocik v zime vyuzivali minimalne....inak sa tam zmesti v pohode, aj naobliekany...ja si kocik neviem vynachvalit, je s nim superska manipulacia a urcite by som ho neodporucala detom mladsim ako 10 mesiacov, resp. takym co v kociku spia...je to super premiestnovac, super na nakupy, resp. na vylety

janulqa07
25. feb 2010

hmm ked som mala maleho az tak som kocik neriesila.
dracik ja uz som mimo zo vsetkeho tak ked pride cas uvidim co ma napadne a taky kupim 😀

juliagregor
25. feb 2010

kto ste na FB, kuknite mi na nástenku mám tam krásne video so štvoričkami 😀 , je to už taká starinka, videla som to už pred rokom, ale vždy sa na tom nasmejem...až mi slzy tečú...

dracik1
25. feb 2010

logi, nietore deticky sa cistia tusim pocas prvych par mesiacov....ak ta to trapi, zajdi k lekarke, nech sa na to pozrie...my sa od 6 mesiacov mastime kysleinou mliecnou ...

a k tomu ockovaniu...my sme tiez nedali na rotavirusy...a este stale nas to moze postihnut...ale treba si uvedomit, kolko vakcin deti musia v prvom roku zivota absolvovat, aka je to zataz na ich imunitny system a porozmyslat, co je najdolezitejsie...ak keby som mala tolko penazi na rotavirus , zaockovat ich nedam...na to sa neumiera...ako strasia...ja by som z povinnych ockovani napr. zrusila TBC...a ak, tak v neskorsom veku..

my dame deti zaockovat akurat protzi encefalitide , ale az ked budu mat cca 4-5 rokov

logi, to ti verim, ze sa s cervenym bumble super prechadza....urcite si ta kazdy vsimne, prihovori sa.....mne sa dodnes ludia prihovaraju...pritom nasi vyzeraju ako rok po sebe 😀 😀 😀

dracik1
25. feb 2010

juli, ahoj , dakujem, mame sa dobre...akurat nejako moje deti brutalne ozili...doobeda pekne cupitali, poobede sme boli na ihrisku, jakub si skoro vypichol oko, tresol na zuby/ zasa 🙄 /, juro mi furt zdrhal, som mala totalne nervy, lebo jeden na smykacke, druhy za takou budou, som nevedela koho mam skor ratovat...plne ihrisko deti, ja spotena a urevana, sme isli prec, lebo sa to nedalo zvladnut 😔 , bohuzial ihrisko odteraz bude pre nas iba ked budeme dvaja, skoda, mame pekne ihrisko...snad dostanu do 2 rokov rozum

juliagregor
25. feb 2010

dráčik no škoda...ja som bola sama s tromi 😎 , ale zatiaľ mi uteká len Andrej 😉 tak som stíhala, ale už rozmýšľam ako budeme chodiť s motorkami 😕

dracik1
25. feb 2010

juli, s motorkmi sa mi to zda v pohode/ hehe, uvidime co povie real/...inak tak som si dnes hovorila, ze ake mam zlate deti, ako relativne posluchaju a poobede totalne nervy... 😲 ....nasi ked mali cca 14-15 mesiaciv bolo super na ihrisku...teraz bohuzial totalne zrychlili a su uplne prefikani.....a hlavne maju totalnu radost ked zdrhaju 😝

juliagregor
25. feb 2010

chcela som s nimi ísť na plaváreň, ale to musíme byť traja, na každé dieťa jeden dospelý...

a ozaj neviem ako budem za nimi behať, ked sa osmelia a už budú viac vyvádzať... 😖

juliagregor
25. feb 2010

to mi je jasné a rehocú sa ti, ked ich okrikuješ? 😀

alienka73
25. feb 2010

No pre mna bolo ihrisko na nervy od 13mesiacov do skoro 2rokov. Nikto za nikym tolko nebehal a neupozornoval ako ja .Pri odchode vecne plac a sceny... Tak ak ma toto caka s dvojickami tiez ma tam nikto neuvidi, jedine s mm 😀 .A to iste bolo aj v meste pri fontanach....

lalupa
25. feb 2010

ahojte
len vam napisem k ockovaniu proti rotavirom
urcite sa pripoja aj ostatne maminu,ktore to s deckami presli, jednoznacne lutujem,ze nas do toho nik netlacil, pretoze to bolo sice len par dni,ale len cumite na dieta bezmocne a nemozete mu pomoct, horucky su vysoke, nase sice nevracali a nehnackovali ako beze pripady,len 1x, zato mi nebolo vsetko jedno,plus to chyta cela rodina...
prenos je vzduchom aj z hraciek, cize dost nakazlive a nebezpecne kvoli dehydratacii a neskor aj krcom, dieta vracia prudom absolutne vsetko, strasne vodnate hnacky, cize ani sirupceky proti bolesti vypit ,ani cipky do zadocka, len ratate minuty,aby to vsetko preslo

mozno aj ajka vam napise,mali to tiez, aj z temy dvojickovo

ja som BTW odporca ockovania navyse,ale toto ma nicilo , najprv jedna, potom o par dni druha, a nakoniec my s manzelom, myslela som,ze neprezijeme, na dospeleho je to vela

asi tak 😉

ajka72
25. feb 2010

pripájam sa k lalupe my sme mali rotavíra v 7 mesiacoch boli sme vtedy na chvíľku s kámoškou v MC a podľa všetkého sme to tam chytili od vtedy som v MC nebola a uprimne vám poviem že som si myslela že prídem o detičky ako píše lalupa hnačky za pol hodinu aj 10 x už len voda z nich striekala, zvracanie, teploty nič do nich nedostanete a kvoli hnačke treba dietovať, strašne schudli, dobrovoľne som išla s nimi na príjem do nemocnice kde sme boli týždeň na infúziach je to veľmi nákazlivé u nás to chytila moja mamka ktorá mi pomáhala, keby som nešla s nimi do nemocnice asi by už tu neboli, už nikdy viac taký strach o deti zažiť nechcem a neprajem to nikomu,tak sa milé maminy už zariadte podľa toho čo sme s lalupou napísali a zvážte očkovanie ja som o ňom nevedela ak by som vedela dala by som ich očkovať Prevenar sme boli očkovaní

juliagregor
25. feb 2010

http://auto.idnes.cz/test-detskych-autosedacek-...
- pre budúcnosť, mám Chicco ale bez Isofixu...

janulqa07
25. feb 2010

juli no mam dost a to kamoska pred casom kupila sedacku kiddy a som nechapala co moze chranit dieta a tu je jednou z naj.

tintin
25. feb 2010

alienka, abc aj jane tam boli...ja som to abc skusala vtedy v Kike, co som ti pisala, takze to som ani neriesila..pre mna ma strasne tazke vanicky, inac je pekny a tak
a jane...ani neviem presne, vskusala som ho, je fajn, ale zdalo sa mi tam malo miesta pre dieta vzadu...nekukala som vsak podrobnosti.. ☹ kocik za sebou nechcem tak preto

tintin
25. feb 2010

julia, vy mate aku sedacku pre Matka? pozerala si podla sirky alebo ako? musime uz kupit sedacku od 15kg, lebo nasa mala je dlha a hladam taku, ktora by sa zmestila do auta s dvoma vajickami..hmmm..poradis?