Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mariett
27. jún 2010

ahojte,pridávame sa tiež,my máme tri mesiace a týždeň,narodili sme sa 20.03.2010,Ryan mal 2950/46 a Dárius mal 2850/49,dnes už máme skoro 6500g.

juliagregor
28. jún 2010

@vanilka1802 my sme mali Opel astra hatchback (v kufri bol veľký kočík pre dvojky, klasika trojkombinácia), a tri sedačky sme vedľa seba nezapli, náročky sme aj kupovali také užšie, ale nedalo sa, to zadné sedadlo je tvarované a nedali sa posunúť až k dverám,ja som nechcela, aby jeden sedel vpredu, tak sme kupovali väčšie auto...zákon teraz dovoľuje, že dieťa môže sedieť na hociktorom sedadle (teda okrem vodiča), ked používa autosedačku vhodnú veku a váhe dieťaťa...
ked boli v škrupinkách, tak jedno vajíčko bolo na kraji, v strede bola veľká autosedačka, na kraji ja a vpredu dalšie vajíčko...
a drží to zospodu rovnako dobre, len nie všetky sedačky majú tu možnosť upnutia aj dole aj hore....
pre zaujímavosť od dverí k dverom bola šírka rovnaká ako u Xsary picasso a tam podľa mamín sa dajú zapnuť tri sedačky, treba vyskúšať...

juliagregor
28. jún 2010

@mariett ahoj a vitaj medzi nami a gratulujem ku krásnym detičkám 🙂 🙂 🙂

chruminka
28. jún 2010

ahojte dvojmaminky,davno som tu nebola,pri tych mojich jezibabulach uz skoro nic nestiham,zacali lozit a tak su po celom byte,akurat vcera sme im zväcsovali vybeh a teraz dumam ako im spravim zatarasi 😀

Neviem ci su tu este dake dvojmaminy cakatelky ale urcite ano,predavam postielku co sme mali v obyvacke,, bolo to velmi prakticke hlavne ked boli uplne malinke,tam spinkali,hrali sa a tym ze je dost vysoka tak som ju pouzivala vlastne aj ako prebalovaci pult ale uz vyse mesiaca sa mi tam spolu prebalovat nedaju,tak sme to museli zrusit a teraz si nicim krize na zemi.
Neviem ci tu mozem dat link na inu stranku kde mam inzerat asi nie,tak ak by bol zaujem tak poslem fotky cez IP.

mariett
28. jún 2010

@juliagregor ďakujem krásne,aj tvoje sú krásne

vanilka1802
28. jún 2010

@juliagregor mame fiat marea veekend, a sedacku pre Tomina Concord trimax, a co som citala knizku k nej, tak tam sa pisalo ze sa zapina š bodovym pasom, ale ved uvidime, co sa bude dat spravit. Dakujem

juliagregor
28. jún 2010

@vanilka1802 ahoj, no podľa

https://www.youtube.com/watch?v=LyMO2LJlBuA

je tam len 3 bodový pás...a bedrovým to asi nepôjde ...

katrinb
28. jún 2010

@mariett - fiiiha, krasne vahy ste mali. My sme sa narodili 2.3.....teda bez nuly 😀 A ty im davas UM? Alebo ich kjojis? Lebo neuveritelne vahy mate. Ved my sme mladsie, a mame cca 5 kil. Ale ja ich cisto kojim.....A vitam ta...mozes mrknut aj do dvojickova 2....tak sme maminky tiez

Uz nemam doma vahu, tak uz neviem presne, kolko vazime. Uvidim az o mesiac......ako to vydrzim???,

luciaf13
28. jún 2010

@buchtulka no myslim, ze to prospelo aj Kubkovi aj nam 😉 este si to tak neuvedomoval a druha vec je ze on na nas az tak nevisi........rad sa hra a je sam 🙂

bombula
28. jún 2010

@buchtulka vidim ze mas podobny termin ako som mala ja pred rokom. moj bol 22 a narodili sa 7meho. tiez chlapci. ps: ak mas dve placenty a dva vaky nemusia to byt dvojvajecni chlapci ak teda nie si ivf alebo to nemas potvrdene z amnio. ja som mala dve placenty, dva vaky a mam jednovajecnych, ale nie su navlas rovnaki, ale veeelmi velmi podobni🙂keby nie amnio, tak o tom neviem.

bombula
28. jún 2010

@buchtulka a este: chlapci vobec nie su viac placlivi a vobec nemaju nabeh na castejsie koliky. v nicom nie su horsi, je to doslova urazka mamiciek ktore vychovavaju malych rotomilych usmievavych mojkacich chlapcekov🙂 tiez to vedia byt male babiky na hranie ako su tie moje🙂

luciaf13
28. jún 2010

@mariett xixi nasi chalosi sa narodili 31.3. 😀 😀 😀 😀 a tiez uz maju cca 6kg aj nieco. Vitam ta tu a ako to zvladate?

buchtulka
28. jún 2010

@bombula ahoj,fiha nad tym som vobec nerozmyslala ze mozu byt aj jednovajecne.na to amnio som nebola.no neham sa prekvapit.kolko ti vazili pri narodeni?

juliagregor
29. jún 2010

@janulqa07 ahoj a aký už máš krásny týždeň 😉, ako to rýchlo uletelo 😉

juliagregor
29. jún 2010

@janulqa07 ahoj a aký už máš krásny týždeň 😉, ako to rýchlo uletelo 😉

bombula
29. jún 2010

@buchtulka 2,5-46cm 2,8-47cm.

juliagregor
29. jún 2010

@buchtulka gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

slniecko174
29. jún 2010

je amnio povinne u dvojickach?

juliagregor
29. jún 2010

@slniecko174 amnio nie je povinné, amnio ti môžu len odporučiť a ty ho samozrejme môžeš odmietnuť...

slniecko174
29. jún 2010

@juliagregor dakujem velmi pekne 🙂 teraz 1.7. mam ist na krv z ktorej by mali zistit nejake vady, v knizke to mam napisane ako genetika, tak sa bojim co to je.

mariett
29. jún 2010

@luciaf13 dakujeme pekne,no zvládame to v pohode,zapojená je celá rodina,ináč celý den som sa ma a poobede už sa striedame.ale ide nám to dobre.a vy?

jennys
29. jún 2010

Ahojte, ja teraz len v skratke: bola som 10 dní v nemocke, včera ma pustili. Hrozil predčasný pôrod ale našťastie mi to zastavili, vyzeralo to už všelijako... teraz budem doma dva týždne oddychovať, ležať a potom znova do nemocnice už preventívne čakať na pôrod. Len to vydržať. Idem počítať čo sa tu udialo.

tintin
29. jún 2010

ahojte 😉 tak sme z porodnice doma. BARBORKA a SIMONKA sa narodili na sv. Jana 😉 24.juna - mimochodom na datum naseho zoznamenia sa s manzelom, zasnub a svadby v jednom 😀 asi je ten datum pre nas nejaky magicky!
BARBORKA mala 3550g a 50cm 😅 a SIMONKA 2950g a 48cm. Rodila som normalne. @alienka GRATULUJEM k princeznickaaam!!!!
s Adjkou sme boli spolu nemocnici, ma tiez uz potom, urcite sa vam ozve ak sa este neozvala. Drzte sa vsetky a vitam vsetky nove 2tehu. Je to naozaj krasny pocit mat naraz 2 zdrave deticky. 🙂

juliagregor
29. jún 2010

@tintin srdečne gratulujem a váhy...... wau 🙂 🙂 🙂 🙂 prajem hlavne veľa zdravíčka....

luciaf13
29. jún 2010

@tintin GRATULKOOOOO velkeeeeee a krasne vahy maju babule 😉 drzte sa

jajka28
29. jún 2010

ahoooj kočky dlhšie som vás nekukala a zrazu huuups a všetky odrodené.... 😵
a nie som už ja na rade??? 😅
cítim sa ako tank...od štvrtka budem 36 tt som rada že sa to tak posunulo, ved keby som si nevybrala ležat doma už druhý týžden by som bola v nemocke, a tam som si to teda odskúšala 29tt a 30 tt no des a nudááá

držte palčeky a gratulujeeeeem 😵

katrinb
29. jún 2010

@tintin z celeho srdiecka gratulujeeeem. nadherne vahy...ved to ako keby jedno babo
@jajka28 drzim palceky, aby si to dotiahla do uspesneho konca..ale uz si veeelmi blizk ciela. Mozes byt kludna

christie
29. jún 2010

@tintin no to su naozaj krasne vahy 🙂 ak sa mozem spytat, kolko si pribrali pocas tehu? A ako rychlo vas pustili, no super.

aknats
29. jún 2010

@tintin gratulujem tintin, nádherne ste to zvládli. To je ozaj radosť. Nech ste zdravučké, šťastnučké a krásnučké.
Všetko dobré 🙂

V dobrom závidím, keby sa to aj mne tak podarilo donosiť, wau

vanilka1802
29. jún 2010

@tintin gratulujem k princeznickam, krasne vahy. Super ze vas tak rychlo pustili domov.

lucia.kl
29. jún 2010

@tintin gratulujem k dievčatam, tiež vas pustili tak rychlo ako nas, teda si mala dobre velke babule v brušku 🙂
tušim to behanie po schodoch zabralo 🙂 tak nech vam všetko doma dobre klape.. 😀