Dvojičky, druhá časť

catjob22
20. jan 2009

Ahoj, tak baby sem sa!!! 🙂

mamoka4
31. jan 2011

@smejko Takže poslala som Ti info do IP.... ja som o cyste na hlavičke ako o niečo fyziologickom nepočula... 😒 ale hovorím zváž aj inúkonzultáciu... 😉

deinad
31. jan 2011

@janette77 hihi no mna to farbenie bavi stale, aj ked nie takt casto ako Ty si, ja tak raz za 3 mesiace a tuto farbu som mala uz kupenu a ze co to budem odkladat 🙂, nejdem Ti tu zbytocne vypisovat, tesim sa na spravy od Teba, verim, ze vsetko dobre dopadlo 🙂

katy77
31. jan 2011

hlasim sa trochu neskoršie, takže chlapci z minulotýždňovej poradne trochu podrástli jeden má 1,5 kila a druhý 1,2, som v 31.týždni
kvôli tomu, že som brala pred časom antibiotiká, tak idem na poradňu opäť pozajtra, tak uvidíme, dúfam, že krpci podrástli
držím všetkým tehulkám palce, treba vydržať!

katy77
31. jan 2011

je tu niektorá, ktorá sa chystá rodič v Nitre, resp. v Nových Zámkoch ?

lucia00123
31. jan 2011

dievcata prosím vas, bola niektorá na odber plodovej vody, dnes ma lekar o tom informoval aby som si rozmyslela ci pojdem, nakolko odber krvi sa dobre neda vypocitat pri viacpocetnom tehotenstve.Nešviem co robit

juliagregor
31. jan 2011

@lucia00123 ja som bola... čo by si chcela vedieť? môžeš IP

andzis
31. jan 2011

@lucia00123 ahoj ja som nebola lekar povedal ze nemusime ze to nie je potrebne ale teraz by som asi radsej isla ....

lucia00123
31. jan 2011

@andzis ahoj a preco by si uz isla? ja rozmyslam ze nepojdem, ale este neviem.

andrea_b
31. jan 2011

@lucia00123 ja som bola, napriek tomu ze mi testy vychadzali relativne OK, ale chcela som mat istotu. dr.sa trochu ksichtil (ked som povedala, ze ani so zlymi vysledkami nepodstupim zakrok), ale brala som to tak, ze ak by bol problem - pripravim sa na to ja a aj dr. pri porode.

bombula
31. jan 2011

@lucia00123 som bola. ale u naj odbornika v sirom okoli, hocikam by som nesla. samotny odber pohoda. ale ak mas vysledky ultrazvuku perfektne urobene fakt spickovym odbornikom OK, je to asi zbytocne, iba ak by si to ty osobne citila inak. ja som to tak citila a tak som sla.

lucia00123
1. feb 2011

@bombula ahoj no chodím velmi dobrému odborníkovi a na ultrazvuk takziez do jedneho centra na výbornej urovni cestujem tak cca 160 km lebo u nas je trosku zastaralší😀 Dr povedal ze výsledky krvi nebudu ok lebo to sa dobre neda vypocitat pri viacpocetnom, ale myslím že tam nepojdem na ten odber neviem bojim sa.

taminka11111
1. feb 2011

@mamoka4 jeden z mojich chlapcou mal tiez cystu na hlavicke ale to sa vstrbava a chodime s tym kazdy druhy mesiac na kontrolu,vela sil do marca s velkym bruskom 🙂

matelko1
1. feb 2011

ahojte.prajem pekny den 🙂
o janete neviete nic,
@lucia00123 ano pri odbere krvi vychadzaju zle vysledky,skreslene...ja som nesla na odber plodovej vody a vysledky mi vysli z AFP testov zle,sla som na 3D-4D utz.

matelko1
1. feb 2011

@smejko neboj sa cysta sa vstrebe,ja som mala u oboch chlapcov cystu na hlavicke a do 30tt sa to vstrebalo,ze je to normalne....

andzis
1. feb 2011

@lucia00123 Iba aby som si bola úplne istá že je vsetko ok predsa len ten scrining nie je až taký presný alebo sa mýlim ?🙂)))

juliagregor
1. feb 2011

@andzis skreening nie je presný, ale zase keby každá mala ísť na amnio, čo jej vyšiel zle, tak su to 2/3 tehuliek na amnio...samozrejme utz. nie je presný...á už ti je lepšie?

lucia00123
1. feb 2011

@matelko1 ahoj vcera ma poslali aj na 3d kde bolo vsetko v poriadku

katrinb
1. feb 2011

@katy77 krasne vahy na tvoj tyzden....moje sa narodili 2,4 a to bol ukonceny 38tt 😉

katrinb
1. feb 2011

@janette77 ako sa mas?

juliagregor
1. feb 2011

ešte sa neozvala, stále kukám na telefon 😀

matelko1
1. feb 2011

@juliagregor ak budes vediet nieco o janet,tak daj vediet....cakam,som nedockava

juliagregor
1. feb 2011

@matelko1 veru aj ja, hned potom napíšem

mamoka4
1. feb 2011

@taminka11111 Ďakujem! 🙂

Aj ja myslím na janette77 som zvedavá na správy...veď mala krásny týždeň. 😉

zuzbel1
1. feb 2011

Ahojte dievcata,
pridavam info o Janette77, vcera absolvovala vysetrenia, dnes ju chystaju na porod, ale cas sekcie mi este nevedela povedat ... mozno potom uz napise Julke 😉

juliagregor
1. feb 2011

@zuzbel1 ani od frajera som tak nečakala na správu, ako od janet 😀 a tebe sa ako darí?

zuzbel1
1. feb 2011

@juliagregor ahoj Julka, termin sekcie mam 14.2, ked vydrzime ... dari sa dobre, ved co ine v nemocke mozeme robit, iba spat a jest 😉 obidve babatka maju 2500g, tak uz len cakat kedy to pride 🙂

juliagregor
1. feb 2011

janette je ešte kinderko, na sál ide ráno o 8.30 ...všetky Vás pozdravuje 🙂

tulina77
1. feb 2011

@juliagregor ma super ranny termin, aspon nebude dlho v napati co sa bude diat... pekne jej to vyslo

andzis
1. feb 2011

@juliagregor Dakujem už sa to lepší 🙂) dúfam že to vydrží 🙂

juliagregor
1. feb 2011

@andzis mne nič moc nepomáhalo, lebo jeden bol tak vysoko, že hlavičku mal pod rebrami, ked som bola na sono, ano hlavku mu zmerať nemohli, niekedy som si nemohla ani sadnúť, som ho cítila....a druhý mal zase hlavku medzi panvovými kosťami, dr. sa mi smial, že mi za jazdy vypadne 😀
a neboj sa a pekne si tehu užívaj, ja mám teraz nostalgiu 😎