Prádlo nevonia avivážou

14. feb 2022

Kocky stretli ste sa uz s tym ze vam pradlo nevonia od avivaza aj ked jo davam ale len od prasku ? Resp. Gelovych kapsuliach ? Vzdy dam kapsulu a avivaz a vytiahnem pradlo a vonia len ako kapsula .

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simsalabim
14. feb 2022

Podla mojej skusenosti zalezi aj od kombinacie prasok+avivaz. Inu pouzivam, ak mam Ariel, inu pri Persile… lebo niektore kombinacie nie je citit.

mamina1419
14. feb 2022

Prípadne nemáš kapsule kde už je súčasť aj aviváž ? Že by tak v kapsule bola silnejsia než tá čo lejes do prania.

roja01
14. feb 2022

Prepacte, ze sa pytam mimo temy. Na co je dobra avivaz (chemia, ktora sa z pradla nevyplaka), kedze pradlo vonia po pracom prostriedku?

snehulak77
15. feb 2022

Aviváž nemôžeš dávať do prášku. Prášok sa z prádla zmyje. Aviváž iba vyzmyka. Preto to dávaš do iných komorok a potom to prádlo vonia.

katyav
15. feb 2022

A nezostáva ti v tom zásobníku? Ja som mala raz tento problém, ale mne počas prania zostala aviváž v zásobníku. Proste si ju práčka počas prania "nevzala"... Bol tam problém s jednou hadičkou. Po servise práčky už aviváž odchádzala do prania a bolo po probléme. Ak teda nie je tento problém, tak neviem poradiť.

tatianna56
15. feb 2022

podla mna je chyba v tom, ze avivaz pridavas do komorky na prasok. na avivaz je ina a tym, ze ju pridavas do prasku, sa tak povediac z pradla len vymyje

petkasaurus
15. feb 2022

@roja01 zmakcuje pradlo.

roja01
15. feb 2022

@petkasaurus viem, ale mne nevadi, ved po prvom vyspati zmakne. Aj prezehlenim, aj pri pouziti susicky. Radsej tvrdsie, ako mat este viac chemie ako je potrebne.