Kde dostane matka pôžičku, ak je na sociálke?

miskacharly
31. jan 2014

Mama si chce zobrat pozicku,ale je na socialke.kde by jej dali?

luba28
31. jan 2014

@miskacharly provident,kesovka,....same nebankovky,

seemani
31. jan 2014

@luba28 ani nebankovky už nedajú bez príjmu..

ivet1371
31. jan 2014

tušim provident

katarinka289
31. jan 2014

V ziadnom pripade ani neuvszujte.Z toho sa uz nevymotate... ziadna banka vam Bohuzial v tomto nepomoze. Po odratany mesacnych vydavkov a splatok vam musi zostat zivotne minimum

katarinka289
31. jan 2014

V ziadnom pripade ani neuvazujte o nebankovke.Z toho sa uz nevymotate... ziadna banka vam Bohuzial v tomto nepomoze. Po odratani mesacnych vydavkov a splatok vam musi zostat zivotne minimum

miriama41
1. feb 2014

Asi malokto vas pochopi kto nebol v takej situacii. Najjednoduchsi je provident. Mam tam kamosku,pytaju velke uroky,no s platenim su ustretovy. Drzim prsty

dai
1. feb 2014

@miriama41 lenze pre niekoho kto je na socialke su velke uroky priama cesta k exekucii... tiez mam v providente kamosku ale nijdy by som provident neodporucila socialnemu pripadu
@miskacharly ty nemozes mame pomoct?

miskacharly
autor
1. feb 2014

@dai mama potrebovala len na nieco konkretne,inak ma peniaze,my jej nemozme dat tolko,nemozme teraz rohadzovat

mima4
1. feb 2014

@miskacharly je to vasa mama a vy ste schopni ju poslat do nebankovky???!!! 😖

zuzanockamt
1. feb 2014

@miskacharly nikde ... a je to nieco, co nevyhnutne potrebuje k zivotu?

miskacharly
autor
1. feb 2014

Nie je to nic nevyhnutne k zivotu,ona ma peniaze.

katarinka289
1. feb 2014

Tak nech si na to skusi nasetrit.Tiez by som chcela kopec veci a nejdem kvoli tomu brat uver...

miskacharly
autor
2. feb 2014

ja som neprosila o radu,ale som sa nieco pytala.tak nebud zbytocne premudrela nech si nasetri.nepytala som sa co ma robit.neviem co tu rozoberate naco jej je pozicka?!to neni vasa vec!

m_ij_ka
2. feb 2014

@miskacharly v banke určite nedostane, potom jedine si pobehať nebankovky , ale treba rátať aj s tým že sú tam dosť vysoké úroky

99zuka
2. feb 2014

Banka neberie podporu v hmotnej nudzi ako prijem, myslim, ze aj nebankvky akceptuju skor matersku a rodicak ako prijem, ale socialka tazko. Ak velmi potrebuje peniaze, jedine ak skusi poprosit niekoho znameho, ci nema pozicat ( aj ked dnes je ochotny pozicat malokto), alebo nech zoberie uver pre nu niekto z rodiny a spise s nim dohodu u notara, ak to nesuri a ma moznost- najlepsie je nasetrit, ale ked je na podpore, asi jej vela neostava, drzim palce.

miriama41
4. feb 2014

@dai ja ti rozumiem a mas aj pravdu, no otazka bola polozena kde jej daju pozicku a nie co jej odporucame. Zivot s pozickou je kolotoc,no kolko ludi je donutenych takto zit

rebeka_
4. feb 2014

Ak je na sociálke, nemá príjem tak je rizikový klient. Ak jej niekto dá pôžičku tak jedine nebankovka s neprimeranými podmienkami. Ale nejde mi do hlavy, že si niekto chce brať pôžičku v takej situácii a ked, citujem "Nie je to nic nevyhnutne k zivotu,ona ma peniaze."

shania31
4. feb 2014

Neuvazovat o ziadnej pozicke. Nebankovky to su otrasne uroky!!!

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinka289
4. feb 2014

@miskacharly preco sa urazas ? Uz vyssie som pisala,ze neodporucam nebankovky.Ty si zacala pisat o tom,ze peniaze ma a nie je to nic k zivotu nevyhnutne.Ver mi,viem o com hovorim.Som exekucny referent.Na prikaz exekutora musim siahnut ludom na prijem.Potom mi marne vypisuju svoju zlu sytuaciu,nech im nrberiem este z toho mala.Ze nemaju ani na zakladne veci.Drtiva vacsina sa do takejto sytuacie dostala vdaka nebankovke...