Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Materská a platenie výdavkov

potamota
10. apr 2013

ahoj ako ste zvladali platenie napr najomneho,mobilu a inych vydovakov ked materska chodi az ku 15.dnu.Ja mam vyplatu skorej ale kedze teraz to bude inak neviem si to dako predstavit ako to budem platit kym mi pridu peniaze.Ako sa to daaa, ked mi to stahuju ovela skoro teda okolo 12??? Poradte daky napad vdaka babenky 😅

sisaha
10. apr 2013

@potamota maj na ucte rezervu minimalne na mesiac dopredu..a potom sa to da v pohode...

potamota
autor
10. apr 2013

no len ci ta rezerva aj vydrzi 😒 sisaha

sissy27
10. apr 2013

@potamota rezervu v tom zmysle, že si tam necháš peniaze tak, aby ti 12-teho malo čo odísť a keď ti nabehne po 15. materská, tak sa to doplní a budeš hospodáriť tak, aby si tam zas 12. mala dosť peňazí na trvalé príkazy... druhá varianta je posunúť trvalé príkazy... tretia varianta je, že ti niekto bude finančne pomáhať - minimálne otec dieťaťa by mal...

potamota
autor
10. apr 2013

no tak skusim to s tou rezervou lebo aj moj priatel ma toho vela tak uvidime ako to bude vychadzat. 😉

andrejka1974
10. apr 2013

zmenit trvale prikazy, da sa dohodnut

potamota
autor
12. jún 2013

fakt sa da dakujem len som si nie ista az tak 😖

matkamirko
12. jún 2013

urcite mesacna rezerva, pripadne rezerva aspon vo vyske mesacnych poplatkov, uctov. Uplne naj je mat aspon 3-6 mesacnu rezervu, pretoze sa moze stat, ze ti materska, prip.rodicak v niektory mesiac nepride, a doplatia ti to az o mesiac-dva. Vtedy je neskoro to riesit... 🙂