Na čo najradšej rozhadzujete peniaze?

1. dec 2021

Na čo najradšej rozhadzujete peniaze? Ze aj ked si uvedomujete ze “to” nie je nevyhnutne mat, ale proste si doprajete lebo chcete. Stravu nepočítame. U mna je to napríklad všetky možné pomôcky na starostlivosť o zuby (medzizubky, škrabky na jazyk, sonicka kefka, jednozvazkova kefka, nit, ústna voda a gély) a pravidelnú dentálnu hygienu. Napíšte čokoľvek, co si proste doprajete, “aj keby na chleba nebolo” 🙂

zmrzlinka2021
1. dec 2021

mam rada, ked je o mna postarane, cize kozmeticka, kadernicka, milujem masaze... a pravdaze cestovanie, vylety

birika
1. dec 2021

ma dovolenku a na dovolenke 🙂

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luci_ba
1. dec 2021

ja na rôzne šampóny, kondicionéry, kremiky, balzamy 😊

hellwant
1. dec 2021

Ja som rad, ked pouzijem medzizubnu a sonicku, nemam nervy este na tie dalsie🤣
Dovolenka v lete- to je moja nenasytna zrutka penazi🙂

vanda323
1. dec 2021

Kozmetika, nechty a oblečenie...

michaelam2
1. dec 2021

ja som asi divna ale ja milujem nakupovanie cistiacich prostriedkov 😀 bavi ma to viac ako kupovat si makeupy a podobne 😀

martinkatinka
1. dec 2021

Vylety 😍 a v lete zmrzlina

espritka29
1. dec 2021

Na knihy, ebooky a online kurzy hlavne v oblasti duchovneho rozvoja

annm81
1. dec 2021

Hobby - knihy, cestovanie, lezecká výstroj, optika, lyžovačky, vstupy do múzeí.

jaskolka
1. dec 2021

Knihy. To je moja posadnutost, mám obrovskú knižnicu a jednoducho knihy sú moja slabosť.Manzel to toleruje (urobil mi poličky cez celú jednu stenu) ale nechápe tomu.

merrysa
1. dec 2021

Vecicky pre maleho (oblecko, sem tam nejaka drobnost z hraciek) a bytove dekoracie 😂

janewithane
1. dec 2021

Dovolenky, vylety, darceky, interierove doplnky a nabytok.

danielinaa
1. dec 2021

Rozne serepeticky do kuchyne

vroni
1. dec 2021

Knihy, knihy, knihy. Najprv muž brlblal, že ich nie je kam dávať, potom, ze z nich rovno nový dom môžeme postaviť a potom to vzdal, kúpil mi čítačku s príkazom, že mu nesmiem prezradiť, koľko na nej budem mat kníh. Už päť rokov držím slovo. Ak ho raz skoli infarkt, bude to isto preto, že otvoril moju čítačku 🤣🤣🤣

nekulta
1. dec 2021

stromy, kríky, cudzojazyčné knihy a učebnice

misulka22
1. dec 2021

Na zvierata.tam ide,ale ze vela penazi...ale nelutujem ani cent

jablkovastrudla
1. dec 2021

Cistiace prostriedky a kancelarske potreby - nerobim v kancelarii btw 😂

liz_lemon
1. dec 2021

knihy

gina17
1. dec 2021

@michaelam2 Tak to sme dve divne, ja tak isto 😁

trema
1. dec 2021

Rozne orechy, semienka, orechove masla, koreniny a take veganske blbosti 🙂

denden77
1. dec 2021

detske handry 🤷‍♀️😁

lavender273
1. dec 2021

Masaze, kvalitne potraviny, predtym cestovanie

tom_i
1. dec 2021

Pred koronou na hokej, permanentky, šale, dresy, tričká, výjazdy ... Dražba dresov

simca06022011
1. dec 2021

Noo pred kovidom na masáže, kozmeticku, kozmetiku a dcere pekne oblecko. Teraz na kvety (posledné mesiace). Ale tak dlhodobo knihy a rôzne veci na ručné práce (aj ked teda, sľúbila som ze kym nespravim miesto v kniznici ďalšie nekúpim 😂 asi preto mi kuriér doniesol krabicu pred týždňom 😂)

poviem aj za co neznášam aktualne: oblečenie 😂 dnes som pol dna zurila že nasnezilo a musela som dcere objednať oteplovaky a bundu 😂 taká nervna som dlho nebola, ja som vytiahla 7 rocny kabát z krabice 😂 ze ani za oneho si nekúpim nový a chlapovi som tepláky poobsivala. To u nas nikdy nebolo... 😁

alana1
1. dec 2021

parfemy

simca06022011
1. dec 2021

@michaelam2 ano... Teraz online 😂 hlavne avivaz, prachy na pranie a kadejaké vychytavky 😂 čistiacu pastu, čistiace spreje, eko-neeko 🤦🏻‍♀️....

sssss123
1. dec 2021

v drogérii nechám najviac peňazí, peny do kúpela, krémy na ruky, zubné a medzizubné kefky

jahodka11
1. dec 2021

U mna su to hlavne knihy a teraz pred vianocami nieco vianocne…výzdoba atd,aj ked doma toho mame uz neúrekom..

luccija
1. dec 2021

Časopisy🙂všetky a veľa.Ked sa dalo masáže..kvety, kriky do záhrady.Odkedy je pandémia skoro vôbec nekupujem oblečenie, kozmetiku