Pozor na podvodníkov na MK.

katarinka89
17. aug 2019

Ahojte baby,dnes mi prišla správa tu na MK od istej pani,ktorá mi oznamila,že som vyhrala auto v hodnote 13 000€ a NATO aby mi ho zaslali potrebujú moje údaje a poplatok 30 € - náklady s doručením vopred na účet,som si istá že je to podvod,nakoľko som sa nijakej súťaže tu na MK nezúčastnila,preto vás chcem vopred upozorniť,ak by vám takéto niečo prišlo,aby sa niekto iný nestal obeťou podvodu

veronikaszabova
17. aug 2019

@katarinka89 tak snad by tomu nikto neveril 🙂 🙂

veronikaszabova
17. aug 2019

@katarinka89 a treba dotycnu nahlasit adminom

dopolbokaodrata
17. aug 2019

@katarinka89 nahlas adminom a keď tak daj sem aj nick. Hlavne jedna konkrétna to tu skúša pravidelne a vždy sa nájde niekto, kto jej na to skočí.

judar
17. aug 2019

Takyto spinosi uraduju aj na FB este ktomu maju aj vlastnu stranku daco s dovolenkou....ludom vypisuju ze vyhrali dovolenku a musia poslat niekde sms a ked im pride najaky kod tak im.ho musia napisat alebo od niektorych pytaju cisla kariet este aj so zadnym trojcislom...a hlupaci na taketo cosi reaguju

peter952
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinka89
autor
17. aug 2019

Ako sa to nahlasuje adminovi? Je to pani s nickom chiaralady

prevenar
17. aug 2019

@katarinka89 1 - nic si nevyhrala . 2 - ak zaplatis 30e , prides o tych 30e . 3 - je to podvod

dragonheart
18. aug 2019

@katarinka89 Sak na Svk každy-každeho len oebuje, každy len podje*bava.

katarinka89
autor
18. aug 2019

@prevenar to mi bolo hneď jasne- miestom bol.a,preto som pridala prispevok- 😆

prevenar
18. aug 2019

@katarinka89 super 🙂

klarissa25
18. aug 2019

Vážne sa nájdu ľudia ktori tomu uveria? Prečo sme takí hlúpi....

candii
18. aug 2019
3009
18. aug 2019

@chiaralady je zaregistrovaná s bydliskom Bratislava-Čuňovo.

katarinka89
autor
20. aug 2019

Takže dnes mi pani chiaralady napísala,že sa jednalo o podvod,ju vlastne naviedli na podvod,ona vraj o Tom nevedela- pýtala som od nej kontakt na zakladateľa súťaže a pod. Jak to zahrala....👌

chiaralady
22. aug 2019

@katarinka89 nic som nezahrala! Tak si tu prestan vymyslat a hrat sa na dolezitu sama som naletela a poslala im peniaze. Ja nemozem za to, ze ta niekto oznacil v hre.

katarinka89
autor
22. aug 2019

@chiaralady a keby som taká hlupa a pošlem ti prachy???? Lebo ty si mne napísala,nikto iný mňa nekontaktoval a nemám si čo vymýšľať.tak ako to bolo mne hneď podozrivé,tak to malo byť aj tebe lebo len blb náletu.....tak ty si teraz nezachráni kožu.mozno si bola podvedený ale tým že si do toho tahala aj mňa si sa stala aj ty podvodnickou. Nabudúce si zisti s kým spolupracuje s 🤦

chiaralady
22. aug 2019

@katarinka89 😂😂😂😂

candii
22. aug 2019

@chiaralady bože ale lacné výhovorky 🤦na tejto stránke ešte existujú admini že toto neblokujú, nechápem.

veronikaszabova
22. aug 2019

@chiaralady pisala si ty katarinke89? Pisala si jej, ze vyhrala auto? Ze ti ma poslat €?
Ak si ziadnu sutaz nezakladala ty, nemala si dovod niekomu pisat, ze vyhral. Nie??
Nejake to je zamotane.

chiaralady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronikaszabova
22. aug 2019

@chiaralady omg. 5 cenova kategoria.
Snad ta bloknu co najskor

candii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
candii
22. aug 2019

@chiaralady choď radšej do práce riadne pracovať ako hľadať na internete kto ti skočí na tvoje odrby

chiaralady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
candii
22. aug 2019

@chiaralady normálne trasiem sa strachom 😂😂😂😂😂 ty nula.

chiaralady
22. aug 2019

@candii dobre susedka 😉 povies mi potom do oci

candii
22. aug 2019

@chiaralady čakám ťa 🙂

tiumen
22. aug 2019
dopolbokaodrata
22. aug 2019

https://www.modrykonik.sk/forum/financie-a-rodinny-rozpocet/ahoj-chcem-sa-opytatt-kedy-chodia-peniaze-posielane-na-ucet-cez-postu/
Snáď sa niektorá na jej finty aj chytila.. Tu adminky ešte fungujú ci blokujú radšej len toho kto na ne upozorní?

chiaralady
Odpoveď bola odstránená
Zobraz