Pozor na podvodníkov na MK.

katarinka89
17. aug 2019

Ahojte baby,dnes mi prišla správa tu na MK od istej pani,ktorá mi oznamila,že som vyhrala auto v hodnote 13 000€ a NATO aby mi ho zaslali potrebujú moje údaje a poplatok 30 € - náklady s doručením vopred na účet,som si istá že je to podvod,nakoľko som sa nijakej súťaže tu na MK nezúčastnila,preto vás chcem vopred upozorniť,ak by vám takéto niečo prišlo,aby sa niekto iný nestal obeťou podvodu

veronikaszabova
22. aug 2019
katarinka89
autor
22. aug 2019

Je to úbohá chudera- snaží sa oklamať koho sa len dá.........zbytočne sa s ňou budete doťahovať ....💩

katarinka89
autor
22. aug 2019

Re: Vyhra

chiaralady
mne
18. aug 2019 o 11:16
Ak neviete o čo ide, tak Vas zrejme niekto oznacil a tym padom ste vyhrali. Poprosime vyjadrenie 🙂
katarinka89, 17. aug 2019 21:01:13, píše:
Dobrý večer a akej súťaže sa týka výhra?
chiaralady, 17. aug 2019 08:56:57, píše:
Dobrý deň, chceli by sme Vám oznámiť, že sa stávate výhercom sútaže o Volkswagen golf 2016 v hodnote 13,000€
Preto by sme Vás chceli poprosiť o základne informácie pre odoslanie vyhry. Meno, adresu, tel.č
A však je nutné vašu výhru odoslať a platí sa menší poplatok 30€ na vloženie čísla účtu, ako manipulačný poplatok, daň z výhry da sa uhradiť cez internet banking, alebo priamím vkladom vo VÚB banke. Žiadne iné poplatky niesu. Výhru doručíme k Vám až na adresu s naším týmom do 24hod od prijatej platby teda potvrdenia výhry. Ste náš velky výherca gratulujeme. Tým Vyhraj vo dne v noci😊

katarinka89
autor
22. aug 2019

Tu je naša konverzácia

pallacinka29
22. aug 2019

@katarinka89 boze, cista primitivka... ta gramatika...

veronikaszabova
22. aug 2019

@katarinka89 jeziiis. Ze uhradit dan z vyhry - a rovno jej na ucet. Omg

dopolbokaodrata
22. aug 2019

@berenika39 @rusalinka môžete sa na to pozrieť? Pripadne nechať moderovať niekoho, kto sem chodí a dohliadol by, aby sa tu také prípady nemnožili?

rusalinka
22. aug 2019

Ahojte, dotyčná pravdepodobne o "výhre" písala viacerým. Už nemá účet na MK. Vďaka za upozornenie.

ink
22. aug 2019

Autorku témy @katarinka89 poprosím, aby napísala na podporu - konkrétne sem : https://www.modrykonik.sk/help/#cat-inapropriate a nahlásila aj login užívateľky, ktorá takéto obštrukcie vytvára.
Tému uzatváram pre niekoľké vulgárne komentáre.

@tiumen ďakujem za označenie.