Skúsenosť s Kristínou - kikusik13

zajkomajko
2. jún 2019

Prosím Vás má niekto skúsenosť s profilom kikusik13? Môže mať aj iné profily, tak napíšem aj jej meno Kristína Malikova. Poslala som peniažky a už 2mesiace ani obraz ani zvuk. Ak máte s touto osobou skúsenosť píšte. Mám aj jej číslo účtu a adresu ak ste poslali peniažky a nič neprišlo, predpokladám, že ide o podnodníčku. Ďakujem.

zajkomajko
autor
10. jún 2019

@beky1813 😂 no asi máš okolo seba veľa chlapov, čo Ti ublížili ale ja také veci vôbec nemusím riešiť a ani by ma to nikdy nenapadlo voči chlapovi... Ty to nazývaš zúfalosť a ja spravodlivosť.... takže ak sa dostaneš do takej situácie rieš si to po svojom, ja si to riešim tiež po svojom.

stela01
10. jún 2019

@zajkomajko áno máš pravdu na dedine sa každý o každom baví
Asi tak 5 minút , pretože hneď je zas nová a zaujímavejšia téma .
Koľko energie tá toto celé stojí ? Za koľko €?

stela01
10. jún 2019

@beky1813 ty si aký Colombo . 👍🏻😂

nunik25
10. jún 2019

Baby ked sa tu uz aj posta riesi tak ma povinnost nosit postarka balicky 2tr. take vo sa zmestia do schranky tak ma povinnost ich nosit do schranky? Alebo je nasa postarka len leniva. Chcem vediet ci to je jej povinnost ci nie.

beky1813
10. jún 2019

@stela01 staci dat nick do vyhladavania diskusii 😃

beky1813
10. jún 2019

@zajkomajko aspon sa nespravam ako hysterka 🤣

zajkomajko
autor
10. jún 2019

@kikuska555 kľudne nech sa páči veľmi rada sa s ňou stretnem na súde...

stela01
10. jún 2019

@beky1813 áno to viem , ach asi pani riešila takúto tému .
💪🏻🤦🏼‍♀️ - na chválu .

zajkomajko
autor
10. jún 2019

@beky1813 nie Ty nie si hysterka ale provokatérka a nedajbože aby niekto niečo riešil inak ako Ty to ho treba zato hneď pochovať... všetko musí byť podľa Teba... môžeš si podať ruku s kikuska555 tá je na tom rovnako... si budete rozumieť.

rik01lulaka
10. jún 2019

@zajkomajko a čo si na mňa hneď vyletela...nikoho neobhajujem, nikde som nepísala, ze máš byť ticho, áno keby bola čestná tak ho pošle, keby bola so svedomím neokrada mamičky,ja by som to riešila no urcite nie ako ty...a prečo akože myslíš, ze mam málo skúsenosti, lebo som použila sibnuta??? A ty so skúsenosťami by si aké použila nože pouc...bo ty skúsená ideš asi s dobou bo dnešná mládež by použila asi j.bn.ta, pr.drb.na,p..a a pod., ze?

kikuska555
10. jún 2019

@zajkomajko je chore tu davat nespravne informacie ohladom posty to je jedna vec.
Druha vec je no povedz nam tu vsetkym ako vies ze ti tovar neodoslala? Lebo to co si mi napisala nema ani hlavu ani patu a kedze nemas podacie cislo, tak chcem realne vediet ako si zistila ze tovar nebol odoslany.
Po dalsie ides tu vsetkym ktore s tebou nesuhlasia alebo teda davaju za vinu tebe pretoze si si nebola schopna doplatit 50 centov za doporucenu postu ktoru je realne mozne sledovat nadavat? Ja ti tu nebudem vysvetlovat moje vzdelanie, a ani ti nebudem pisat ake tituli mam a teda z kucharcinou to nema nic aj ked varit viem vyborne :D

katulik123
10. jún 2019

@zajkomajko prepáč ale vyzeráš byť riadne mimo..😀 Jasné je smutné ak ťa naozaj okradla. Ale takto? 🙄 v rozhlase? No šak ona sa kvôli tomu nezabije. Máš nejaký dôkaz? Prilož to. Plus neviem či môžeš písať jej meno verejne a aj. Kde býva

kikuska555
10. jún 2019

@zajkomajko a samozrejme ja sa nezastavam podvodnikov ale ak si si zaplatila obycajnu zasielku tak je to ze bud ti tovar neodoslala ako hovoris alebo ho odoslala a balik sa stratil. Lenze to ty zistit nevies a ak vies tak nam tu daj normalne realny dokaz nie ze tebe sa to nestalo nikdy a zeposta eviduje zasielky lebo su to len hlupe klamstva

lulujam
10. jún 2019

@kikuska555 ty si riadne mimo, to čo trepeš?😂 šak máš švagrinu na pošte a ani výšku poštovného nevieš 😂 nie si náhodou ty tá Kristina že ju tak obhajuješ?

markaterka
10. jún 2019

@zajkomajko ja som robila pred MD na pošte, a veru obyčajne zásielky sa nikde neevidovali. Iba som pozrela kde tá zásielka ide, či na Slovensko alebo do cudziny, odvážila, nalepila príslušnú známku a tam to končilo. Po zmene dala do vreca a viac ma nezaujímalo. To kde by som prišla keby mám každú jednu zásielku sledovať, iné je ak išla doporučene alebo ako balík, to je kontrolovatelne. A neviem si predstaviť, že by som zavolala napríklad do Košíc na poštu a pýtala sa, že či bol u nich podaný alebo doručený obyčajny list, to ti nikto nepovie.

lulujam
10. jún 2019

mi nedalo tu neprisť, keď tu je toľko komentov, ale tie názory 😂😂😂

kikuska555
10. jún 2019

@lulujam vies co ani moja svagrina nevie ucinne latky liekov 🤔 len preto ze som vo farmaceutickom priemysle. No prepac ak berieme zasielku do 500g obycko je 95 centov a dopo je 1,70 tak som sa sekla o celych 0,25 centov.
Ano som to ja 😂 len teda neviem si teraz spomenut co som jej mala odoslat

lulujam
10. jún 2019

@zajkomajko nedaj sa aj tak ti dávajú blbý koment špekulatívni zavádzači, rob podľa svojho uváženia

beky1813
10. jún 2019

@kikuska555 len aby to nebol druhy nick autorky 🤣

lulujam
10. jún 2019

@kikuska555 😂 a nenapísala si pred chvíľou, že sa tu uvádzajú nepravdivé informácie a sama pustíš do éteru nepravdivú informáciu, že rozdiel je iba 0,50centov. Teraz by ťa mali ukameňovať ako to podložiš? máš dôkaz?

kikuska555
10. jún 2019

@beky1813 😂😂😂 ano hned ma to napadlo

rik01lulaka
10. jún 2019

@lulujam nehnevaj sa tak @kikuska555 tu píše fakty a teda to čo dokazuje ty to uz je len chytanie za slovíčka...a prečo píšeš, ze spekulativni zavadzaci??? Veď ona je chudiato veľmi zavedená mimo co sa týka sledovania zásielok....

lulujam
10. jún 2019

@beky1813 hej všetky nicky sú moje aj zajkomajko aj markaterka aj stela01 aj katulik123 😂😂😂 riadne trafené

lulujam
10. jún 2019

@rik01lulaka a aké fakty? ja som ich akosi nepostrehla... 😂 ved nevidíš ako kikuska555
rýpe? a nie je to v prvej diskusii asi preto tak reagujem, ked ju spoznás pochopís...

kikuska555
10. jún 2019

@lulujam ja rypem? 😂😂😂 Kde? A aj v dalsich diskusiach no teda to mi je novinka 😂 a este ze ma aj poznas?
Myslim ze kazda jedna tu napisala ze obycajnu zasielku nikde nikto neeviduje. A teda som si aj priznala ze som sa pomylila o 0.25 centov.

lulujam
10. jún 2019

@rik01lulaka ja mám muža z DT mali by sme držať spolu... 😎

v_alika12
10. jún 2019

@kikuska555 nezaplatila postovne? Zaplatila. Ak vsak ma posta problem s dorucovanim obyc zasielok, nech tuto sluzbu zrusia. Ja si vzdy cez mk objednavam obycajne. Urcite cca 100 zasielok. A vsetky vzdy prisli. Lebo som narafila na seriozne predajkyne

beky1813
10. jún 2019

@kikuska555 je to ona, pise rovnako ako autorka 🤣🤣🤣

kikuska555
10. jún 2019

@v_alika12 ja si myslim ze som seriozna predavajuca, myslim ze aj od kupujucich a aj predavajucich m dobre hodnotenia. Aj ked malo predavam a tiez malo kupujem. Ale predavala som napr aniball, mamina si zaplatila obycajne postovne, mam to aj v pravidlach ze na vlastnu zodpovednost. Balik bol odoslany a do dnes nikto nevie kde je. Ano nemala by ponukat taku sluzbu ak nevedia 100% zarucit ze ti tovar alebo list pride.
Mne ide len o to ze zadavatelka tu zavadza ostatnych a tym ze obycajna zasielka sa eviduje a da sa najst a aj ten sposob riesenia ceje situacie obecny urad, teraz uz aj socialka a neviem co je velmi divne 🤷 realne mi nedala ziaden dokaz alebo postup ako to vystopovat kedze to nie je pod ziadnym cislo.

stanulienkat
10. jún 2019

@kikuska555 posielam obyčajnou poštou už 10 rokov a ani raz sa mi nestalo že by pošta neprišla