Skúsenosti s nezaplatením pôžičky cez Pôžičkomat

deniskami
3. mar 2014

Ahojte,mate niekto skusenosti s nezaplatenim pozicky v Pozickomate?Nevyslo mi a teraz ma bombarduje sms-kami a mailami spolocnost De vries justitia.Pisala som im uz dva maily a ziadala o splatkovi kalendar,no oni stale pisu svoje....dookola tie iste sms-ky.

ragulca
3. mar 2014

@deniskami co sa cudujes, ked beries pozicku cez takuto spolocnost. Pozri si vseobecne podmienky a tam to budes, predpokladam, mat, ano sa bude spolocnost spravat pri neuhradeni jednej alebo viacerych splatok

deniskami
autor
3. mar 2014

@ragulca ved ja nevravim....ale ked reagujem na vyzvy a vypisujem maily tak by ich mali aj citat.....no oni miesto toho pisu stale sms v rovnakom zneni.....dokonca poslali mail jeden den,ze mam tri dni na uhradenie prvej splatky a hned na druhy den poslali mail ze zacnu intenzivne vymahanie.....nedaju ani sancu reagovat

maznacik007
3. mar 2014

@deniskami podla netu platis za prvu upomienku 35 eur a za kazdu dalsiu 10 eur .. tak mozno ti ich preto tolko posielaju

miskoskulko
3. mar 2014

odporucam sa obratit na www.branitsaoplati.sk

nigguska
3. mar 2014

@deniskami a skusala si im aj volat?

anatalia77
3. mar 2014

@deniskami ti si neuhradila ani prvu splatku?

maslenka47
3. mar 2014

@deniskami tak ty si si brala pozicku, ty ju mas zaplatit. Oni nie su povinni urobit ziaden ustupok.
To mas ako keby si ty pozicala auto susedovi na vikend, v nedelu vecer ho pytala naspat a on ti tvrdohlavo odpisoval, ze este si ho poterbuje na dva tyzdne nechat. Asi by si tiez trvala na svojom...

agatky
3. mar 2014

nebankovky su najvacsia spinavost ☹ oni zvycajne neustupia a vobec ich nezaujima ze to nemas z coho vyplatit. ak ti aj ustupia a dovolia ti splatkovy kalendar tak ti to daju poriadne vyzrat 😒 najlepsie by bolo keby si tam isla az je kde a rychlo to riesila lebo uroky ti budu neskutocne naskakovat. drzim palce 😉

luba28
3. mar 2014

najserioznejsia nebankovka je provident,..mam vyskusanu,....a da sa aj mesacne platit,ale dohodu sprostredkuje len Bratislava-centrala,....su veeeelmi ustretovi k svojim klientom,....nerobim reklamu,ani pre nich nepracujem,...

simca06022011
3. mar 2014

@agatky clovek ma na to mysliet, ked si ten uver berie.... to nie je o spinavosti a nespinavosti...

@deniskami komu vypisujes? nebankovke alebo justitii? A volala si s niekym z tade? Vies email to je taka zradna vec... treba vsetko riesit listami (ale aj to sa niekedy neozvu) a telefonicky sa informovat akko postupovat a KDE. Pretoze ak ti postupili nebodaj na vymahanie justitii, tak uz nebankovka s tym nebude mat nic spolocne. Radsje skoc do banky a skus si vybavit uver na splatenie uveru, mozno ti este nizsie uroky vyjdu ako v nebankovke.

agatky
3. mar 2014

@simca06022011 asi ho surne potrebovala ked si ho brala. myslim ze je to spinavost ked su schopny za par stovak ti vziat byt. dufam ze politici s tym nieco urobia... 😒

simca06022011
3. mar 2014

@agatky az take surne, ze si necha zobrat byt, ked "nevyda"? Oni nerobia spinavosti, oni len chcu spat svoje peniaze, ktore pozicali, je to totiz iba cisty obchod. Mozno sa to zda niekomu nefer, ale je to tak.. nic nie je zadarmo a pozicky uz vobec nie.

deniskami
autor
3. mar 2014

dakujem za reakcie🙂uz mi odpisali a schvalili splatkovy kalendar.....no nebankovku nikdy viac☹

agatky
3. mar 2014

@simca06022011 jasne ze mas pravdu. samozrejme ze chcu spat svoje peniaze ale za nehorazne uroky. clovek si musi dobre zvazit ci do toho pojde alebo nie. nebudem jej pisat ze spravila chybu to uz iste vie pyta radu tak pisem tak ci tak to bude musiet vratit. treba s nimi hlavne komunikovat a snazit sa to dat do poriadku. tam ine nepomoze...

agatky
3. mar 2014

@deniskami tak gratulujem 😉

lindamatrayova
27. aug 2014

Pokial viem pozickomat nema splatky len jednu pretoze je to kratkodoba pozicka s mensimi sumami..cize treba vzdy zaplatiť celu čiastku naraz alebo predĺžiť splatnosť pozicky samozrejme že za poplatok

peter445
21. apr 2015

Peniaze mi moja banka požičať nechcela tak som spravil tú chybu že som si požičal od pôžičkomatu ...peniaze som zaplatil včas no aj tak mi 3 dni už odpisujú len to isté akokeby to bola automatická odpoveď že platba nebola zaevidovaná a blíži sa deň splatnosti....čakal som že keď zaplatím včas tak nebudú zo seba robiť špiny....keď si chcete požičať tak od smscredits-sestra od nich požičiavala keď bola nezamestnaná asi 3 krát si od nich požičala a všetko v poriadku raz nezaplatila včas a dostala asi 12€pokutu a ďalších 31dní na zaplatenie-no bohužiaľ povedala mi to až keď som už požičal od pôžičkomatu

stlienka
21. apr 2015

Ahoj viem ti pomôcť, ak chceš napíš správu

peter445
25. apr 2015

Ahoj stlienka....už mi odpísali že moju platbu zaevidovali i keď to troška trvalo....no naposledy som bral nejakú pôžičku od nebankovky alebo asi aj hocjakú pôžičku....nabudúce budem odkladať peniaze i tak na tom som finančne biedne tak si nebudem ešte dlžoby robiť

nebankovka
28. júl 2015

Ludkovia len od PROFI CREDIT SI V ZIVOTE NEBERTE POZICKU, RADSEJ OD CERTA 😠

bublinka2912
24. sep 2015

@peter445
Chcem sa ťa opýtať, akú čiastku od smscredits si požičala tvoja sestra. Iste to bola malá čiastka, ak dostala zmluvnú pokutu 12 eur?

mia8181
16. okt 2015

@nebankovka ake su skusenosti s profikreditom?

stlienka
1. nov 2015

@mia8181 progicredit ak sa da nikdy v zivote. Preplatenie neskutocne a nebudu s vami ani diskutovat ked nemate na splatku.

missu7
15. nov 2015

tak, ako zistujem, nie ste jedina, je vela takych ludi, ktori to nestihli a potom nastupila tato uz "znama firma", ktora ma na starosti vymahanie. hoci sa to nemusi na prvy pohlad zdat, nakoniec sa k tym peniazom dostanu a cim neskor to bude, tym lepsie. odporucam komunikovat len doporucenymi listami, aby bol "od vsetkeho papier". ak nemas na uhradu, neviem no, skus si pozicat od rodiny alebo skus nejake pozicky s vybavenim ihned (nasla som nejake moznosti napr na http://www.123pozicky.sk/pozicky-ihned/detail/ ) a zaplat cim skor, pretoze v opacnom pripade bude suma rast o rozne poplatky a tak, co si uctuje ta firma, co to vymaha. ked pride uz k exekucii, bude vazne neskoro plakat nad rozliatym mliekom :(

cashmon
16. nov 2015

http://www.cashmon.sk/rpmn-1386419-na-slovensku...

Damy som smutny ked citam ze jednu pozicku riesite druhou pozickou a ze vobec riesit nebankovky.. Da sa to aj inak. Ak uz ste v zlej situacii radsej mi napiste a pozriem sa na to, len sa nezadlzujte hore dole, lebo s takym uverovym registrom Vam nepomozem ani ani pan Boh akurat Vas zozeru exekutori.

mia8181
18. nov 2015

@cashmon ako viete pomoct? pozerala som si Vas profil, ale je neaktivny

mariaaz
14. dec 2015

@deniskami ja mam pozicku a tak isto aj kumne sa spravali. Som na MD a som mala peniaze az na matersku a im to nevyhovovalo a nevedeli pochopit ze skor peniaze nemam. Zacali mi posielat listy aj emaili aj telefonovali mi neustale. A take uroky mi naskocili ze som myslela ze odpadnem. Pozicala som si 100 eur a uz mam zaolatene vyse 150 eur a dalsie 142 eur musim zaplatit ore tie ich uroky. Proste vydieraju ludi z koze a ked mozem poradit tak ludia nech si stamad pozicku neberu.

ingrid0105
21. jan 2016

@deniskami ahoj mozes mi napisat akou formou si sa s nimi dohodla? Navysili ti povodnu splatku este alebo ti ju len rozratali? Dakujem za info

deniskami
autor
21. jan 2016

Nijak som sa nedohodla,neustale pisali maily s inou sumou,pri vyske dlhu 100e prislo raz 150e raz dokonca 430e...dokonca vianocna akcia,valentinska akcia...kamarat tiez dlhoval 100e,poslali mail ze ma vratit 196e,siel a zaplatil,ofotil doklad a poslal im mailom a po par dnoch prislo ze chcu este 90e za meskanie a dali to na sud...sud to zmietol zo stola a sudca povedal,ze dlhy sa sice platit musia,no nic co pride smskou alebo mailom nie je platne...cokolvek co treba platit,akakolvek upomienka musi byt poslana v pisomnej forme,postou,doporucene a do vlastnych ruk 🙂 takze kym nedostanem taky list neriesim to

ingrid0105
21. jan 2016

@deniskami diky a este ti nic neposlali postou? aka doba to uz je?