Kedy začať hľadať detskú lekárku?

vierka84
3. sep 2012

Ahojte, chcela by som sa poradiť kedy by som mala začať hľadať detskú lekárku. Termín mám na prelome roka. Ďakujem
🙂

bianca
3. sep 2012

no minimalne mesiac pred terminim by si mala mat dohodnuteho lekara.Neviem ako je to na Slovensku ale v CR som musela mat v tehu knizke peciatku ze mam lekara pre dieta a oni potom rovno jej posielali papiere ohladom malej.Rodila som ale 3 tyzdne skor tak som bola rada ze sme to vybavili zavcasu

cicimon
3. sep 2012

no rozhodne skor ako porodis 🙂

moon1979
3. sep 2012

v pôrodnici nahlasuješ meno pediatra takze urcite aspon mesiac pred porodom ... po prepusteni z pôrodnice ideš hned k pediatrovi na prvu navstevu uz s babatkom ... alebo pride pediater k Vam ... je to rozne, zalezi od pediatra ... nas pediater prisiel domov

zuzka38
3. sep 2012

ja som to zacala riesit nejake 3 mesiace pred terminom, pytala som sa kamaratok, znamych, hladala referencie.. trvalo to aj mesiac kym som sa rozhodla a potom uz len kontaktovat lekarku, to je jedno kedy.. ale do porodnice musis mat dohodnutu lekarku 😉

dariakeriova
3. sep 2012

Ahoj. Ja som už vopred mala premyslené, k akej pediatričke by som rada chodila so svojou dcérou. Pár dní pred pôrodom som sa jej telefonicky opýtala, či by nás zobrala. Súhlasila...a ostatné podrobnosti mi vysvetlila. V deň návratu domov z pôrodnice som sa jej ohlásila, že už sme doma a ona prišla k nám...za príplatok...ale bolo to pohodlnejšie pre mňa, že som nemusela letieť z pôrodnice k nej do ambulancie... 🙂

lejlla
3. sep 2012

ja som cca... 2mesiace pred porodom 🙂

tortelinka
3. sep 2012

ked mal drobec 2 tyzdne 🙂, ale my sme boli celi posunuti 😀

lucka1987
4. sep 2012

asi mesiac pred porodom som zbehla za dvomi, z toho jedna "vyhrala" takze uz mesiac pred som vedela, ktoru si nahlasim, akos a dlho u nej na poradnach cakava a podobne ( je fajn, ked sa styky medzi mamickou a pediatrickou naviazu este pred porodom, apson mam maicka cas vybrat si a spozna pristup jednotlivych pediatrov )

strihalka
4. sep 2012

aspon dva mesice, kdyby jsi nahodou porodila predcasne, at mas uz vybehanou.....dr musis nahlasit den po porode...