• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Znáte dobrého dětského psychologa v Bratislavě?

4. októbra 2017 
@milkac ďakujem. Odmietla má. Vraj nepracuje s 3 ročnými deťmi
14. okt 2015 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 Jaaaj, no ano, nasa uz isla do skoly... No 3 rocne je fakt male, neviem ci s takymi malymi vobec moze pracovat psycholog... A co mate s nim za problem, ak Vam teda nieje blbe to sem pisat?
15. okt 2015 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milkac malý krásne rozpráva. Všetko vie vysvetliť. On naozaj je na svoj vek dospelak. Nechce jest v škôlke. Aj to co má doma rád tam neje. Povie keď som hladný tak mi navaris a aj riaditeľke to tak povedal. Le on je na.pár jedál zvyknutý. Ani keď bol malý tak som s ním nepohla. Obvodná mi hovorí. To s nebojte on začne ako uvidí deti tam. Možno ešte čas to chce. Uvidíme. Fakt neviem ako na neho
15. okt 2015 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 dr.Bulasova ta odmietla ? moja mala bude mat 4roky o mesiac tak ani nas nevezme? a kam idete k akému psychologovi ?
ja som dnes volala dr. Dibarborovej ale plati sa za sedenie 38eur :frowning2:
tak zhanam dalej niekoho kde sa neplati resp. to preplaca poistovna
4. nov 2015 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobcek24 odmietla že s takymi malými nepracuje. Nechala som to tak a pomáhajú mi v škôlke veľmi teraz a malému sa pekne rozširuje síce pomaly ale isto jedálniček. Nechám tomu čas
4. nov 2015 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babulka ja mám s DR.Dibarborovou velmi nepríjemný skusenosť a zase presne sa mi u nej potvrdilo, že ak natrafím na zlého psychologa može to mať velmi negatívny účinok, pre mna to bolo len vyhodenie 60€ za 20 minút a to poriadne nepozrela na mojho syna...hodnotím velmi ale velmi zle, išla som otial z plačom a šla som ešte k dalším dvom psychologičkám, čo mi jej tvrdenie úplne vyvrátili. Nikdy viac a neodporúčam ju nikomu!
14. jún 2016 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Vedeli by ste mi prosím poradiť dobrého detského psychologa vo vrakuni alebo v okolí? Potrebujem len nejaký papier teda posudok, že je na nás rodičov naša dcérka veľmi naviazaná, nechce nikde ostať bez nás ani na 1 hodinu, nezobrali nám ju ani do škôlky. Musím si teda predlžiť materskú dovolenku. Vopred Vám Ďakujem :slight_smile:
15. jún 2016 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@berta1102 a aké psychologicky odporucas? Bola si s nimi spokojná?
4. okt o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok