Akú filmovú rozprávku majú vaše deti najradšej?

bubina33
25. feb 2012

Poznáte aj nejaké so zvieratkami?

katarinkalm
5. júl 2012

máša a medveď .... to sa naša malá ani len nepohne, ked jej to pustime

tami_tami
5. júl 2012

Auta-Cars1,2
Doba ladova 1,2,3
Levi kral 1,2,3
Alfa a omega
- ine nechce jedine este z kratuckych rozpravok Tom a Jerry, Gumkáči,

sweetsuzi
5. júl 2012

No uplne najradsej z filmovych ma Monsters 😕 a Polarny expres (akekolvek vlacikove rozpravky) 😎 potom Dobu ladovu 3 (kvoli dinosaurom), Rattatouile, Rio .... vobec ho nezaujali Cars, Toy story, Madagascar - neviem podla coho si vybera 🙂
No a co sa tyka kratkych rozpravok samozrejme Thomas, Bob the builder, Fireman Sam, Dora, Pingu a asi najviac Masa a medved ... plus Spievankovo 😀
A v poslednej dobe Spongebob Squarepants ale ze 24/7 uz ho nemozem ani vidiet 😀

ichbinich
5. júl 2012

U nas leti:
Timmy Time: ovecka, ktora chodi do skolky, velmi dobre, nehovori sa tam, poucne
Bob the Builder: dost sa tam rozprava, zacalo ho to zaujimat az neskor
(Caillou: francuzska kreslene rozpravka, kludne, naucne, nemame doma, pozera v Deichmanne 😀)

So zvieratkami je aj Shaun the Sheep, ale pochopia to asi az vacsie deti, alebo rodicia 😀

Este si najdite Duck Song na youtube, toho sa nevie dopozerat 😉

Klasicke Disney a Pixar a ine animovane celovecerne filmy su podla mna pre vacsie deti, hlavne trvaju minimalne 1,5 hodiny... Cars 2 nie je pre deti, striela sa tam, vybuchuje... je to dospelacky film s postavickami z detskeho filmu ☹
Tom a Jerry podla mna total brutal, nepochopia, ze sa nemozu bit a trieskat a ze sa nenapravi zase vsetko ako vo filme... To je tiez pre starsie deti.

angelblue
5. júl 2012

naša malá miluje mášu a medveďa.....,macko uško, no počkaj zajac..... 🙂

tuty
5. júl 2012

moje deti maju radi na vlasku a mickyho klubik 😎

trixi
13. júl 2012

Matej ma v oblube: Zem Dinosaurov, T-Rex express, Masinka Tomas, Chuggington, Hadaj, hadaj s Kocurkom, Bob stavitel, Majster Manny, Mickeyho klubik, Pizla Mzik a najnovsie Doba ladova - cez vikend ma slubeny 4. diel v kine, tak sa uz nevie dockat.

hili
4. nov 2012

Ahojte mamičky, ale i nemamičky, neviem, či je téma ešte aktuálna, len sa chcem opýtať či mi viete poradiť kde zoženiem dvd rozpravky "matysek a jaja" co ide na ceskej televizii v kuzelnej skolke, malej sa to veĺmi páči a tak by sme chceli zohnať dvd, vďaka za tip, radu... 🙂

zuzkazivcak
4. nov 2012

Nasa je uplne zavisla na PINGU 🙂

puskaruka
4. nov 2012

U nas je velmi popularny krtko

lucia1234
4. nov 2012

Tak u nás momentálna Bambuľka a cars 1,2

binka79
4. nov 2012

My mame dceru a ta hrozne lubi pozerat rozpravky od Barbie 😉 ale teraz uz zacala pozeravat aj Vcielku Maju

abbie
4. nov 2012

Mickey Mouse club, Spievankovo, kvetinka Fifi a Mio Mao

aduskatt
4. nov 2012

tak z filomvych rozpravok a zvieratkovych urcite Garfield, aj Chipmunkovia🙂

karolinka789
11. sep 2015
Používateľ karolinka789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od karolinka789.

Shrek, Krtko, Bob a bobek, Máša a medveď , Autá a ku všetkému musím zháňať aj knihy, aby sme ich mohli čítať pred spaním 😉

domka55
23. feb 2018

Odporucam vsetkymi desiatimi Odvazna Vaiana,uzasny pribeh s hodnotovym posolstvom laske k zemi ,prirode

Z tych starsich Emil z Lounebergu,Niels Holgerson..

dreveny_rebriniak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dodo777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz