Aký darček k 2. narodeninám pre chlapca?

brnka
20. júl 2010

Dievcata, poradte mi nejaky darcek k narodeninam pre mojho krpca, uz sa ma na to vypytuje aj babka a zatial som neobjavila nic "vhodne" - knizky samozrejme urcite budu, na bicykel sa mi zda zatia maly......

pancake
19. aug 2010

my sme kupili bicykel. a ma uspech 😉

stvura
19. aug 2010

No tiez dumam co malemu k narodkam...mi sme sa s muzom rozhodli tiez pre traktor, slapaci, od babky dostane bicykel a este musim vyriesit co s peniazkami od krstnej mami a druheho deda....asi auticko, lebo je blazon do aut a vsetkeho takeho klasickeho autickoveho. 🙂

malamargaretka
10. nov 2012

...nejake kreativne zalezitosti: umyvatelnu plastelinu, farebne papiere ...., alebo hudobne hracky: xylofon, rumba gule, bubon, bongo...

cherryl
10. nov 2012

first bike,stojan-tabula aj na magnetky,stolicky a stol do detskej,dielnicku nieco ako dievcenska kuchynka ,stan,smyklavku

luciaq
10. nov 2012

moj dostane na narodeniny bicykel a autodrahu a bednu na naradie a samozrejme traktor to nesmie chybat

katuska
13. jan 2014

hm my toto všetko už doma mame :( aj plastelínu aj dielničku s náradím, aj bicykel a odrážadlo, aj bubon, aj gitaru ( do tej je uplný blázon, má originál velikánsku španielku 😲 )....teraz dostal na vianoce aj taký megatraktor s lyžicou, má aj tatrovku, hasičské auto, aj taku tabulu magenticku/kresliacu, stan s tunelom,....vonku majú trampolínu, pieskovisko, bazén, hojdačku, dokonca aj domček s vlastnou kuchynkou a zariadením......tým, že sú dvaja, dcéra je staršia, tak už sme veľa darček.možností vyčerpali pri nej a mladší dedí..................ja som už zúfala, a už vlastne ani nechcem žiadne dalšie hračky,.....nemám ich kam dať.....ja som skôr rozmýšlala nad nejakou permanentkou do herne, ako je cubicon alebo buppi centrum....tam sa decká vedia vyblázniť, alebo do permanentku na plávanie/wellnessu s detským svetom.... 🙂 naše decká totiž milujú vodu aj saunu a aj tieto detské atrakcie všehodruhu 😲 😵

iinuska
13. jan 2014

trampolinu 🙂

tilly24
13. jan 2014

http://www.najhracky.sk/index.php?s=detail&id=872, toto dostal nas k 1. narodeninam a z tejto serie hraciek dostane jednu aj k 2. narodeninam, vsetko uz mamae ako vonkajsie hracky, oddrazadla, lego duplo, a toto je velmi pekne - nerozbitne - co je u nas pririta, vrci to ako traktok, decka sa s tym vyhraju

moje123
13. sep 2015
Používateľ moje123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moje123.

Náš má rád všetko, čo vrčí - detskú vrtačku, holiaci strojček, proste chce byť ako tatino. A ešte má veľmi rád zvukové knižky - autá, zvuky zvieratiek. 🙂

natallkaa
18. sep 2015
Používateľ natallkaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od natallkaa.

záhradný domček, detský tablet, kocky, lego, odrážadlo, šlapacie autíčko,...

anka05
8. júl 2021

My sme malému kúpili tieto podložky. skvelo sa s nimi prehrá a keďže riešime problém s plochými nožičkami tak je to super vec aj na toto. 🙂