Bavili vaše deti závesné hračky na kočík, postieľku?

dadika1114
29. okt 2010

mam na tieto hracky strasnu slabost su strasne pekne,farebne,suchotave,piskacie no proste super!Lenze sa bojim ze sa pacia hlavne mne a malicky sa na ne vykasle :D .... ja by som takych kupila aj 5 :D ... kamosky to maju zavesene na kocarikoch a malicky sa im na to pozeraju ..ci zo zvedavosti alebo z toho ze sa toho boja-neviem :D Sestra aj muz mi zakazali take kupit..sestra povedala ze ona mu take kupi tak nech nekupujem ja.Ale aj tak som neodolala ked som dnes nasla v bazariku jednu taku hracku na kocarik ... juuj a bola len za 5 e ...no neodolala som.Nikomu nic nepoviem :D .... vase deticky bavili tieto hracky?aj sa s tym potom hrali okusovali a tak? ked tam je vselicoho na tej hracke zaveseneho 🙂

liluu
29. okt 2010

jasné, že sa maličkému páči, my máme pavúčika a je to jeho najobľúbenejšia hračka rád si do nej kúše, ja mu pískam a šuštím a on sa chichúňa 😀 😀 😀

emita
29. okt 2010

ani veľmi nie ☹ naše deti neboli v kočíku radi a nepomáhali ani neviem aké super hračky... a aj doma ich najviac zabávajú "nehračky". hrnce, misky, varechy.... 😀

janinah
29. okt 2010

ak sú tie hračky nízko resp. často sa takto dieťa hraje,tak si môžete vyrobiť škúlenie,mne sa to pri najstaršej dcére skoro "podarilo" 😒

zuvinka102
29. okt 2010

no nas malinky sa hra iba s takymi to. na kociku nam vysia az tri takze nevidi vobec nic okolo seba ale hlavne, ze tam ma psika, hrocha a kvetinku.. najlepsie su tie co najviac suchocu.. aspon podla nasej blsky...

romaroma
29. okt 2010

ja na hracky nedam dopustit. podla mna su nesmierne dolezite pre rozvoj. neprehanat, ale aby malo dieta rozne druhy. snazim sa vzdy vyberat take, aby ho v danom obdobi bavili a nech si nieco aj pocvici. sem tam mu prihodim aj nieco nedetske, z kuchyne, ale na tie detske nema nic. dodnes ma rad aj take kocikove hracky. 😉

marthuska
29. okt 2010

moja dcerka ma slabost na kabliky a snurky a maslicky. co sa tyka hraciek na kocik, urcite by som kupovala znacku lamaze. su super, krasne, farebne, variabibilne, suchocu a hrkaju.

dari3
29. okt 2010

ahojky, malú hrozne bavil kolotoč nad postieľkou 🙂 ale nad kočíkom ju hračka nezaujímala, lebo keď to začala vnímať, tak už chcela vidieť iné veci, nie zavesenú hračku na kočíku 🙂

mircalla
29. okt 2010

maly ma 3 mesiace a paci sa mu vsetko, zo vydava zvuky alebo sa hybe...najvacsi uspech ma ale hracia deka

stvura
29. okt 2010

presne ako emita...nebavili...maly mi nechcel v kociku spat a tak som mu kupila taku hraciu hracku s troma melodiami...len na uspavanie. Inac ako kolotoc na hrazdicke, nula bodov a tiez potahovacia opicka nula bodov...

stanislavao
29. okt 2010

mne sa to tiez neskutocne paci a aj pacilo, ale mojmu synovi to bolo na nic, lebo sa s tym nehral a myslim, ze to ani na kocari nepotreboval. kazde dieta si najde podla mna nieco ine, cim sa zabavi a syn ma teraz rok a ma svoje jedno jedine oblubene a ziadne ine. a ked to dam prat, ze uz je to strasne uslintane, spinave, tak ovela tazsie zaspava a stale si to pyta a ine take iste nechce. takze kazde dietatko je ine.

titkovamiriam
29. okt 2010

Na kočíku nie, no nad postieľkou alebo ,,hrazdička ,,to boli super hračky a zábavky.Pri najmladšom som si ti užila lebo pri starších ešte také neboli.Kolotoč bol tiež super 🙂

abbey1
29. okt 2010

U nás je obľúbená hrazdička na hracej deke.malá si do nej kopká nožičkami a tá začne hrať.Malá sa s ňou rozpráva.a je pravda,že čím farebnejšie tým lepšie.Super sú hračky ,ktoré vydávajú zvuk.Milujeme naťahovacieho kocúrika so zajkom.Dokola si vyžaduje púšťanie.ale jasne,že každé dieťa je iné.No ale odolaj tak krásnym hračkám za super cenu.Ak sa nechytia,ľahko predáš .

benne
29. okt 2010

Hrazdička bola super, v kočíku mal natiahnuté hrkálky a s tými sa tiež veľa pohral, ale on bol marcový, takže kým ho bavilo ležať, tak bolo ešte pekne teplučko, a tebe sa narodí v novembri, tak bude v kočíku zababušené a ked bude schopné sa s niečím pohrať, tak už asi bude aj sedieť a to určite bude potrebovať nejaké hračky do ruky 😉

gaby21
29. okt 2010

No mojho nad postielkou kolotoc od troch tyzdnov bavil velmi a potom v kociku mal zaveseny plysovy kolotoc a ten mal obrovsky uspech a to kocikovanie neznasa, ale toto ho nacisto vzalo

vodnarky
30. okt 2010

no tak nasa dcerenka si vobec nevsimala hracky co mala zavesene na kociku..viac ju zaujimalo okolie.. 😕 😀
a co sa tyka tych hraciek nad postielkou,tak tie sme museli dat dole,lebo sa ich v noci bala... 😖 ...

zojka05
30. okt 2010

no môjho malého velmi bavil taý pomaranč,dal sa akože olúpat , mal vo vnútri ešte taký malý pomarančík,ručky a nôžky,ako kúsatká,no všade sme ho museli nosit.....odporúčam značku sassy...tie sú zaručene zdravotne nezávadné..

vierka303
19. aug 2017

Mali sme hraciu deku s hrazdickou aj kolotoc nad postielku, ale nasu malu nezaujali...potom som jej uz len nzavesila hrkalky nad postielku a na tie si docahovala ruckou..🙂

autumn11
20. aug 2017

kolotoč sme dostali, ale použili sme ho iba pár krát a hračky na kočíku mali úspech iba na krátky čas. Viac ho zaujímalo čo sa deje okolo.