Je lepší bicykel, alebo odrážadlo pre 3 ročné dieťa?

kiwanecka23
10. mar 2012

Ahojte maminky a ocinovia. Viete mi niekto poradit? Mam uz skoro trojrocnu dcerku a chcela by som jej kupit bicykel, s pomocnymi kolieskami samozrejme. Svokra ma vsak nahovara na odrazadlo. Co mylsite, ze je vhodnejsie? Mne sa pozdava ten bike, pretoze ho potom mozeme vyuzit aj na neskor. A ked sa uz bude ucit bicyklovat, tak je to podla mna lepsie na biku ako na odrazadle. Podla mna zbytocne vyhodnene prasule 🙂 dakujem vam

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anulienkalenka
6. dec 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

aj niektore 4 -5 ročne deti maju radšej odražadlo, ako bicykel. Každe dieta je ine. Zalezi aj na vas. Hlavne by som vyberala podla značky. Skus Early rider, alebo Frog. Tie bicykle su pre deti najlepšie,

mareri
10. dec 2018

ak sa na bicykli udrži, je schopne točit pedalmi, tak kludne može mat aj bicykel. Nevidím v tom žiaden problem. Len by som vyberala nejaky naozaj lahky, aby sa dietattu s nim dobre manipulovalo

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
essenceee
16. jan 2019

ono ide hlavne o to, že tie detské bicykle, odražadla a kolobežky su velmi lahučke a detom sa velmi dobre ovladaju, dobre sa im s nimi manipuluje

damoska
19. mar 2019
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

podla mna odražadlo a ak bude dieta otukane na odražadle, skus detsky bicykel. Ja som to tak robila. neponahlala som a hdnes mi jazdili bez bočnych kolieosk, pretože pekne držali balance

gab_riella
21. máj 2019
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

aj za mna odražadlo. S bicyklom by som neponahlala. Moje deti maju tiež odražadlo a kolobežku, maju 5 rokov. Určite budu mat aj bicykel, ale zatial na to nejak extra neponahlame

mareri
24. jún 2019

moja dcerka má 4 a na bicykli nevie. Takže ma odražadlo a ma aj kolobežku s tromi kolieskami

essenceee
14. mar 2020

synovec nemal kolobežku, nevie na nej jazdit a ma iba bicykel. Nemožeme všetci vediet a mat všetko

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hana_halenarova
8. apr 2021

moja dcéra jazdila na odrážadle do 7 rokov , pretože sa bála bicykla ... normálne sa nám rozplakala, keď sme ju na bicykel posadili. A syn, to je pravý opak, bicykel mal od 2,5 roka. Takže je to veľmi individuálne

ninah1486
3. nov 2021

odrazadlo mas fajn ale ked ma tri ja by som uz skusila na bicykel

beahavala
5. nov 2021

podľa je fajn keď predje z odrážadla na bicykel

juma2
5. nov 2021

@beahavala to je fakt, ale už 3 ročné podľa mňa môže ísť v pohode aj na bicykel. Takže v tomto prípade, by som už asi nad odrážadlom ani nepremýšľala

ninah1486
1. dec 2021

nas mal najprv odrazadlo az potom bicykel

beahavala
2. dec 2021

vyskusaj aj jedno aj druhe