Ktorú trojkolku by ste odporučili - Trojkolka zopa vs Kinderkraft?

mackove
23. feb 2021

Ahojte baby. Prosím vás pekne ! 🙏 rozhodujem sa medzi trojkolkou Zopa CitiGO alebo Kinderkraft Aveo. Ide mi hlavne o to , aby cestou von nehrkotala ako hrkálka 😀 tie ktoré máte skúsenosť , napíšte mi prosím ako ste boli spokojné z jednou z týchto trojkoliek. Moc mi to pomôže pri výbere 🙏🙏🙏 Ďakujem !!!

veronikaa1998
23. feb 2021

Ahoj. 🙃🙃 mám doma zopu aj kinderkraft 😄. Som spokojná s jednou aj s druhou značkou, ale kinderkraft o trošku viac hrkota ale nie je to nič hrozné. Ak máte pekne rovne cesty, čo my máme len sa tu ešte stávajú domy a všade sú kamienky, tak úplne postačí kinderkraft. Ale ak máte dedinské cesty 🙈😄 tak radšej zopa. Ale pre mňa veľké plus u kinderkraft ma držiak na pohár čo zopa nemá. 😄

mackove
autor
23. feb 2021

@veronikaa1998 no my tiež veru nemáme pekne cesty , same kamienky a kade čo teraz ešte po zime a neviem , mne to strašne prekáža keď idem a niečo hrkotá , potom mam taky pocit akoby sa namňa každy pozeral 😅😅 proste sa tak necitím dobre. A ty keby si si mala vybrať len jednu z ních tak aku by si zvolila ? No to som si všimla aj ja , skoda toho držiaku veru na kávu 🤭😀

mackove
autor
23. feb 2021

@veronikaa1998 a prosím ťa , ktorá sa ti zdá byť taka pevná robutnejšia ??

e3v3a3
23. feb 2021

@mackove my sme mali zopu a ja by som ju viac nekúpila. Boli sme s ňou vonku 2x, nehovorím že nejako hrkotala, ale hneď sa do kolies zapichovali kamienky.tiez bývame na takej ulici kde sa ešte stavia.mozno do mesta by bola vhodna

sapetka
23. feb 2021

Ani jednu🙈tieto trojkolky su len nahradou za kocik inak mad neprakticke. Tym ze su pedale na kolese sa to dost tazko pedaluje. Za mna vyhodene peniaze

veronikaa1998
23. feb 2021

@mackove určite zopa.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz