Trojkolka 6v1

ma12345
22. júl 2018

Ahojye zienky,
zvazujeme kupu trojkolky typu 6v1, vhodnych od ca 10 mesiacov. Mam na mysli take, ako napr. Zopa, SmartTrike a podobne.
Chcem sa spytat: ake mate skusenosti? Vyuzivali ste to naozaj poriadne?
Nestoja malo a zvazujeme, ci kupit toto alebo radsej postupne odrazadlo a obycajnu trojkolku.
Vdaka

svetlana35
22. júl 2018

@ma12345 ja som to teraz kupila ale nie novu moj ma 10 mes a velmi rad sa v nej vozi. Kocik pomaly ani uz nepouzivame len tu trojkolku

belllinka
22. júl 2018

Tie trojkoly uz ani nie su trojkoly, ale vyzera to ako kocar s riaditkami pre dieta. Kup radsej najmensie odrazadlo, neskor kolobezku a bicykel. Trojkolkovat sa ti na tom dieta iste nebude.

amel
22. júl 2018

Svagrina kupila Zopa a nejak uplne nadseni nie su.Byvaju v byte a je tazka ako prasa...ale ze inak super.Takze do rodinneho domu bomba.

petrastrbanikova
22. júl 2018

Za nás super mame zopa city go a sme nadmieru spokojný.... Ani kočík teraz nevyužívame jazdíme len na trojkolke

ma12345
autor
22. júl 2018

@svetlana35 A mate taku so sedackou, kde sedi uz take male 10-mesacne? Je to pre babo pohodlne?

kotatko201
22. júl 2018

@ma12345 ahoj my mame smart trike a max. spokojny... kupili sme pri malom a teraz sme kupili uz druhu viac premyslenu pre dcerku... za nas odporucam paci sa jej viac v tom... ma lepsi vyhlad... a mame aj odrazadlo... maly sa nam na tom naucil ani nie v dvoch rokoch bicyklovat rakze sme kupovali v dvoch rokoch bicykel a odvtedy kupujeme len a len vacsie... mala zatial v tom pekne sedka ma 13 mesiacov.... a uz objavila ze to ma slapatka tak uvidime co bude dalej... mozno aj ona bude sikovna a bude slapat ako o dusu sama...

ma12345
autor
23. júl 2018

Este nejaka skusenost?

bibyke
8. aug 2018

Mame smart trike a vyuzili sme aj pri prvom.synovi a teraz vyuzivame aj pri druhom (ma 10mesiacov za chvilu), ja odporucam.

jankap55
8. aug 2018

@ma12345 dobrý deň. My máme smarTrike a mám ju v bazari na predaj. Malemu sme ju kúpili minulý rok úplne novú a bol v nej asi 3x. On má radšej odrážadlá

bajuska44
14. aug 2018

@ma12345 Ahoj, myslím, že to je individuálne u každého dieťaťa. Dcéra sa v trojkolke rada vozila, ale šliapať neskôr nevedela. keďže pedále boli vpredu na kolese. Syn v nej sedel cca 3x po 5 minút a radšej mal odrážadlá