• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Absolvoval manžel niektorej z Vás spermiogram?

23. mája 2017 
nevadí ked zistíš tak daj vedieť, vieš mi sme na začiatku tak zbieram samé informácie z každej strany, ja som taká trochu strelená ja musím mať všetko naštudované ... už si zo mňa môj manžel robí prdel že budem vedieť viac ako lekári ... :wink:
16. jan 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, vcera sme sa dozvedeli vysledky vysetreni v CAR a to, co nam zistili nas riadne sokovalo. Snad najhorsie je, ze moj manzel ma len 4% zdravych spermii (z hladiska morfologie). necakali sme to, pretoze spermiogram robeny pred 1,5rokom bol absolutne v poriadku. Takze teraz ja v dosledku vysokeho prolaktinu neovulujem - tiez velmi prekvapive, manzel ma zly spermiogram a navyse nam objavili ureaplazmu. Nestretli ste sa s tym, ci vyliecenim ureaplzamy sa zlepsila partnerova morfologia spermii? dakujem za odpoved
18. mar 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ensoleilee ak je ureaplazma nejaky zapal tak urcite sa po prelieceni atb za nejaku dobu spg zlepsi...inak i atb velmi vpyvaju na spg
18. mar 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka82 • Dnes o 15:13
Ahojte. Ja by som sa chcela len spýtať, doktorka ma s manželom poslala na spermiogram. Manžel s tým súhlasil, veď obidvaja chceme miminko, len sa troška obáva ako to celé prebieha. Neviete mi niekto poradiť, potrebujem ho troška ukľudniť. ďakujem

adulik76 • snž • Dnes o 15:22
ahoj, my sme s mužom absolvovali spermiogram 2x v dvoch rôznych nemocniciach. Myslím, že sú len dve možnosti, jedna sú elektródy (trocha bolestivé, ale len na okamih, takže sa nestihne spamätať, že to bolí) a tá druhá je ručne - buď on sám, alebo za pomoci svojej ženušky :wink: (to je zasa náročnejšie po psychickej stránke). Závisí to od toho, čím je tá ambulancia vybavená..

lusilia • snž • Dnes o 15:26
Ahoj Janulka. Tak asi je to vsade rovnake. Pride do centra, tam maju miestnost. Daju mu nadobu do ktorej sa musi spravit a je to, ale prijemne to urcite nie je. Aspon v Gynfive, moj mily vravel, ze ho dost rusilo ako stale niekto chodil po chodbe a ze ani ziadne casopisi tam neboli, az na druhy krat, ze tam bolo nejake tabu. Ale tak myslim, ze ziadny chlap s tym nema az taky problem, drzim palce :wink:

janulka82 • Dnes o 15:28
Ďakujeme za radu, musím ho akosi upokojiť. Nevie si to predstaviť. A tie elektródy, koľko to trvá?

janulka82 • Dnes o 15:29
My sa máme objednať do Ba na Gyn-fiv, neviete koľko dopredu sa treba objednať?

adulik76 • snž • Dnes o 15:31
to je sekundová záležitosť - dostane šlahu prúdom a ono to vystrekne. Šoknutý bude až potom.

janulka82 • Dnes o 15:33
No, možno ho nahovorím ta toto. Veď ešte uvidíme. Ale aj tak ďakujeme

lusilia • snž • Dnes o 15:34
Myslim, ze s objednanim je to v pohode, ak tam zajtra zavolas, tak buduci tyzden asi hocikedy, my sme s tym nemali problem.

adulik76 • snž • Dnes o 15:35
No, ono ho asi nenahovoríš. Ide o to, čím bude vybavené to zariadenie, kam pôjdete a potom sa musíš už len prispôsobiť. Na výber nemáš. Len hovorím, že sú tieto dve možnosti, už ich obe máme za sebou :grinning:

vierka • snž • Dnes o 17:00
ahojte baby...
nas to tiez este len caka, osobnu skusenost s tym nemam - teda moj mangel... ale kolegynin priatel bol teraz a jemu dali nadobku domov a mal tam potom v presnom termine prinest vzorku... tak niekde to mozno funguje aj takto, treba sa asi priamo opytat v danom centre ako to u nich prebieha :unamused: Nas to dufam bude cakat uz coskoro :sweat_smile:

skybaby • snž • Dnes o 17:10
babulky moj mkanzel to absolvoval v iscare a povedal ze to bolo dost vtipne :wink: takze trosku stres, kedze je tam sestricka ktora uz caka na vzorku a dalsi zaujemcovia ktori cakaju na uvolnenie miestnosti a potom nasledne s odstupom casu sa mu to zda vtipne :wink: urcite to teda kazdy zvladne

smejka • 1d, snž • Dnes o 22:41
janulka neboj zvladnete to....aspon u nas v centre to funguje ze manzel ide do samostatnej miestnosti kde mozes ist s nim...ked je vzorka tak zazvoni a pride laborantka a odnesie to...chodime do heliosu :slight_smile: ...musis ho povzbudit...chlapi su na to haklivi niektori
19. mar 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, viete mi poradit kde v okoli zvolena, banskej bystrice prip. Lucenca robia spermiogram?
12. aug 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka444, v Banskej je Mudr. Kubiš ale neodporúčam podľa slov mojej kamarátky jej chlap povedal že tam bol prvy a posledný krát, takže sme sa snažili najsť niečo iné nakoniec sme sa rozhodli pre Helios Martin a ten môžem len a len odporučiť nielen pre Teba ale aj mužíka
12. aug 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka dakujem. nam ak sa do oktobra nezadari, mali by sme ist na prve vysetrenia. ale nie cez car, ale moj gyndos vypise manzelikovy listok a mna povysetruje. tak by som chcela vediet, ci mam hned hovorit kam chceme na spermiogram. a v bb uz inde spermio nerobia? ten kubis je v roosveltovej nem.? aj v meste je este jedno zdravotne centrum. nevies nahodou ci aj tam nerobia?
12. aug 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuška, môj mužík si bol pýtať lístok od svojej doktorky ( obvodnej ), Kubiš je pri Novamede ale nie v Novamede, daj si ho vyhľadať do googla. Spermiogram by mali robiť aj v roosveltke myslím urológovia. Koľko sa snažíte? My už rok aj 4 mesiace, mňa moja doktorka dosť ignorovala, tak preto takáta voľba a som spokojná, po absolvovaných vyšetreniach mám potvrdený syndrom PCO.
12. aug 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako znasali vasi xlapi to ze museli ist na spermiogram. moj sa toho boji a mozno mu je to trapne. ale xce to podstupit :wink:
25. aug 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte neviete kde v trencianskom okrese alebo nikde blizko robia sperniogram?
vdaka :slight_smile:
7. sep 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka-toho Kubiša ti ani ja neodporučam.Radšej zajdite do nejakeho car-ja som u neho bola aj manželom a bola to hotova katastrofa.S car sa to neda ani z daleka porovnat/helios/ :wink:
8. sep 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chcem sa opytat, kto vypise odporucanie na spg pre manzela?
19. sep 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka, odporucanie pre manzela na spg mi vystavil moj doktor, a manzel sa uz sam telefonicky objednal v niektorom z car-ov na vysetrenie
19. sep 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka, takze mu to moze vypisat moj gyndos?
19. sep 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, moze - doki mi priamo vypisal odporucenie na manzelovo meno. Inak podla mna moze mangel ist na vysetrenie aj priamo bez odporucania - vo vlastnom zaujme. Tak ci tak sa za to plati tusim 250-300 Sk.
19. sep 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj má íst na lačno, neviete prečo ?
23. sep 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poleva
môj muž išiel nalačno, keď mu brali aj krv na stanovenie hormonálneho profilu
23. sep 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne no ved uvidim
neviem ci to nie je aj koli tomu ci nema nejake ine choroby
24. sep 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte porADíTE ?
MUž bol na spg. v nemocnici luisa pasteura v ke a ked tam došiel urobili mu odber krvi a sestrička povedala že o týžden má príst ešte raz .nevite načo 2 krát sa robí ten spg ?
dakujem
3. okt 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poleva, mojmu muzovi robili tiez kontrolny spg... ale neviem, co konkretne chcu o tyzden od tvojho M
3. okt 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak to je zaujímavé že môjmu nebrali krv ani raz keď šiel na spg, aj som sa čudovala..a ivf bolo(neg.)
3. okt 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimusa, zavisi od vysledkov spg... krv sa berie na hormonalny profil pri tazkych poruchach spg
3. okt 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem aký to je stupeň keď bola oligoastenosp.
3. okt 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak neviem.... chodis uz do splnu? ak ano, tam vam budu spg zasa robit a ked uznaju za vhodne, tak vas poslu k andrologovi na spec. vysetrenia... ale nerobi sa to vzdy......
3. okt 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uvidíme katy, ako to dopadne, predtým som bola u dr. toporcerky, ale už nemám chuť tam ísť tak čakám kedy dôjdem do splnu, v septembri to nevyšlo lebo mali dovču a ja som mala skôr mrchu
3. okt 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to drzim palce... ono to je zakon schvalnosti, ked ju najviac cakame, tak meska a ked ju netreba tak pride aj skor....
3. okt 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie išiel 1 krát
a hned po odbere krvi mu sestrička povedala že o týzden príde ešte raz
čiže ako keby vyšetrovali ten ejakulát 2 krát

z 1 týždna a teraz v stredu ide zas
a potom nam dajú vysledky
3. okt 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mojmu muzovi robili spermiog. v nemocnici luisa pasteura u doktore Velka
vysledky su ok a aj hormony
ale nasli mu tam leukocity co vraj ynamena ye v tele je yapal
ma s tym niekto skusenosti ?
dakujem