Absolvoval manžel niektorej z Vás spermiogram?

fifla
9. nov 2006

cavte kocky! absolvoval manzel niektorej z Vas spermiogram?

ma77
25. feb 2011

@kacicqa ahoj tak ako ste dnes dopadli? 😉

kacicqa
25. feb 2011

@ma77 no ziadna slava... moje zakladne vysetrenia nepreukazali ziadnu infekciu, takze sa este musim objednat na podrobne..a mangel deto... zhaname androloga, co urobi stery a podrobnu analyzu moznej infekcie lebo ta mrcha poskodila mm 86% spermii.

ma77
25. feb 2011

@kacicqa no super tak ako hovoriš ked sa ser. tak poriadne vidiš to aj môjmu ta infekcia zabija spermie aspon tak som to pochopila my sme tiež zhanali androloga a našli sme na nete v ke chceli sme v po ale tak s arozhodol pre ke ale dosť sa čaka minuli tyžden sme volali a až 11.3 ho objednal a dačo spominal že bude treba 2vyšetrenia a jedno stoji 33e 😠

kamilkka
25. feb 2011

@ma77 ahoj
dobre ste sa rozhodli pre Ke 🙂
v Po je asi len homza a ten stoji za prt
predpokladam ž v Ke idete k dr hrivnakovi, nanho som počula len dobre referencie 😉

ma77
25. feb 2011

@kamilkka ahoj ano chceli sme isť k homzovi ale tak tiež som počula nanho nie velmi dobre odporučania tak preto ke ale či dr.hrivnak joj a či dr.hrivnak to neviem musim s aopytať mm on mu volal a kde ma ambulanciu nevieš? 😉

kacicqa
25. feb 2011

@ma77 @kamilkka
Mne spravi stery na gynde..ale nefim fakt co smangelom, v tkanivovej banke odporucali dr. Halagovca. Je to sice "koziar", ale vraj sa venuje infekciam a lab. testy robi najlepsie v KE. No a na druhej strane som nasla na neho par zlych reakcii a nema zmluvu so ziadnou poistovnou, cize sa jeden rozbor cca 70 eciek. Neviem ci ist za Hrivnakom ci co.. Jooooj.

ma77
25. feb 2011

@kacicqa pani že 70ečiek 😠 tak nam hovoril že 33 e a už som mala dosť 😠

ma77
25. feb 2011

@kamilkka no už viem ano k dr.hrivnakovi sa objednal už som sa pytala ma amb.na tahanovciach tak dufam že budeme spokojny ked hovoriš že je dobry 😉

kacicqa
25. feb 2011

@ma77 ;o( este si daj x4 ....lebo vysetrenie sterov u oboch a este minimalne jedno kontrolne

ma77
25. feb 2011

@kacicqa 😠 😠 😠

ma77
7. mar 2011

@kacicqa ahojky čo nove? ako pokračujete tak u na sa to bliži štvrtok laparka piatok mm vyšetrenie konečne 🙂

kacicqa
7. mar 2011

@ma77 ahoj, akurat idem od gyn. Vyplasena, neviem komu a comu Vam verit ;o( Ked videla mm spermiogram tak len hikala, ze taky zly uz davno nevidela..pricom mm lekar povedal, ze to je celkom priemerne, len treba najst tu infekciu. Zatial v zakladnych streroch nic nenasli. Takze ja som bola dneska uz druhy raz... ked daco najdu u mna tak az v tedy pojde on na dalsie... No a este na potesila, ze moj predxadzajuci lekar bol asi slepy ..lebo nasla nieco velke na pravom vajecniku..a ked som pocula vetu, ze to nevyzera dobre a ze ideme robit onkomarkery...taq uz som sa nezmohla ani na slovo..drzim vam palce...dufam, ze nic take zle ako my nebudete pocut...

ma77
7. mar 2011

@kacicqa no super ked sa dari tak poriadne tak onkomarkery ti preto chce urobiť že či nemaš zvyšene a to je priznak endometriozy aspon myslim ☹ tak aj ja sa už neviem dočkať ako dopadne laparka predoperačne už mam som si vybehala 😠 od rana od 7 do 13 po nemocke 😉 tak už len čakať do štvrtku 😉

kacicqa
7. mar 2011

@ma77 taq taq...ide nam;o( Tie markery xce robit kvoli tomu nalezu na vajecniku..vraj to nevyzera na klasicku cystu...
Ak budu zvysene bude robit odber tkaniva..a potom sa uvidi...Mozem sa akurat taq modlit aby to bola obycajna cysta..a v lepsom pripade ma caka to iste to teba... Budem na teba mysliet vo stvrtok..;o)

ma77
7. mar 2011

@kacicqa diky potom sa ozvem ako som dopadla 😉 a modli sa poriadne 😀

kacicqa
10. mar 2011

@ma77 ahoj...taq ako si dopadla..? sice asi este niesi doma...ale ak si na nete...., ze vsetko bolo v pohodicke..a taq cca za 3 mesiace ti budeme gratulovat k brusku

ma77
10. mar 2011

@kacicqa ahojky som doma ja som bola na jednodnovej chirurgii 😉 a dopadla som nad moje očakavanie 🙂 a som šťastna takže vaječniky priechodne a endometrioza zmizla vyliečena tak dr. hovoril že všetko pripravene na ivf 😉 v mojom pripade ale ešte neviem ako zajtra mm dopadne dufam že tak dobre ako ja 🙂 joj a stym bruškom keby si mala pravdu ale ešte dlha cesta kym sa dopracujeme k ivf 😉 vieš ked už čakam 4roky tak počkam už tolko aj teraz ☹

kacicqa
10. mar 2011

@ma77 joj, tesim sa s tebou, ze uz mash po..a hlavne, ze je vsetko oki...jednodnovkou si dobre poriesla..keby som mala ist ja taq to urobim podobne, kedze mam fobiu uz aj z bieleho plasta a nieto este z nemocnce;o) pozdrav toho svojho... a nech sa pekne snazi a nebude treba ani umele..;o)

ma77
10. mar 2011

o a teraz sedim na nete lebo som cele poobede spala 😀 😀 😀 😀

kacicqa
10. mar 2011

@ma77 kde si bola v PO ci v KE?

ma77
10. mar 2011

@kacicqa ale ja som neriešila jednodnovku mna ta, poslal môj dr. a bola som v PO a to som tak bola aj pred rokom aj teraz prišla som o 10 a 13som šla domov taka rychlovečka 😉 joj snažiť sa snaži ale ked sa nepodarilo doteraz tak neverim že sa podari prirodzene a mam už aj vek tak aj čas ma tlači 😉

kacicqa
10. mar 2011

taq potom mash rozumneho lekara;o) ja som bola cca pred rokom vyberat gangliom zo zapastia....a uz si ani nexcem spomenut kolko bolo okolo toho cirkusu, ze musim aspon an tri dni zostat a podobne somariny..a pritom len lokalna anesteza, ranka jak vranka...a potom sa to nastastie vybavilo samo ked volali z poistovne ze mi nepreplatia pobyt v nemocke;o) a kde planujesh ist na IVFko? Moj mm sa taq vcera nenapadne pytal, ze co ked aj po prelieceni infekcie bude stale spg zly... ci by som boa oxotna ist na umele..som bola prekvapena, ze s tym sam prisiel..vobec sme sa o tom nebavili.... Taq utekam do pelexa, polovicku mam na konferencii...taq uzivam tri dni sama doma..sweet dreams

ma77
11. mar 2011

@kacicqa ja už som bola v centre chodim do KE do gynkare boli sme na vyšetreniach a tam nam zistili mm leukospermiu a mna poslal na laparku a ked budemme mať vysledky tak mam volat do centra a ideme na to ale neviem kedy kym sa mm prelieči to dačo trva nie? a tvoj sa už lieči bol na vyšetreni? tak si uživaš super tak vidiš ako ta mm prekvapil ani si to nečakala 🙂 že by šiel na umele 😉 neviem sice kolko maš rokov ale ja mam 35 tak u mna už čas tlači ☹

kacicqa
11. mar 2011

@ma77 taq pozeram, ze ty mash uz vo vsetkom prax :o) my este stale cakame aj na moje aj na mm vysledky... Zdovodnili nam tym, ze kultivacna poda pri vysetreni infekcii je draha..a vysetrenie sa nerobi skor kym nieje plny box.. jedine, ze si zaplatime obaja po 150 eciek...Ale povedali sme si, ze peniazky sa daju vyuzit aj na ine veci a pockame tych 10-14 dni. Ja som sice trosku mladsia...ale s nulou v kolonke pocet deti...Mam 30 a mm ma dneska 32;o)

ma77
11. mar 2011

@kacicqa jaj ja som myslela že si mladšia ale tak vždy lepšie si na tom ako ja ☹ a kde ste boli v KE? ja eviem ale dnes mal ist mm na 10 a povedali mu že o 12 bude mať vysledky a bude platit 33 e a ešte raz pojde ale neviem kedy ešte neprišiel domov tak ja už mam aspon 1dceru ma 13 ale strašne chceme surodenca ☹ a že mam prax hm snažim sa robiť všetko preto aby som mala bejby 😉

kacicqa
11. mar 2011

@ma77 mne robila stery moja gyn.- Mikulova a mm robili v tkanivovej banke. Tvoj mm bol iba cisto na spermiogram ci aj na nieco podrobnejsie? Dufam, ze budesh mat dobre predvikendove spravy ;o)

ma77
11. mar 2011

@kacicqa vidiš tak to neviem ale asi na spg lebo kazal mu 5dni postiť 😉 tak budem mudrejšia večer lebo šiel do prace tak ti dam vedieť 😝 no ved aj ja čakam na dobre spravy ale aspon že ja som v poriadku zatial 😠 lebo svina endoška sa môže vratiť ☹

kacicqa
11. mar 2011

@ma77 predpokladam podla tej sumy, ze len spg. tolko stoji bz odporucania, ale u sukromnika... inak je zvacsa zadara...nam stale dala odporucanie obvodacka, alebo moja gyn. Ako dlho si mala endomet.? alebo skor ako dlho si o nej vedela? Vyzera to taq, ze sa ti po prvej laparke nevratila;o)

ma77
11. mar 2011

@kacicqa nie on mal odporučanie na vyšetrenie z centra a ja tiež na laparku z centra a ten dr je asi sukromnik lebo v PO sme nenašli nikoho 😠 no ako dlho som mala endo to neviem ja som šla za svojim dr že neviem otehotnieť a non ma poslal na laparku na vyš.priech.vaječnikov a tam mi po zobudeni povedali že mam endo ato som ani netušila že ju mam tak mi nasadili pol roka hormonalne injekcie lucrin pri ktorych som trpela ako kôn 😠 a teraz som 4 mesiac po liečbe a endo zmizla len svina je v tom že sa môže vratit kedykolvek preto mi kažu čim skôr otehotnieť ale vidiš vždy sa dačo komplikuje ☹

ma77
11. mar 2011

@kacicqa jaj ja som myslela že si mladšia ale tak vždy lepšie si na tom ako ja ☹ a kde ste boli v KE? ja eviem ale dnes mal ist mm na 10 a povedali mu že o 12 bude mať vysledky a bude platit 33 e a ešte raz pojde ale neviem kedy ešte neprišiel domov tak ja už mam aspon 1dceru ma 13 ale strašne chceme surodenca ☹ a že mam prax hm snažim sa robiť všetko preto aby som mala bejby 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre