Alchemikový čaj

dada767
11. jan 2024

Ahojte baby prosím vás dnes som si kúpila alchemikovy čaj kôli neúspešnemu snaženiu sa otehotnieť len neviem ako ju užívať keďže mám nepravidelnú menštruaciu a vraj sa nemá piť po ovuliucii do menzesu lenže ja mám nepravidelnú menštruaciu takže ja mám v Tom úplný chaos 🙆😮🙏🤣

abcmajacba
12. jan 2024

@dada767 ahoj. Tak si kúp kopec ovulačných testov a testuj 😉 Myslím že od prvého dňa cyklu prvý týždeň môžeš piť a potom by som testovala ✊

lenks99
12. jan 2024

@dada767 ja som alchemilku pila pri ovulacii po proste stále vôbec som v tom nerobila žiadne rozdiely

vladi4444
12. jan 2024

Ahoj, ja mam tiež kadejako menštruáciu, netuším kedy mám ovulaciu, alchemilku pijem cca dva týždne od začiatku menštruácie. Mne veľmi pomohla napraviť cyklus, ale vraj nie každému robí dobre, ja na ňu neviem dopustiť. Prvé dieťatko sa podarilo hneď, druhe uvidíme. Každopádne netreba od nej čakať zázraky, ale mne osobne cyklus napravila.

majulka098
12. jan 2024

@dada767 pila som alchemilkový čaj od 1dc po ovuláciu, ale ja som si merala bazálnu teplotu a vedela som cca aj kedy bude ovu, tak som si to potvrdila ovulačným testom stále (ja som mala ovuláciu stále v deň pozitívneho testu, niekto ju má až za 24-36-48h od pozitívneho testu, preto je fajn to kombinovať s meraním BT)

myari
12. jan 2024

Ja celkom nerozumiem preco je to tak rozsirene, ale vsetci pijete alchemilkovy caj zle 😃
Mal by sa pit od ovulacie po menstruaciu, pretoze jemne zvysuje progesteron a ten potrebujeme zvyseny po ovulacii na podporu zlteho telieska a tiez v pripadnom tehotenstve.

Ked sa pije pred ovulaciou, moze ju nezelane tlmit a posuvat na neskor.

Takze vysledovat ovulaciu testami, meranim teploty, pozorovanim hlienu a potom zacat pit alchemilku.

abcmajacba
12. jan 2024

@myari to vážne ? 😱

zuzanka.zuzu
12. jan 2024

ja som ho pila niekoľko mesiacov každý deň 😀 žijem. dieťa na prvý šup 😉 tiež žije.

myari
12. jan 2024

@zuzanka.zuzu tento "argument" tak zboznujem.
moj dedo cely zivot fajcil a je zdravy a zije.

ja som len vysvetlila ako alchemilka funguje a ako by sa spravne mala uzivat.

myari
12. jan 2024

@abcmajacba vazne, neviem kde vznikla ta legenda, ze od 1. DC 😀

Ale zjavne to tu zeny piju aj cely cyklus, prezili to a mozu nam to svedectvo predat dalej, takze urcite neplati, co som napisala 💀

zuzanka.zuzu
13. jan 2024

@myari no a? veď ja som nereagovala na teba. a je to čaj, nie antibiotiká 🙄 napísala som svoju skúsenosť, to je celé, neprežívaj to tak

abcmajacba
13. jan 2024

@myari ďakujem 🤗 aj na krabičke sa píše že pred MS a počas 👍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre