icon

Bola to ovulácia?

avatar
amy2807
23. jan 2023

Ahojte potrebujem poradiť dva dni dozadu má začalo pobolievat kríze a podbruško ako keď sa rozbieha ms..mala som len trošku ružovej krvi po utreti ktorá potom prešla do hnedej a následne svetly nathaovaci hlien..na druhý deň ešte trošku hnedé spinenie a pichanie v podbrušku potom nič..mohlo ísť o ovuláciu?..lebo beriem infolic ktorý by ju mal vyvolať..

avatar
joesvk
23. jan 2023

@amy2807 Zapíš si deň a keď o takých 14 dní budeš mať menštruáciu,budeš mať istotu, že to bola ovulácia.

avatar
nuci616
23. jan 2023

Až na to špinenie to mávam tiež takto zakaždým. To mi tam nejak nepasuje, ale tak môže byť možno, neviem, každá to môžeme mať inak. Ale teda čo sa týka tej bolesti, tak to mávam presne tak isto, ako keď sa spúšťa menzes.

avatar
veselo_neveselo
23. jan 2023

Tak hlavne inofolic ti ziadnu ovulaciu nevyvola.
Za druhe, ak ta to zaujima, zacni si merat bazalnu teplotu, pripadne robit ovulacne testy, lebo bez toho je to lustenie z kristalovej gule.
Mohla to byt ovu, ale mozno aj nie, nevieme. Ani nepises, v akej faze cyklu si, ci mas pravidelny ms, normalnej dlzky, bezproblemovy, alebo nie. Tazko radit. Asi tak tazko, ako odpovedat na otazku: Co stoji cervene auto?

avatar
amy2807
autor
23. jan 2023

@veselo_neveselo mam pcos a ms velmi nepravidelny