Čo ste brali, keď ste sa snažili otehotnieť?

19. feb 2024

Ahojte žienky, poraďte niečo čo ste vy brali keď ste sa snažili otehotnieť, snažíme sa ešte krátko, ale rada by som predišla ďalším sklamaniam ak by som tomu mohla dopomôcť čo i len trošku ..tak sa Vás teda pýtam čo Vám “pomohlo” k rýchlejšiemu otehotneniu (okrem sledovania plodných dní a femibion 1)

ivkav5
19. feb 2024

Ahooj, tiež som chcela predísť sklamaniam a dlhodobým snaženiam, ale žiaľ to človek niekedy ovplyvniť nevie ničím. My sme ale brali “preventívne” pred snažením- inofolic ja a muž folandrol, muž pil prášok z červenej repy, ja dlho predtým zelený jačmeň + obaja vitamín E. Muž si potom ešte dával koenzým q10, zinok, selén. Dosť toho ale on vyhľadáva všetky doplnky🤣 podarilo sa hneď na 2.mesiac

hanicka1995
19. feb 2024

Ahoj, nám zabrala po roku táto kombinácia 🙂
ja - D, inofolic, gynex, femigard, probiotiká
Partner - D, Q10, Folandrol, probiotiká..

cookie29
19. feb 2024

sex?

autor
19. feb 2024

@cookie29 to by ma fakt nenapadlo..ďakujem🤦🏻‍♀️

michaellasp
19. feb 2024

@cookie29 🙂 trápne

gabriela2952
19. feb 2024

@cookie29 veru, asi neviete čo to znamená snažiť sa dlhé roky o niečo, po čom tak veľmi túžite;)

autor
19. feb 2024

Pani patrí asi medzi tie ženy, ktoré ľúbia robiť z iných žien “sprosté” pritom nevidia, že nakoniec oni z toho vyjdú ako..no nevadí aj také premúdrelé sa nájdu 🙂

@michaellasp
@gabriela2952

ninka99865
19. feb 2024

Nič, vyšlo to vtedy keď som všetky doplnky vyhodila a brala len kyselinu listovu… podarilo sa po 2 rokoch

cookie29
19. feb 2024

@gabriela2952 snazili sme sa "len" 14 rokov.... takze urcite neviem, o com hovorim. Ani o nadsazke.... uvolneni sa atd...

@autorka.... zelam Ti aby si nemusela ist do toho tak dlho a ani tak daleko ako my. Uprimne. A skus sa uvolnit... je zvlastne za kusok nizsie Ti pisu, ze to vyslo ked vyhodili doplnky... A poznam nemalo pripadov, kde to vyslo, ked vsetko vzdali, vykaslali sa na to, respektive ked adoptovali dieta a podobne....

gabriela2952
19. feb 2024

@cookie29 tak by ste mali mat v sebe kúsok empatie ;)

cookie29
19. feb 2024

@gabriela2952 a preco si myslite ze nemam?
sama autorka pise, ze "snazia sa este kratko" a len sa "snazi predist sklamaniam" neviem sice co je kratko, pre mna aj par rokov by bolo kratko, ale dnes maju zeny tendenciu ked sa nepodari na prvy pokus, treba tomu pomoct... ak sa snazia este len kratko, tak je najjednoduchsie uzivat si, sexovat a uvolnit sa.... na vsetko mozne ostatne bude este casu dost a dost.... priemerny zdravy par pocne do 18 mesiacov....

autor
19. feb 2024

@cookie29 Pýtala som sa na doplnky čo iným ženám pomohli a nie či Vám to príde správne alebo nie..predsa je to moje telo a každý na sebe si vyskúša či mu doplnky dopomôžu alebo nie,ale vďaka za názor🙂

michaelammka
21. feb 2024

Napíšte mi rada poradím 😇

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre