Gravit vitamíny - skúsenosti

nellka21
13. feb 2018

Ahojte v lekarni mi poradila pani vitaminy Gravit, vraj tiez podporuju plodnost a malo by sa zadarit, mate s tym nejake skusenosti? Pisu tu ale ze je to pre tehotnenstvo a dojcenie...tak neviem ci to mam brat :-/

evittam
13. feb 2018

@nellka21 Nikdy som nič nebrala co sa podobných melých preparátov tyka-cisty obchod. Mame dve zdravé deti viac-menej na prvý sup. Takze pokiaľ nemáte nejaké zdravotné problemy netreba to "siliť".😉

obsadenemeno
13. feb 2018

@nellka21 no asi podla toho, ci chces otehotniet alebo nie. Ak nie, urcite by som to nebrala 😀

nellka21
autor
13. feb 2018

Ved to internet je plny tychto preparatov a chcem, uz vyse pol roka sa nedari. Preto sa pytam ci niekto nieco berie okrem kyseliny listovej..

marlenka222
13. feb 2018

Ja som ich uzivala v tehotenstve pri 1.dietati. Nejaku zmenu ci uz v energii,celkovom prezivani alebo hodnotach v krvi som nezaznamenala. Za mna skoda minutych penazi. Cele zle. A este je to aj velka tableta, citila som ako mi plava az do zaludka. Proste fuj. Viac by som do tejto znacky nesla. Ostali mi a nakoniec putovali do kosa.

nellka21
autor
13. feb 2018

Dakujem to som potrebovala vediet 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre