Hematológia po strate bábätka v 2. trimestri

katuha
3. máj 2024

Prosím vás, poraďte hematologiu, s ktorou ste boli spokojné. Najlepšie Martin Žilina Prievidza a okolie... Ak nie kľudne aj ďalej, som ochotná cestovať. V Martine zrušili od mája senium p. Jedinakovu tak neviem čo robiť.

jaass
3. máj 2024

@katuha Košice sú pre teba veľmi ďaleko? Mňa dala dokopy perfektná dr a Vdaka tomu mám babatko 🥰

caramellka
3. máj 2024

Ja som bola v hematologickej ambulancii v nemocnici v Martine, keď ma poslal gynekológ po dvoch MA.

vanilka3
3. máj 2024

@jaass Ahoj, aku dr mas prosim na mysli?

sonkam
3. máj 2024

Ja chodím do BB je tam super doktorka ktorá je aj veľký odborník na syndróm lepivych doštičiek. Ona mi dala vyšetriť všetko možné a po liečbe sa nám podarilo mať drobca. Teraz som opäť tehotná a všetko s ňou konzultujem aj mám kontroly každý mesiac aby si odkontrolovala všetko

katuha
autor
3. máj 2024

@caramellka a prosím ako si sa tam nahlásila telefonicky, lebo píšu že sa dá online a tie linky nefungujú. A ďakujem baby aj za ďalšie tipy.

caramellka
3. máj 2024

@katuha Ja som najprv volala do nejakej inej hematologickej ambulancie na ul.M.R.Stefsnika a tam mi sestrička povedala, že keď je to komplexné hematologickej vyšetrenie po potratoch, to robia len v nemocnici. Tam som zatelefonovala na číslo, čo mali na stranke (po 13tej hod.) a sestrička ma objednala https://www.unm.sk/ambulancia/ambulancia-c-2-he...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre