Koľko dpo testovať a akým testom?

15. dec 2023

Koľko dpo testovať a akým testom?
Testujem kvôli liekom, najlepšie by bolo zachytiť čo najskôr.
Testovať sa má ak už mešká menštruácia - viem. Ale ak chcem skôr tak kedy najskôr a aký je najlepší test na to?

nelca0510
15. dec 2023

Úprimne,tu sa ženy testujú už po styku. Ale skús tak 9-10 po a odporúčajú clearblue

alisaela
15. dec 2023

Mne clearbue zachytil tak 10 dní asi po

majulka098
15. dec 2023

Obyčajný dr.max zachytil 11dpo ráno, predtým som netestovala a v ten deň by som ani netestovala, keby ma k tomu nedokopala známa 🤣 ... Na 11dpo poobede mi zachytili omnoho viac aj test slniečko

bambulka711
15. dec 2023

Ak je zdravotný dôvod kvôli liekom, riešila by som u lekára odber krvi. Inak bežné 10-tkové tehotenské testy zachytia najskôr 9-10 DPO. Veľmi zriedka skôr, to musí byť fakt turborýchlo uhniezdenie 🙂

selena_luna
15. dec 2023

Clearblue, ale nie vcasny, ale ten digital s tyzdnami. Ale ako.pise bambulka, tak.odber krvi bude najviac istota

nevenka
15. dec 2023

U mna az 11 dpo, co bolo 13 dni po styku. Obycajny Woman Secret...ale Pepino, ten zatracovany, mal silnejsiu ciarku. Testovala som aj 10 dpo a nic.

petka2016
18. dec 2023

Ja som teraz testovala 10dpo nič biely ako sneh na ďalší deň 11dpo som mala na teste dr.max takého ducha ktorého som videla len ja ani foťákom sa nedal odfotit 12dpo už ružová čiarka ktorú je vidieť tiež test dr.max ale dnes 13dpo test rapidclear/ toptest tak veľmi veľmi slabá druhá čiarka je tam ale veľmi slabá ja by som tie testy nekupovala. Z tých lacných dr.max , intíme s tým mám skúsenosť

sense
18. dec 2023

Ak je to kvôli liekom, tak po dohode s gynekológom alebo ako samoplatca z krvy na 10dpo za predpokladu ze máš odsledovanu ovuláciu, inak by som počkala aspoň do 12dpo

nivea777
18. dec 2023

ja som testovala asi 10 dní po ovulácii,tiež kvôli liekom lebo som bola chorá a nič, biely. Tak som sa na to vykašlala a testovala som až keď 2 dni meškala MS.Samozrejme lieky som si dávala len také,ktoré tehotné môžu.

medda_beda
25. dec 2023

Ak neužívaš alebo nemusíš užívať lieky tak netestuj vôbec ak ti nemešká.
Ušetrený stres aj peniaze

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre