Koľko ešte trvá, kým stmavnú?
Nikdy som ovulacne testy nemala pozitívne, a to mam za sebou 3 x tehotenstvo. Aj keď je fakt, ze testy som nerobila pred každým tehotenstvom 😊Takže za mňa sa na to vykašli, a majte normálne sex, bez testov, ratania a neviem čoho. Naco je toto dobre? Ci akože keď ovulácia nie je, tak styk nebude a keď ovulácia je, tak 4 x denne? Nie je lepšie proste pravidelne milovanie?
Mam doma jedného malého čerta a pracujuceho manžela.. tak nie času a priestoru nie je vždy.
@jaskolka Keď človek rieši neplodnosť niekoľko rokov a čaká ťa drahá investícia do umelého oplodnenia tak tu ovuláciu je lepšie čo najčastejšie trafiť a popri tom sa milovať len tak hocikedy.
Hlavne ak majú partneri rozhádzaný režim tak každý druhý deň mať na sex chuť nebudeš.
Ja len pre info, mne nikdy v zivote nevysiel ovu test pozitivne 🤷♀️ Vzdy som mala max tak tmavu tu prvu palicku jak ty. A ovu som normalne kazdy mesiac mala.


Test je negatívny. Aký si deň cyklu? Máš pravidelnú menštruáciu?