• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kŕče v podbrušku. Zažili ste?

13. septembra 2015 
Zdravím,Vas ma niekto skúsenosť s dlhodobimy problémami ako sú napríklad neskutočne bolesti v podbrusku,tehotná nie som,manstruaciu nemám,môže to byť vlastné gynekologický problém??Pýtam sa,pretože môj gynekológ je momentálne odcestovany a až v pondelok ,no ale mám tak riadne bolesti v kŕčoch som....
Inak dnes sa mi stala taká vec,ze od bolesti keď som stála pa podlomilo,ale tak,ze ma riadne najprv zabolelo v pravej bedrovej casti a podlomilo šla som do kolien ,nechapane na mňa ľudia :confused: pozerali ,vykríkla som dosť nahlas .Zlakla som sa ...Mám bolesti aj počas sexu.Karin 21r. :zipper_mouth:
8. okt 2014 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,chcem vas poprosit o radu. Menstruacia mi zvykne chodit 4., zatial nic,su to sice len 3 dni,ale cca pred 2 dnami som mala silnejsie krce a bolesti v podbrurku - silnejsie ako pri menstruacii zvyknem mat :frowning2: Mozem mat nejaky zapal? Tehu test som si robila preventivne cca pred tyzdnom a bol negativny. Dakujem za vsetky rady :wink:
7. jan 2015 o 09:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja mam problem ze jeden cas ma bolel jeden vajecnyk po sexe a potom prestal tak zase po par mesiacok zase zacal aj pri chvodzi ma to bolelo a dnes tiez pri tom som dostala strasne bolestivy krc obe vajecnyky a trosku pod nimi a to trvalo dlho potom sa pridal aj zaludok nemohla som sa ani vystriet tak som sla do sprchy vyhriala som si to ale este stale ma to bolelo a ked lezim v posteli vajecnyky a brusko prestalo ale zaludok este stale boli neviete co by to mohlo byt za rychlu odpoved dakujem
13. sep 2015 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok