Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
23. sep 2010

@mariro akurát o tom čítam No basratá som riadne Zas len cigane sa budú mať lepšie 😠 a príspevok pri narodení ostáva?Tak namiesto RP budeme čerpať PNSOD

mariro
23. sep 2010

@lubica69 - no ci ti poviem 🙂 ,ja som tiez nasrata 🙂
Cigac sa dostava do popredia a my zostavame utlacani, kam sa mozeme ist my stazovat????

lubica69
23. sep 2010

@mariro ani mi nevrav A že nájdi si prácu popri RD v takejto veľkej miere nezamestnanosti!!!A presne cigáni sa zas budú mať len lepšie!!!Toto je ale štát

mariro
23. sep 2010

@lubica69 - ale ja chcem byt so svojim dietatkom doma ,starat sa a vychovavat ho.Ved som tolko zaplatila na odvodoch do statu a toto mam za odmenu.Nikdy som nebola nezamestnana,cele obdobie od 18-tich mam vykryte pracou alebo MD a taky clovek co nikdy nepracoval vlastne dostane to iste co ja.Super ekonomika a politika.
Ja nekradnem aby som si doplnila chybajuci deficit v penazenke....

lubica69
23. sep 2010

@mariro presne tak Veľa normálnych mamičiek chce byť doma s dieťatkom do 3tieho roku A aj ja A oni si myslia,že pol ročné dieťa jebnem prepáčte za výraz niekam do jaslí a ja pôjdem robiť ke´d už teraz mám problém si nájsť prácu!!!

mariro
23. sep 2010

@lubica69 - presne tak,uplne s tebou suhlasim

lubica69
23. sep 2010

@mariro 😉

katarina104
23. sep 2010

podľa mňa by matka mala byť s dieťaťom čo najdlhšie,ak sa dá, sme na to stvorené je to naše poslanie, každý by mal vedieť čo je na prvom mieste či rodina, alebo práca , pre mňa je to rodina, súhlasím s vami baby 🙂 🙂 🙂

mariro
23. sep 2010

@katarina104 - tak tak 😉

martina2001
23. sep 2010

@lubica69 no ani nie, ale už som bola vonku ráno a poobede bez obáv malého na výtvarnu odviezť a medzi tým ku kámoške

mariro
23. sep 2010

@martina2001 ty si toho uz postihala 😉

martina2001
23. sep 2010

@lubica69
@mariro no super akurát tu čítam od vás ten príspevok, super sa budú mať zas len cigáni a asocial. no čo už a ten príspevok pri narodení zostáva? alebo zas len mňa obíde? s malým mi to zrušili 2mesiace pred narodením vtedy.
@katarina104 aj ja som už teraz zato, že s malým ostanem doma čo najdlhšie, s prvým som si to neužila musela som vrátiť do práce keď mal 11mesiacov, lebo ináč by som sa nemala kam vrátiť.

martina2001
23. sep 2010

@mariro jj zatiaľ len ranná káva s kámoškou a trošku poplietok 😀

mariro
23. sep 2010

@martina2001 - prispevky pri narodeni zostavaju,tie sa im nepodarilo zrusit,Radicova ich zastavila chavalbohu 😉

martina2001
23. sep 2010

@mariro šak aspoň čo to, máš na základné veci pre bábo

mariro
23. sep 2010

@martina2001 - presne tak, ten prispevok je dobry 🙂

martina2001
23. sep 2010

@mariro poteší, ale viac by ma teraz potešil bocian 🙂 alebo // koncom mesiaca. mali by sme darček pre synátora, alebo koniec budúceho mesiaca najvačší darček pre ocinka by bol, moji chlapi majú obaja narodky v októbri

mariro
23. sep 2010

@martina2001 - ani nehovor,taka stastna by som bola keby sa to uz podarilo...juuuuj 🙂

martina2001
23. sep 2010

@mariro ty máš aspoň výhodu, že chodíš do práce, ti to rýchlejšie zbehne a ja poslednú dobu nemám čo robiť, ráno porobím papiere, keď treba a potom nuda, už mám okná umyté, upratujem každý deň, už zo zvyku. ale teším sa na konec roka tam budem mať dosť práce pouzatvárať účtovne roky vo firmách.

mariro
23. sep 2010

@martina2001 - ale veru by som si aj odpocinula veru uz 🙂

martina2001
23. sep 2010

@mariro vymeníme sa na mesiac aspoň? ty si oddýchneš a ja si začnem vážiť spat domácu pohodu 😀

mariro
23. sep 2010

@martina2001 - noo to by nam asi pomohlo 🙂

lubica69
23. sep 2010

@katarina104 😉
ja som sa zdržala v téme paragrafy 😅

lubica69
23. sep 2010

juj aj ja by som už šla do práce Majú sa mi tento týždeň ozvať z jednej jazykovej školy tak som zvedavá

martina2001
23. sep 2010

@mariro ok sťahuješ sa ty k nám, alebo ja k Vám? 😀

mariro
23. sep 2010

@martina2001 - dohodneme podrobnosti 🙂

martina2001
23. sep 2010

@lubica69 ideš učiť jazyky? som čítala tú tému, bo ma to zaujalo, ale zas v podstate tá baba, čo nepracovala pred materskou bude na tom dobre bere 190euro a brala by 164, alebo koľko bolo doteraz a bere to 2,5roka. v podstate môžme byť radi že len taká reforma to bola. a rodinné prídavky sa nezvýšili? lebo aj o tom čosi mali rozhodnúť

martina2001
23. sep 2010

@mariro oki, fuuu to už je toľko hodín zaraz padám po to moje díte

lubica69
23. sep 2010

@martina2001 áno chcela by som angličtinu Ale skôr dospelých ako deti 😀 ja pôjdem po malého o dve hoďky 😉

martina2001
23. sep 2010

@lubica69 tak dobre ju ovládaš? to máš dobré, ja som zas na jazyky dutá, dohovoriť sa dohovorím, ale technicky ee, nato som mala prekladateľa v práci a doma slovník 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre