Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

martina2001
27. okt 2010

@lenuska20 my ich máme na chodbe a upracceš tam všetko 😀
fuu ja som dnes bola u gyndošky a máme sa snažiť povinne teraz do konca týždňa, našla tam tri vajíčka, tak uvidíme

lenuska20
27. okt 2010

@martina2001 veru všetko sa tam uprace, akurát, že ja mám aj rebrík malý na tú najvrchnejšiu policu 😀
juuj no tak tento týždeň sa vám to určite podarí, držím palce 😉
a aký ste inak mali deň baby?

lubica69
27. okt 2010

Ahojteee
Idem vás prečítať 😀

lubica69
27. okt 2010

@martina2001 jej tak to idete úplne do novostavby keď ešte ani skolaudované nie je?
Aj ja chcem drevenú kuchyňu Vstavanú máme jednu asi rok ale veľkú na šírku 5 metrov a je supeeeer
Jeeeeeeeeeeeej moja tak snažiť snažiť snažiťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťťť
@lenuska20 ahoj ako moja?A ako často chodievaš na koníky?
My nové nič
deti majú v škôlke prázdniny piatok pondelok utorok tak bude Sebko doma Ale aj mm tak budeme konečne kus dlhšie spolu

lenuska20
27. okt 2010

@lubica69 aa tak pomaličky, snažikujeme dúfam, že to už konečne vyjde 🙂 na koníky len raz do týždňa, teraz budem tiež až do stredy doma, trocha poprázdninujem umývaním okien 😅 😀 a už je aj bruško vidno? 🙂 tak si svojich chlapov poriadne do sýtosti užiješ 😉

lubica69
27. okt 2010

@lenuska20 tak aspoň raz za týždeň 🙂 Juj aj mne okná treba ale už som PN tak kašlem na to Neutečú a zima príde aj bez mojich čistých okien,no nie? 😀
Bruško ani neviem lebo štíhlik teda nie som tak neviem či je to len šunčička a či už tehu bruško Ale nosím ešte všetko ako pred tým Nič ešte netlačí

martina2001
27. okt 2010

@lenuska20 jááj to mňa mužíček vyzbrojil 4stup. rebríkom preistotu 😀
@lubica69 šak to že drevená je drevená, teraz sme ju mali prisposobenú sedačke, lebo máme kuchyňu spojenú s obývačkou a už som si nato zvykla, aj na čistenie. akurát že neviem zohnať už takú varnú dosku jak máme.
No a snaženie samozrejme nezanedbáme 😀 😀

lenuska20
27. okt 2010

@lubica69 okná inak umývam najmenej rada, len už cez ne pomaly ani vidno nebude 😅 😀 aa tak určite je už troška vidieť 🙂 a inak tá 5 metrová skriňa, fuu však to je ako svet velká 😀 to ja mám iba niečo málo cez 2 metre.
@martina2001 no ja by som si asi nejaké chodúle mala asi zaobstarať, aby som tam dočiahla 😀

martina2001
27. okt 2010

@lenuska20 tie skrine sú fakt úžas, my nemáme nikde inde skriňu len na chodbe, v izbách už len komody. ja okna náhodou odkedy máme plastové umývam celkom rada, však raz dva a umyté.

lenuska20
27. okt 2010

@martina2001 no ano, len my ich máme strašne vela 😖 samej sa mi to moc nechce, ale hádam ma to volakedy chtí 😅

lubica69
27. okt 2010

my máme tú vstavanú v spalni na jednej stene a je to fakt super 😀
@martina2001 preto si na kuchynu radšej počkám len nech je drevená 😀

lubica69
27. okt 2010

kočky ja som si dnes sama melír robila 😅
ale len zopár pruhov nevrch hlavy lebo som to mala vyrastené hrozne 😅

martina2001
27. okt 2010

@lenuska20 ja mám v tom výhodu mm, jemu to tiež nerobí problém,len to že sa mu musí chcieť 😀
@lubica69 šak to že nato sa oplatí počkať, ja som melír už zrušila dávno, teraz šupnem fabru a je pokoj. Naposledy som kúpila tú penovú a bomba je dobrá

lenuska20
27. okt 2010

@lubica69 sama? šikulka, ja by som sa neodvážila, ja by som si chcela dať tieť, ale to až ked sa pojdem dať ostrihať, takže v novembri. a tá skriňa je fakt super vec 🙂
@martina2001 mm mi tiež hovoril, že mi pomôže, on je taký zlatý v tomto, vôbec mu to nerobí problém 🙂 a s upratovaním mi volakedy pomáha a hlavne vysávanie to je jeho, to mi skoro vždy urobí, ked má čas 😉

martina2001
27. okt 2010

@lenuska20 ty počuj nemáš klon mm? 😀
zabudla som vám napísať čo mi dnes povedala doktorka. som sa pýtala ako teraz sex, lebo som čítala že by mal byť raz za 2dnei, aby boli spermie doztreté a ona na mňa kukla a mi hovorí že nič také, sex každý deň aby sa to chytlo. som sa smiala jak som vyšla som von a hovorila to ocinkovi, tak baby snažilky cez ovulku sex furt 😉

lenuska20
27. okt 2010

@martina2001 no tak musím mm povedať, že odteraz bude makať každý deň preistotu až do konca mesiaca 😀 😀 ale je to super mať doma takých chlapov, a nie len nejakých bordelárov, čo čakajú, že mi všetko porobíme... 😉 😀

martina2001
27. okt 2010

@lenuska20 poznám ich pár, ale šak nežijem s nimi 😀 našťastie. no a mali by ste 😉 ja som mala mať ovulku ešte začiatkom týždňa a ona si dojde na koniec týždňa, som sa smiala dnes na mm že si urobí dieťa na narodeniny 🙂

lenuska20
27. okt 2010

@martina2001 veru našťastie nežijeme 😀 no ja by som mala mať ovu od pondelka, ale tak radšej začneme už skôr, práve som mu to hovorila, že má do konca mesiaca o program postarané a sa smial, že či to zvládnem 😀 😀

martina2001
27. okt 2010

@lenuska20 len či to zvládne on? 😀

lenuska20
28. okt 2010

@martina2001 nič iné mu nezostáva 😀 😀

martina2001
28. okt 2010

@lenuska20 ahoj, poznáš to 1,2deň ešte funguje, ale tretí už to neí také jednoduche 😀
počujete baby čo je z mariro?

lenuska20
28. okt 2010

@martina2001 tiež som na ňu myslela, že sa už dlho neukázala.... no ved uvidíme ako dlho bude schopný ťahať večerné služby 😀 😀

lubica69
28. okt 2010

Ahojte idevčatá
Ako sa máte?
Akurát čítam,či sa môžu farbiť vlasy v tehu a je to také otázne tak neviem Tiež si chcem melír zrušiť a dať potom o cca 2 mesiace len nejaký hnedý šampón bez amoniaku 😀

lenuska20
28. okt 2010

@lubica69 ahoj 🙂 ja sa práve chystám variť a potom sa konečne pustím do tých okien. moja kamoška si raz farbila vlasy, aj ked bola tehotná a neškodila jej to, ale neviem ani akú to mala farbu. a keby si sa dokyho spýtala, či to neuškodí?

lubica69
28. okt 2010

@lenuska20 no už som si včera farbila takže...No ale bola som presvedčená,že je to OK
V prvom tehu som si dala asi 2 krát melír
Moja a nechce sa ti aj k nám prísť na tie okná??? 😀

lenuska20
28. okt 2010

@lubica69 😀 dakujem za ponuku, ale budem rada, ked zvládnem tieto naše, lebo na celom dome ich je vela 😅 😀 no tak ked si si v pohode melírovala aj pri prvom, tak hádam by to nemalo vadiť ani teraz 😉

lubica69
28. okt 2010

@lenuska20 no veď už si farbiť nebudem radšej 😅
tak ti aspoň počasie vyšlo na okná 😀

martina2001
28. okt 2010

@lubica69 kamoška si farbila vlasy ešte v 8mesiaci a nič jej ani malej nie je
@lenuska20 ja už dováram pomaly, len polievke zemiaky a chlieb opražiť mi treba

lenuska20
28. okt 2010

@lubica69 tak sa skús spýtať, ked si nie si istá, ale ta hádam by sa nič nemalo stať..veru vyšlo, pekne svieti slniečko, treba využiť 🙂
@martina2001 ja už smažím, ryža sa varí, umyjem riad a idem sa konečne do tých okien pustiť, stále to oddalujem, ako sa mi to strašne nechce 😅 😀

lubica69
28. okt 2010

@lenuska20 no už sa pýtať nemusím keď už melír mám 😅 No ale nabudúce len ten šampón bez amoniakový hnedý 😀 Moja ani sa ti nedivím,že sa ti nechce do tých okien
Ja chcem niečo variť a aj studenú tortu by som rada urobila 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre