Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

ftinka
1. dec 2010

@meduela aj ja mam uz dnes bielok, vcera este kremovy. som iba 8 DC, tak je to divne, ale ved za pokus nic nedam 🙂 tak idem ja vhupnut na mangela 😀 no hop hop aj vy 🙂

meduela
1. dec 2010

@lenuska20 ale šak jasné, aj my chceme , ale vidíš ako jej to vyšlo a som sa jej pýtala a mňa to takto inšpirovalo že dá sa to, keĎ sa človk snaží a chce
robila aj ovu testy, ja nerobím, a možno nebude ani treba, teraz viem, že sa to dá, tak idem na to

ftinka
1. dec 2010

@meduela aha, diky! toto mi ukazuje ine dni ako ten moj vypocet a ine ako teraz reaguje moje telo 😀 tak proste v najblizsich par dnoch to pride 😉

meduela
1. dec 2010

@ftinka ja mám taký žlto biely akoby škrobový- už to začína 🙂

ftinka
1. dec 2010

@meduela no, ono mozno aj moj este nie je tak uplne bielok 🙂 asi zistim, ako ma vyzerat, az ked to pride 😝 doteraz som taketo vobec neriesila... a kedy si mala MS? sme na tom nejako podobne teraz...

meduela
1. dec 2010

@ftinka áno , všetky výpočty sú iné, ako všetky horoskopy, dôležité je sa snažiť a merať , sledovať hlien a raz to vyjde

martina2001
1. dec 2010

No baby idem ja do postele, už to začína 😠 a u nás to padá tak, ako keď v lete padá dážď. Brú noc a príjemné snaženie 😉

ftinka
1. dec 2010

@meduela tak tak, ako vravis... vyskusame co sa da... a ked sa podari, tak to bude super 😎

meduela
1. dec 2010

ešte som chcela prispieť do fóra poznatkom že keď je mesiac v splne je najvyššie šanca otehotnieť, sú rôzne pohľady a je rozhodujúce, čomu kto verí, jedna verí ovu testom a vyjde jej to, druhá Dr., tretia niečomu inému ....

martina2001
1. dec 2010

@meduela neviem nikdy som to nesledovala žiadne hlieny ani teploty a vyšlo to, skor by som sa spoliehala na sledovanie gynekológom a jeho radám ako tomuto 😎

lenuska20
1. dec 2010

@martina2001 dobrú 🙂

ftinka
1. dec 2010

@meduela ooo, tak to si pridam este spln do mojej uz obsirnej tabulky s grafom 😉 a asi ma z tych vsetkych faktorov trafi 😀

martina2001
1. dec 2010

Jáááj som sa zabudla pochváliť, dnes som si objednala tehu rifle 😀 , mám doma po malom len trakové a tie mi dáko nerežu

meduela
1. dec 2010

@ftinka ja minulý pondelok

ftinka
1. dec 2010

@martina2001 🙂 🙂 super

ftinka
1. dec 2010

@meduela ja 24.11., tak mame 2 dni rozdiel... tebe by to teda malo kazdu chvilu zacat asi...

ftinka
1. dec 2010

idem sa teda povenovat drahemu, majte sa tu krasne a drzim palce! 🙂

meduela
1. dec 2010

@ftinka dobrú

meduela
1. dec 2010

@martina2001 no, už si riadna tehulka, keĎ máš nové rifle 🙂

meduela
1. dec 2010

@martina2001 no ja sa práve chcem vyhnúť doktorom na plnej čiare, nemám pocit, že majú na mňa čas ☹
rýchlo, rýchlo, keď ich potrebujem, akurát ich nezastihnem ☹

meduela
1. dec 2010

@martina2001 najskôr chcem si skúsiť sama pomôcť a až potom neskôr s lekárom niečo rieišť, pomáhaj si človeče, aj pán boh ti pomôže
dobrú noc

martina2001
1. dec 2010

@meduela skús nájsť lekára čo bude mať čas sa ti venovať, nakoniec nemusí byť chyba v tebe ale v mužovi, my sme hneď keď sme začali pátrať po príčine navštívili jedno centrum v ke a urobili vyšetrenia mne aj mm, a mal horší spermiogram tak mu poradili čo má brať a tak aj bral, nejednalo sa o žiadne lieky, len o vitamíny . 🙂

meduela
1. dec 2010

@martina2001 veď hej, ale je to ťažké, asi ako s tým zubárom 🙂 nemám moc z čoho vyberať

martina2001
1. dec 2010

@meduela tak to je blbé, a neskúšaš priamo na oddelení v nemocke nájsť gynekológa?

meduela
1. dec 2010

@martina2001 je tam gyndoška, ale osobne nepoznám, takisto ako tú moju, ku ktorej chodím- myslm, že u nej som neni dlho, tak nemôžem povedať, aká je

lenuska20
2. dec 2010

@martina2001 super, cez net si si objednávala?už ti je aj bruško vidno? 🙂

martina2001
2. dec 2010

Dobré ránko
@meduela to sa nedá zistiť zo dňa na deň, ale skús sa spýtať žien či nepoznajú dáku dobrú
@lenuska20 hej cez net tak som zvedavá čo príde 😀 ešte nie ale tlačia ma akurát dole na bruchu tie všetky čo mám doma a nechcem riskovať

lubica69
2. dec 2010

Ahojte dievčatá Ako sa dnes máte?@martina2001 a z kade a za koľko si objednala?Aj mňa tlačia dole obyc fare tak už nosím tehu Inak kočky dnes som bola na ten hemato Vzali má prednostne ako tehu takže super No a výsledky vsetky ok tak som rada,že injekcie nemusím

martina2001
2. dec 2010

@lubica69 no vidíš super, už si si svoje odležala 😉 tu odtiaľ z bazáru som skúsila objednať a fakt čakám čo pride 😀 a mám sesterku v UK jej napíšem čo chcem kúpiť a mi pošle potom. Šak som kukala jak debil aké je tehu oblečenie na SK prehnane drahé a ani som nevidela v ponuke skôr športové oblečenie, zas čo mám stránky v UK máš výber.

lubica69
2. dec 2010

@martina2001 veď jasné Ja čo mám tehu rifle tak tiež z bazaru za 5eur a to jedny Next a jedny nové HM tiež za 5 Viac by som ani nedala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre