Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lenuska20
13. jan 2011

@martina2001 však počkám, len to ešte kopa času a nejaká som nedočkavá tentokrát 😀

martina2001
13. jan 2011

@lenuska20 poznáš to kto čaká sa dočká 😉

lenuska20
13. jan 2011

@martina2001 veru by som sa už aj mohla 🙂 a ako sa máš?

martina2001
13. jan 2011

@lenuska20 celkom ok už, dík za opýtanie. a ty máš toho ešte veľa v škole?

lenuska20
13. jan 2011

@martina2001 dve skúšky mám teraz, ale tie najťažšie 😒 a akú vyšetrenie ťa najbližšie čaká?

martina2001
13. jan 2011

@lenuska20 Zvládneš to neboj a potom už píšeš bakalárku?Ja teraz už len tripletesty, kontrolný ultrazvuk a bude pokoj do 20teho týždňa, len to dopadne dobre.

lubica69
13. jan 2011

@lenuska20 a aký ti odporučila?
JUj no u nás sa poobede počasie zvrtlo o 360 stupňov Otrasne bolo A ja som dnes nič nerobila

lenuska20
13. jan 2011

@martina2001 ešte som nezačla, ale už sa chystám, akosi sa k tomu neviem dokopať 😅 neboj dobre to dopadne 😉
@lubica69 značku kalos, dnes som si už jeden kúpila, síce nie je presne taký aký som chcela, ale je pekný a kúpila som si aj vyživujúci podkladový s kalciom, tak som zvedava a ešte som si objednala z avonu proti štiepajúcim a krehkým nechtom, takže sa pevne vyzbrojujem do boja, aby som mala pekné nechty 😀

lubica69
14. jan 2011

Ahojteeee
A ja dnes prvá
@martina2001 ešte určite spí 😀
@lenuska20 aha takú značku nepoznám Tak držím palce Ale neboj nie je to vôbec ťažké vypestovať si Ja som o tom presvedčila dokonca svoju 50 ročnú svokru ktorá mala príšerné nechty a pevné ich mala ako papier 😀 😀 😀
Čo idete dnes robiť?
Ja čakám mm má prísť okolo obeda a asi príde aj segra s frajerom na návštevu

martina2001
14. jan 2011

@lubica69 Dobré ránko, nie som hore, ale sa mi nechcelo s postele, vonku zas leje bleee neznášam to. Ty maš tak mladú svokru? Čo dnes? ja len navarím, malý si včera namyslel hrachovú polievku, ale to aspon nie je veľa roboty s tým a použijem nový mixér 😀 A dnes máš pestro 🙂

martina2001
14. jan 2011

@lenuska20 už jak začneš pôjde to rýchle 🙂 len začať

lubica69
14. jan 2011

@martina2001 no svokra je 58čka ročník
Jaj ty musíš variť každý deň?Ja naštastie nie Sebko má stravu v škôlke a mm nie je doma

martina2001
14. jan 2011

@lubica69 môj malý nechce chodiť do školy na obedy, lebo jemu varia hnusne, už viac deciek sa odhlásilo aspoň u nich v triede. A ani ja nechodím stále niekam jesť a aj mm radšej zje čo navarím ja, tak mi nič iné nezostáva. No len keď sa mi nechce sa ideme potom niekam najesť, alebo si objednáme. Tak to ju máš mladú svokru a aj si rozumiete?

lubica69
14. jan 2011

@martina2001 no veď jasné Ja keby mám mm doma tak varím každý deň
Ale hej svokra je ok rozumieme si len mm má mladšiu segru tak sa celá rodina točí okolo nej A to má 25 rokov a odkázaná je furt na rodičov A v podstate len ona bola vždy podporovaná Takže v tom sa s ňou dosť nezhodnem Ale inak OK

lenuska20
14. jan 2011

@lubica69 hehe ty máš svokru mladšiu ako sú moji rodičia 😀 😀 my sa tiež večer chystáme na návštevu k známym, majú polročného synčeka, zbožňujem ho 😀
@martina2001 no ved to, začať je najťažšie...ale hádam sa rozhýbem 😅
ja som si včera kúpila šaty na ples, ale ja som asi nejaká vadná, lebo ked sa mi niečo v obchode velmi páči a prídem s tou vecou domov, tak už sa mi nepáči a takto je to aj teraz s tými šatami 😀

martina2001
14. jan 2011

@lubica69 poznáme to, neboj. mm mama to tiež tak praktikovala, dve deti podporovala a dve deti nie, šak načo majú. A nakoniec zostala sama, ale podporovala furt ich dvoch, a teraz na cintorín chodievame viecmenej len my, šak treba tam upratať, doniesť kvety a tak, a podporovaný chodias na všetkých svatých. Nech im je dobre tak jak je, nevedia sa spamatať že sponzor im odišiel. A švagriná to už skúšala na nás že jej nevychádza, že nemá či jej nemôže prispievať50 eur mesačne. Tak ju slušne poslal a mám pokoj. U našich sme na tom rovnako všetci. Dostanem ja, brat a aj druhý brat, furt dostávame rovnak.

martina2001
14. jan 2011

@lenuska20 zaves ich do skrine a vyber až pred plesom, uvidíš že sa budú zas páčiť. 😀 A nie si divná, len normálna žena 😀

lenuska20
14. jan 2011

@martina2001 inak nejak podobne to máme aj my s mm rodičmi, síce nie finančne, ale oni mm sestre viac držia stranu ako nám, kedže máme medzi sebou menšie nezhody. naposledy sa im na nás sťažovala a ked sme sa snažili vysvetliť ako to všetko bolo tak nám povedali, že to čo hovoríme my nie je vôbec pravda a že také veci by nám ich dcera nepovedala. 😖 ale tak čo už no. ja mám ešte jedny šaty, čo som mala oblečené iba raz na našej svadbe, takže si to môžem prípadne rozmyslieť 😀

martina2001
14. jan 2011

@lenuska20 to robil brat mm a dopadol jak dopadol, tak mu je dobre, odišiel sponzor ochránca a teraz čo? Nech sa stará

lubica69
14. jan 2011

@lenuska20 moja neboj šaty budú OK Nedáš fotočku
@martina2001 no veď ja to nechápem Ja nemám maminu od 15 segra mala vtedy 10 a náš otec bol vždy spravodlivý Nie ako svokrovci Sa posrať z nej idú lebo ona je neschopná a furt ich len viciciava Tak som sa jej raz opýtala či jej to nie je už blbé tak sa nasrala a nebavila so mnou Ale to oni sú sprostý Oni si ju takto naučili

martina2001
14. jan 2011

@lubica69 a ona to bude vyúživať dokedy sa bude dať, jak moja švagriná, ale svokra nie je a ona je v koncoch, hlavne finančne, ináč mamu veľmi nepotrebovala, len zavolala poplakala do telefonu a mama jej prachy poslala. A furt tvrdila že to není pravda, a až teraz to priznala že mama jej pomáhala aj 100 eur mesačne, ja mám čisté svedomie viem na jednej ruke spočítať čo sme od nej odstali.

lenuska20
14. jan 2011

@lubica69 @martina2001 vidím, že nie som jediná, kt. má takéto problémy v rodine. so mnou sa preistotu švagriná ani velmi nebaví, síce sa mi to zda dosť skoro, že sa nám takto naštrbili vzťahy, ale budiš. ja s tým už nič nenarobím. ale tak vystačíme si aj bez nich, no nie baby? 😀
@lubica69 môžem dať foto, idem ich cvaknúť, hádam sa vám budú páčiť 😅

lenuska20
14. jan 2011

sú ešte pokrčené 😅 a nie je to nejaký reprezentačný ples, iba taký obyčajný, tak hádam nebude vadiť, že sú krátke.

martina2001
14. jan 2011

@lenuska20 vôbec sa nad tým netráp, nežiješ z nej, keď ju stretnem pozdravím, spýtam jak sa má a tým to hasne. Slušnosť nado všetko 😀 určite nie mi už sme aj na reprezentačnom plese fakultnej nemocnice zažili krátke šaty a nebol to problém. Pekné a ešte aj modré 🙂

lubica69
14. jan 2011

@lenuska20 krásne šatočky určite si v nich kočenka 🙂
@martina2001 veď to A ona sa k svokre správa otrasneee Len keď niečo potrebuje poplače a je
Ale aj my máme čisté svedomie kedže nám nič nedali To môj otec nám pomohol 100krát viac a to je už 15 rokov sám a robí len sanitkára

martina2001
14. jan 2011

@lubica69 ukázala hlavne tesne pred smrťou svokry, sa vyfarbila riadne švagrina, a tam to aj zhaslo. Keď ti niekto povie že sa nevzdá slobodného života len preto že mama ju potrebuje. Tak u mňa skončila, neviem moja mama keď niečo potrebuje si viem stále urobiť čas, a to isté aj babka, však robím to preto že ich mám rada. Neviem ja takých ľudí pochopiť. A hlavne tváriť sa v 44 že mám 18 a ešte aj rozum v r....., tak u mňa skončila, slušná obecná konverzácia a maj sa. A presne tak mne nik nemôže z nich povedať že ma svokra podporovala a niečo extra dala, no dostala som sadu tanierov, pekáč a 4utierky a 2uteráky, toť výbava môjho muža. Ale šak zarobili sme si, kúpili sme si, dostali sme od mojich rodičov.

martina2001
14. jan 2011

Baby ja som si dnes urobila radosť, boli sme s mm vybrať varnú dosku a rúru. Konečne sme sa rozhýbali s novým bytom. Vyzerá to tak, že koncom februára sa sťahujeme. konečne majú po kolaudácii, tak môžme robiť.

lenuska20
14. jan 2011

@martina2001 wow super, takže už sa môžeš obzerať po zariadení 😉 však jasné, pozdraviť sa pozdravím a tým to pre mňa hasne...
@lubica69 ako sa hovorí no nekúp to, ked boli v orsayi zlacnené z 35 na 10eur 😅 😀 ale asi preto, že boli posledné 😝
dakujem baby za pochvalu 🙂
a ešte vám tu šupnem foto šteniatok, nech sa troška pochválim 😀

martina2001
14. jan 2011

@lenuska20 jeeej, jaké malé zlaté. Uvidíš že ich nebudeš chcieť predať 😉 počuj cenovku na nich nalepenú nemáš, a keď boli posledné ani nik nemusí vediet 😎 No zariadenie moc nie, lebo do spálne potrebujeme len roldorku, do detskej tiež, do obyvky akurát asi nové stoličky k stolu by sa mi páčili a kuchyňu budú robiť priamo v nej ako nábytok a zbytok do kuchyne mimo tej varnej a rúry máme. Problém nastal v kúpelni kde nám koncom roka povedali že hydromasažný box majú skladom a dnes že musíme čakať 3-4 týždne, tak sa bude robiť všetko okrem kuchyne a kúpelne a chodby. Akurát čo tam môžu dať dlažbu a wc 😀

lubica69
14. jan 2011

@martina2001 jej tak to bábo sa narodí už do nového Super Teším sa s tebou
@lenuska20 tak super cena na šatočky A sú fakt krásnučké

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre