Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

gabriellka
25. feb 2011

@martina2001 no tak toho by som ti mohla poslať na kvantá. zajtra ma to tiež čaká doma. dúfam že sa mi podarí vyplniť tento víkend aspoň jedno daňové priznanie 😎

martina2001
25. feb 2011

@gabriellka nie dík mne stačí firma mm, až nad hlavu 😀 ale tento rok som dobrá, jeho daňové už mám uzavreté a v predstihu 😀

gabriellka
25. feb 2011

@martina2001 tak to si šikulka. a ešte nejaké ideš robiť? ja každý rok v tomto období priberiem, lebo len sedím za počítačom a keď si neviem rady tak sa dopujem čokoládami...

martina2001
25. feb 2011

@gabriellka ja v normále tiež som to vyrovnávala sladkým a cigaretami , ale teraz mi dáko nechýba sladké a robím viac danových, ale to sú už také malé, jednoduché- A poznáš to všetko sa dá vylepšiť 😀 aj daňové. Síce je pravda, že teraz ich nerobím toľko čo 3roky pozadu, to som s daňami aj spala 😀 , ale potom sme sa rozhodli pre dieťa a odišla som z práce na radu lekára. Zostali mi len tie čo som si vybrala, čo sme sa dohodli že odchádzajú so mnou, ale to sú kamoši čo sa stretávame aj mimo daňového, dovolenkujeme spolu, grilujeme a tak 😝

gabriellka
25. feb 2011

@martina2001 no veď aj ja mám takých "malých živnostníkov". a tiež sa spoliehajú na to,že zachrániť sa dá všetko. Zarobí tolko čo ja za 3 roky a 700 € sa mu zdá vysoká daň 😀 . tak mám z tým dosť roboty, lebo sú všetci v zahraničí, tak cesťáky a tak...

martina2001
25. feb 2011

@gabriellka tak to máš dobré že chce platiť aspoň tých 700, moji nechcu platiť nič 😀

gabriellka
25. feb 2011

@martina2001 práveže nechce ani 700. povedala som že pod tú sumu už ísť neviem ani keby som vedela čarovať a on mi na to povie, že on verí že niečo vymyslím, veď som šikovná... 😀

martina2001
25. feb 2011

@gabriellka jasné že vymyslíš keď donesie náklady 😀

lubica69
25. feb 2011

AHojte účtovníčky @gabriellka @martina2001 😀 😀 😀
Ako sa dnes máte?Okrem robenia daňových priznaní? 😀
Ja som bola ráno v Tescu potom čo som odniesla Sebka do škôlky Potom čo to poupratovala Nevládzem všetko a teraz varím 😝
Konečne dnes nie som unavená Teda aj trošku hej len si to nepripúštam lebo by som zas prespala celý deň 😉

martina2001
25. feb 2011

@lubica69 srandičky? 😀 dnes dobre, ale to už asi 3deň 😉 ja si tiež začínam všímať, že som viac unavená a hlavne ak ráno nevstanem s postele, potom sa neviem donútiť. Ale zas som si povedala že denne aspoň po 2hodky doobeda aj poobede poležím, ale to čítam, chatujem, alebo kukám telku a snažím sa nespať, lebo potom v noci buntoším. Čo dobre si nakúpila?

lubica69
25. feb 2011

@martina2001 no veď ja stále vyspávam Len cez víkend keď je mm doma tak nie Inak cez týždeň nemám čo tak ležím celé dni
Nakúpila som len potraviny na víkend ako vždy v piatok 😀
Som aj pri detských veciach bola ale už mám toho dosť aspoň na 0-3 😀

martina2001
25. feb 2011

@lubica69 šak musíš cez deň, poobede už veľmi nemôžeš 🙂 Ja som bola na nákup v stredu večer v tescu a aj detské veci som kukala, majú síce nové ale nič ma neoslovilo, okrem plienok 😀

lubica69
25. feb 2011

@martina2001 no veď jasné 😉
Ale aj pri Sebkovi sa mi občas dá keď pozerá večer rozprávku a tak A veď to prídeme o 16 zo škôlky o 19 do 20 mu idú rozprávky a o 20 ide spať Takže to sa dá A cez víkend je nalapený na tatovi 😀

martina2001
25. feb 2011

@lubica69 no musí si ho užiť a ty si oddýchneš aj cez víkend 😉 horšie to budeš mať keď bude teplejšie a bude chcieť byť vonku

lenuska20
25. feb 2011

ahojteee,
dnes vy dnes účtujete ako pozerám 😀 ako sa máte? som zvedavá, kedy mňa začne chytať únava 🙂
dnes ma úplne hrozne bolia kríže, myslíte, že to môže byť tehu? to by asi bolo ešte skoro, nie? ak hej je to normálne?

lubica69
25. feb 2011

@martina2001 no vynesieme von hojdačku keď bude teplejšie a budem oddychovať na nej Sa už tešíííím 😎
@lenuska20 moja dovolala si sa dokimu?

martina2001
25. feb 2011

@lenuska20 môže to byť kľudne, kríže, podbruško aj kozy
@lubica69 šak to teplo už by bolo načase keby prišlo 🙂

lubica69
25. feb 2011

@martina2001 nebudeš mi veriť Mi dnes normálne ráno do plaču prišlo aká je zas zima 😢

martina2001
25. feb 2011

@lubica69 ja som včera mala s toho depku jak som kukla von a zas snežilo ma išlo roztrhúť a potom večer sa to prejavilo som si poplakala a bolo ok. Pre mňa to je trest, sama v takom počasí nikam nejdem a mm má teraz veľa roboty tak chodí domov okolo 19tej a to sa už potom mne nikam nechce. Tak trest riadny je to počasie

lubica69
25. feb 2011

@martina2001 veď to
Ja už chcem apríl máj Pôjdem už na materskú Bude teplejšie Žiadne obmedzenia s vychádzkami 😀

lenuska20
25. feb 2011

@lubica69 nedovolala, ale akurát sa tam chystám...
@martina2001 som sa zlakla, lebo mi raz jedna známa hovorila, že ked bolia kríže, že to znamená mimomaternicové...

solinkarka
25. feb 2011

@lenuska20 Ahoj Leni...pod na FB 😀

lubica69
25. feb 2011

@lenuska20 ale moja takým blbostiam never,že mimomaternicové To je riadna hovadina
A choď Na sone ešte vidno nebude ale aspoň krv na HCG 😀

lubica69
25. feb 2011

@solinkarka prečo na FB??? 😢 keď sme tu

solinkarka
25. feb 2011

@lubica69 heh neber to v zlom... 😉 ale tak my zvykneme vzdy tam pisat 😀

martina2001
25. feb 2011

@lenuska20 blbosť riadna,
@lubica69 šak to že žiaden strach s kontroly, ale ja som skromná mne stačí slniečko 😀

gabriellka
25. feb 2011

@lenuska20 no čo povedal doktor??? dúfam že všetko o.k. 😉

lenuska20
25. feb 2011

@solinkarka nebola som doma, celé poobedie moja 😒
@lubica69 @gabriellka no doktor neordinuje, takže až v pondelok...to by už mohlo byť vidno bublinku?
@martina2001 @lubica69 ale ste ma aspoň trocha upokojili, tým že to je blbosť... 🙂

gabriellka
25. feb 2011

@lenuska20 chod tam radšej hneď ráno, daj si zobrať krv a to budeš mať najistejšie...a ja si to tiež myslím, že je to volovina s tým mimomaternicovým 😉

lenuska20
25. feb 2011

@gabriellka no hned ráno asi nie, lebo ordinuje až od 12, asi si v pondelok spravím volno od školy a budem tam hned na tu 12 utekať 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre