Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

simasla
20. jan 2010

Ahoj holky - strašný den dnes.. moc práce a blázinec, že jsem se k vám vůbec nedostala, ale už jsem doma, tak se na vás jdu juknout.
holky - skippy a ameliej... vlastně i lussynka - nedepčete předtím než ještě nevíte jak to dopadlo.. jak píše skippy - dokud nedojde mrcha ještě není nic ztraceno... a já ti to skippy říkala, že je to ještě velmi brzo testovat 😝 Jinak vám holky držím co můžu.. aby to nakonec vyšlo.. 😵
catrin - možná bych se objednala k Dr. když těhu nic a mrška nic.. někde bude problém, alespoň začnete něco dělat s cyklem
kitu ovulka jedna zatracená, kde se courá, viď? Takhle tě napínat...
Jinak já teplota nic moc - spíš nic, než moc... testovat nebudu, leda, že by teplota vyskočila nahoru, pak bych další den testla
http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9

skippy7
20. jan 2010

Simi , mala si pravdu, nemala som testovat, pokazilo mi to cely den...však v nedelu uvidime,ale nadeje si aj tak nerobim, lebo u mna sa zazraky nekonaju, skor naopak ☹

skippy7
20. jan 2010

no ale už musim ist....muž mi nadava,že som zavisla, som! 🙂 .....tak zatim....

catrin1
20. jan 2010

dakujem kocky..v utorok som objednana k doktorovi tak pondelok skusim test len sa bojim ze to dovtedy nevydrzim...
a k tomu vytoku neviete mi poradit ci byva pred mrchou?lebo ja to mam take narazove...ze pol dna ziadny vytok,potom ho je dost a potom zase nic..a tak..

simasla
20. jan 2010

catrin a ten výtok - pálí tě nebo svědí.. nebo je to jen bělavý výtok? jak jsem říkala, četla jsem, že právě bílý výtok je na začátku těhu...jak jsem psala již dřív

kitu
20. jan 2010

no tak toto ti nepoviem... a teplotka je aka?ta ti čo hovorí?

catrin1
20. jan 2010

simasla prave ze nie vobec...nic ani ma nesvrbi ani nepali...je taky biely...dneska som uz myslela ze prisla mrcha tak som isla na zachod a to ten vytok...
teplota co som merala rano bola 36.8

kitu
20. jan 2010

no tak u mna by to bola jedna z najvyšších 😀 😀 😀 , a u teba bola aka naj?možno podla toho sa da nejako riadiť- či nie? ved pokial neklesa teplota tak je dobre...

ameliejulliette
20. jan 2010

Catrin - bílý výtok bez svědění a pálení po ovu jsem měla minulý cyklus celou dobu (jeden z důvodů, proč jsem si myslela, že jsem těhu - nikdy předtím jsem si žádného výtoku po ovulce nevšimla). Ale tenhle cyklus to mám taky tak. Jsem relativně čerstvě po vyšetření a dle Dr. v pořádku, takže můj osobní závěr na mou situaci je, že to změnily ty vitamíny a čajíky. Teď jsem nikde nemohla najít, jestli Ty něco takového užíváš...

simasla
20. jan 2010

no tak teplota je na ráno dost vysoká 🙂 - zkus ten test než půjdeš k Dr. a pak uvidíš... mě třeba minule bral krev právě kvůli HCG - prý musí zkontrolovat těhu. Tak jsem mu říkala, že těhu být nemůžu, že jsem si dělala test a on mi řekl, že to nemusí být pravda, protože u někoho nemusí být HCG v moči ze začátku vůbec poznat - jediné spolehlivé je test z krve

catrin1
20. jan 2010

kitu ja vlastne ani neviem ci sa da tou teplotou riadit...meriam len od ovulky a drzi sa od 36.7 do 36.9 a meriam okolo pol piatej rano..
amelie neberiem vobec nic...
simasla si ma povzbudila ale uz si velke nadeje nerobim..radsej si budem myslet ze to nevyslo aby som nebola sklamana...ale ved zajtra budem 15 dpo to by som uz musela mat pozitivny test nie?pri malom som mala na 14 dpo slabulinku ciarku ktoru som videla len ja.. 😀 a o dva dni uz bola pekna..

ameliejulliette
20. jan 2010

Myslím, že ani 15 DPO ještě // vidět být nemusí, viz. například včerejší příspěvek Mini, každé těhotenství přece může být jiné. Tak bych asi zkusila vydržet do toho pondělí-úterý...

catrin1
20. jan 2010

no amelie to bude tazke vydrzat ked mam doma test... 😀 ..ale ked ma byt pozitivny tak vydrzim... 🙂

lussynka
21. jan 2010

Čaute baby, tak mne dnes ráno dorazila tá hnusná mrcha 😠 😠 😠
Som sa naštvala, tak dnes nakúpim ovu testy, teplomer a idem sa do toho od budúceho týždňa pustiť naplno!!! 😠 a február to istí 😀

simasla
21. jan 2010

lussynka - to je mi líto.. ale jak říkáš... v únoru už to bude určitě jinak 😵
Krásné ráno holky, dneska tady celý den nebudu až večer, tak jsem se na vás musel ještě podívat... Jsem už asi závislačka. 😀
Jinak tu je grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2a75a9
A večer se na vás těším 🙂

lussynka
21. jan 2010

Simi - myslím, že tých závislákov je tu viac 😀

lussynka
21. jan 2010

Ale som rada, že mrcha došla načas (teda 30DC), aspoň sa môžeme čo najskôr snažiť znova 😵 a nemusím na ňu čakať...

catrin1
21. jan 2010

ahojte...tak ja od piatej nespim..som odmerala teplotu a som sa normalne nasrala ze 36,4...tak dneska mozem cakat mrchu... ☹ ..ale aspon viem ze ovulka bola ked som mala tie bolesti to znamena ze lutealnu fazu mam 15 dni..ale ma to stve lebo pri mojomcykle bude dalsia ovulka hadam tak za 30 dni... ☹
co sa dava na upravu cyklu co bi mi mohol doktor predpisat?

catrin1
21. jan 2010

baby po takomto poklese kedy bi mala prist mrcha uz dneska?

anaxamon
21. jan 2010

ahojte, tabulky su zas nahodene, ak su v nich chyby prosim do ip alebo ak sa chce niekto pridat 😉

lussynka
21. jan 2010

Baby, dnes som si šla kúpiť teplomer, aby som konečne začala s meraním BT 😵 a zohnala som nejaký švajčiarský, ktorý je určený práve na meranie bazálnej teploty. Tak sa strašne teším, kedy odíde mrcha, aby som mohla začať 😵 😵 😵

anaxamon
21. jan 2010

lussy to je super, mne sa do merania nechcelo a teraz po temer tristvrte roku si to uz neviem inak predstavit, ked nic ine presne viem ktory den dojde menzes a nemusim furt traposit v noci so zaloznou vlozkou plus furt sa kontrolovat ci nemam cervene flaky a pod.

kitu
21. jan 2010

Ahojte kočky,

no tak u mna stale rovnako čakam na ovulku,

lussy hm aj ja spm taky zhanala a kukali na mna ako na blazna že čo od nich chcem, tak mi musi stačiť taky klasický digitálny...

inak aj ja som si na to tak zvykla že už si to ani neviem predstaviť- teda rano bez teplomera... 😀 😀 😀

catrin no na upravu cyklu - ak mavaš ovulku sa dava duphaston- ten nezabranuje ovulke , aj ja som ho mala a cykly som mala krqasne pravidelne len skoda že bez ovulky, tak mne bol dufík nafigu... ☹

ameliejulliette
21. jan 2010

Sim: Ty nějak šplháš zas vzhůru 🙂

Přidávám se taky k únorovým snažilkám, dnes mi začlo špinění, takže zítra už tu bude ms, i když teplota je pořád nahoře, což je divné. Tak už vůbec nevím. Minule mi klesla normálně zas na těch 36.6 a až pak jsem to dostala, tak asi teď překlepávám nějakého bacila a měření bylo zkreslené...

catrin1
21. jan 2010

kitu a to nic ine neni?a ten clostybelt ci ako sa to pise je naco??viem ze aj to tu baby spominali..

catrin1
21. jan 2010

amelie aj ja uz mam ruzovy vytok tak mrcha je zachvilu tu...
o kolkej vy rano merate teplotu kedy je najvhodnejsi cas?

mirip
21. jan 2010

catrin clostybelgit je na rast folíkov a čo sa týka merania je jedno či o 5-6-7-8-9tej len by si mala merať vždy o takom istom case a tiež b to malo bť poaspon 6hodinovom oddychu......... 😉

kitu
21. jan 2010

no clostil je na ovulku, ten mam teraz ja ale zatial ovu testy negativne... a dnes je 12dc ☹

kristy22
21. jan 2010

ahoj holky pročítám diskuze a koukám, že jsem na tom stejně jako vy. Můžu se přidat? Dneska mi začala mrcha 😠 . O mimi se snažíme od loňského června a mně se od srpna začala zpožďovat MS až jsme skončila na jednou za 45 dní. Taky se mi nechce do měření BT, ale včera jsem začala tak uvidíme.

catrin1
21. jan 2010

dakujem baby..a keby sa zistilo ze nemavam ovulku tak bi mi to doktor predpisal alebo ako to chodi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre