Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

majkal
9. jún 2010

ahoj kami, no a to pritom behanie "neznasam", ale vraj je to najidealnejsi kardio trening a pritom zadarmo 😀 a kedze mam krasnu tartanovu bezecku drahu rovno pri bloku, tak bolo by skoda to nevyuzit.
No moj osobny trener je moj mm a mojim "sparing" partnerom je synator - ten zabehne viac ako ja 😀

tak veru, o dva tyzdne dovolenka ... ani sa mi verit nechce 😵

lenocka80
9. jún 2010

@majkal jeeeeeeej, aj ja som zacala behat, ale uz asi pred 2 mesiacmi 🙂 A veru tiez som mala poriadnu svalovicu potom...teraz je to uz ok, uz sa aj tesim, ked sa blizi 19.00 hod. a mozem si vybehnut. Len dlho bolo aj pauza, ked stale prsalo...to som zasa len doma na stacionari sedela a Panelak pozerala 😀 Ale dnes som uz aj plavky na zahradu vytiahla 😀 Hadam sa susedia nepohorsovali 😀 😀 😀

majkal
9. jún 2010

@lenocka80 tak to nam by sa v robote aj bazen zisiel 😀 zaciname mat poriadnu saunu, a takto to bude cele leto 😒 No a v tvojom pripade pochybujem, ze pohorsovali ... skor po tebe hadzali ockom 😉 😅
Nad stacionarom som uz rozmyslala aj ja, ale jednak ho nemam kde dat v nasom dvojizbaku ... a jednak sa obavam, ze by stacionarom doslova aj zostal 😀

lenocka80
9. jún 2010

@majkal noooo pokukovali 😀 😀 😀 Asi tie krcove zili po porode 😀 😀 😀 A stacionar mas pravdu, zavadzia vsade...My teraz rozmyslame nad akvariom do obyvacky a ten bicykel akurat stoji na tom volnom mieste...Potom veru neviem kde ho dam... 😕 Ale behanie je podstatne vacsi relax ako toto.

majkal
9. jún 2010

no, krcove zily .... tak to hej, tie mam aj ja 😒 ale kaslem na nich 😀 hlavne ze sme zdrave a pohybom sa da naozaj vsetko pekne "zregenerovat" ... takze ci lubim/nelubim behanie, tak behat budem! (som zvedava dokedy mi toto predsavzatie vydrzi 😝) 😀

lenocka80
9. jún 2010

@majkal presne ako vravis, hlavne to zdravie...tieto malicke problemy ma nerozhadzu 🙂 Takze BEHU ZDAR! 😀

majkal
9. jún 2010

@lenocka80 ZDAR 😀

lenocka80
9. jún 2010

Joooj a este som citala, ze ti co behaju maju vraj vacsiu chut na sex, takze zasa jedno velke + k nasmu snazilkovaniu 😀

kamilkka
9. jún 2010

@lenocka80 ja sa ťa chcem opytať, či si citila v sebe nejaky rozdiel, ak si brala gynex?
zlepšilo sa niečo?

lenocka80
9. jún 2010

@kamilkka nooo vyrazne sa mi zlepsila plet 😀 Ja som mala stale problem s akne a toto mi fakt dost rapidne pomohlo. A citim sa dobre aj po psychickej stranke...neviem ci je to tym gynexom, alebo slnkom 😀 Beriem to 2. mesiac a uz mi akurat dochadza, tak ked zistim, ze niesom tehu, tak este asi jednu kupim a potom uvidim co dalej.

kamilkka
9. jún 2010

tak aj ja nemam velmi dobru plet.....
tak uvidime....
ak si tehu, tak sa to ma prestať brať?

a ty si členka energy?
alebo si to kupuješ za plnu sumu?

lenocka80
9. jún 2010

@kamilkka nie, nie som clenka...takze plna suma ☹ A hej, ked si uz tehu, tak sa to neodporuca...Tam sa to niekde aj pise sa mi zda. No som zvedava co to s tebou "porobi" 😀

majkal
10. jún 2010

caute "babky",

vcera som si tak dobre zabehala 😵 .... ani necitim nejak extra svalovicu (mozno to pride zajtra) .... ale citila som sa super. No, oproti pondelku, kedy som zabehla 3 kola + 4.-te chodza, som vcera zvladla uz 5 + 6.-te chodza a poslednych 100m sprint .... Joooj aka som bola na seba hrda 😀 Dufam, ze v tom budem pokracovat.

@kamilkka moja kolegyna bola na vysetreni pri lekarke, ktora sa tomu venuje - len mi nevedela s istotou povedat, ci je to prave tato firma energy, ale skratka je to na tej istej baze liecenia. Za celkove vysetrenie, cez nejaky pristroj, kde ti zisti, ktore casti a organy nepracuju tak ako maju, sa plati 8 Eur. Potom ti aj predpise pripravky na preliecenie. Takze to chcem vyskusat. Som zvedava, ci mi pride na to, ze su tam nejake "zenske" problemy. Lebo vraj nehovoris dopredu nic o tazkostiach ... najprv ta vysetri a povie, kde je problem. Kolegyna vravela, ze bola prekvapena ako to vsetko co zistila, na nu sedelo.

@lenocka80 tak dnes zasa do plaviek a provokovat susedov! 😀

Pekny den babulky! 😉 😵

majkal
10. jún 2010

joooj, prisiel mi taky krasny mail pps-ka a chcela som ju tu nejako pridat, ale asi sa neda ... daju sa pridat len fotky 😒 Skoda .... chcela som Vas potesit 🙂

lenocka80
10. jún 2010

@majkal jasneeee, akurat som sa "doskvarila" 😎 Ale to slnko je fakt potvora...sme von od 9.00 do 11.00, natreta som 30tkou a aj tak ma opalilo 😲 Tak sa musim len takto po troske 😀 Malemu som napustila bazen...rovno voda zo studne...studena ako fras, ale samozrejme sa musel do nej vterigat 😀 Ake cakanie na zohriatie...Dufam, ze neochorie 😝
A inak ten mailik mozes predsa skopirovat sem, kde piseme 😉 Som zvedava, ked si uz nacala 😀

majkal
10. jún 2010

@lenocka80 no praveze nemozem skopirovat, lebo je to prezentacia .... ale ked mi poslete do IP svoje e-mailiky, tak Vam ju poslem - naozaj nadherna 😵
S tym bazenom to poznam, my ho este len nafukujeme a uz su v nom 😀 Takisto davame vodu zo studne, ale zaroven aj zohrievame na peci - no ale poviem ti, do takeho velkeho bazena je malo aj pat hrncov 😀 Detom studena voda nevadi, vlastna skusenost, zuby im drkocu, fialove pery a nechty, vymocene ciarky na prstoch a z vody ich nedostanes!!!! 😀 😀 😀 Tak si to uzite 😉 .... ktovie ake bude leto

majkal
10. jún 2010

@lenocka80 no to ja zasa pojdem na tu dovolenku biela ako z vapenky 😀 😀 😀 .... a hned v prve dni sa "pripeciem" 😖

lenocka80
11. jún 2010

@majkal jooooj, ale ako si oddychnes pri tom 😀

camelco
11. jún 2010

ahojte babulky 🙂 som sa dlhsie neozvala, ale uz dufam, ze sa to konecne po narocnych 3 tyzdnoch v robote nejako ustali ........ dufam 😀

majkal
11. jún 2010

dobre ranko babule,

tak ja som dnes nejaka "out" .... mam pocit, ze ma chytila poriadna alergia ... ona sa ma sice drzi uz asi tyzden, ale uz bola pomaly na ustupe .... no a dnes .... je to des! ☹

@lenocka80 uz ste v bazene? 😎
@camelco uz nech Vam daju v tej praci konecne vydychnut .... a co vlastne robis?

camelco
11. jún 2010

@majkal ........... to bude tym behanim 😀 (ta alergia 😀 ) ...... ja uz tiez musim so sebou nieco robit, lebo akosi sa zacali na mna po 30 lepit tie kila, a v poslednej dobe som na nic nemala cas 😠 ........... a to som uz konecne chcela zacat chodit aj plavat, ale bola som rada ked som dosla domov z roboty a mohla vylozit nohy .......... esteze mam takeho dobreho mm ze urobil aj veceru 🙂 ................ a co robim ? (som dostojnik v OSSR) ........... tak preto taky chaos za posledne tyzdne a hlavne ten posledny ......... zaplavy ☹ 😒

majkal
11. jún 2010

@camelco ej ci pana 😀 dobre povolanie, aj tvoj mm je v OSSR? Ja tam mam brata aj svagra, ale obidvaja su tu v PO. No pekne .... 🙂 Ja som mala v OSSR aj spoluziacku zo strednej, ale pred rokom mala nehodu 😔 😔 tak uz nie je medzi nami. 😢

camelco
11. jún 2010

@majkal .......... aj mm 😀 ........... tvojej spoluziacky mi je luto 😢

camelco
11. jún 2010

ale dnes pre mna coooooool spravicka, koncime o 12 ........... 😀 😀 😀 😀 ....... konecne dobry napad

majkal
11. jún 2010

@camelco no super .... ved si to aj zasluzite 😉 ako inak pokracujete v CAR-e?

camelco
11. jún 2010

@majkal .......... teraz mesiac pauza ........... mm musi ist na urologiu (je objednany na buduci tyzden v stredu) ....... a v juli ideme do CARu a podla vysledkov mm uvidime ci bude 2.IUI ................. dnes som este aj mrchu dostala ....... tak ma brusko boli a to nas caka malovanie a upratovanie ........... vcera nam dokoncili prerabku ☹ 😒 .......... aspon ze je to podla nasich predstav ......... a na buduci tyzden nam ma stolar doviezt kuchynu

lenocka80
11. jún 2010

@camelco waw to je cool praca 😉 A planujes ostat na materskej ako dlho, ked bude babatko? /tento rok samozrejme/ Lebo ja mam svagrinku u vojakov a ta veru rychlo utekala do prace 😀 Co pre mna moc nie pochopitelne 😀 😀 😀
@majkal Heeeej uz sme v bazene. Len dnes bol doobedu mm doma, tak bol s malym on von. Ja som sa snazila kupit nieco na seba, bo ideme na svadbu, ale bohuzial som nic nenasla ☹ Asi pojdem "hore bez" 😀 😀 😀 V tomto nasom LM nic nemaju, otras. A teraz vybehneme von az po 15.00 aby sme nezhoreli 😀

camelco
11. jún 2010

@lenocka8 ......... este neviem, kolko by som ostala ............ drzi ma hypoteka, takze nemozeme prist o 1 cely prijem ☹ ........ najprv som rozmyslala ze pol roka, lebo tolko mi budu drzat funkciu alebo rok to mi drzia miesto, ziadna vyhra 😒 ....... ale to potom musim najst opatrovatelku (v oboch pripadoch), no uvidime ............ a tiez mame 25% pravdepodobnost ze budeme mat dvojcata 😀 😀 😀 😀 😀 ..................... inac zavidim ten bazen 😀 😀 😀 😀 ......... skus sa pozriet v RK na tie saty, alebo BB to je sice troska dalej ale v BB urcite nieco najdes 😉 ......... v LM vsak mate dobry vyber sportoveho oblecenia 🙂

lenocka80
11. jún 2010

@camelco to mas pravdu, hypoteka nepusti. Moja svagrinka, ale toto nepozna. Ale vlastne co to tu riesim...ved je to na kazdom 😉 a kazda mama robi pre svoje dieta co moze 🙂
Chystam sa do MT este nieco kuk, posledna sanca, ale teraz si mi nasadila chrobaka do hlavy s tou BB, lebo tam su fajne obchodiky. Asi to este zvazim 😎

@majkal Kraaaaaaaaaaasny mailik, uz som ho hned aj rozposielala 🙂 Naozaj velmi milucky...a tie fotky... 😵 😵 🤐

camelco
14. jún 2010

dobre ranko 🙂 .................. no to je dnes pocasicko 😖 .................. ako ste vikendovali?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre