Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

fattamorgana
1. mar 2010

caute, baby. aj my s drahym pracujeme na babatku. mozem sa pridat k vam do diskusie?

josie3331
1. mar 2010

fattamorgana jasneee ahoj a ako pokracujete?
dnesna teplota je velice divna, ale tak uvidime 😉

fattamorgana
1. mar 2010

Mna tesi aj ta teplota vonku 😉
No, my odkedy sa snazime, tak sa mi uplne bezdovodne skracuje cyklus, ktory som mala cely zivot pravidelny... Minuly mesiac o tri dni, tento mesiac o 5. Som zvedava, ako to bude nabuduce. Verim, ze uz nepride vobec 😀
A dnes sa planujem vrhnut na draheho 😀

josie3331
1. mar 2010

no teplota vonku je super, mohla by byt ako ta moja, 36,4....ale nieee to by bolo asi moc teplo....ale takych 26...preco nie 😀

larmimi
1. mar 2010

vecernice dakujem, no...budem sa asi teda od dnes snazit aspon kazdy druhy den aby som to neprepasla🙂)

larmimi
1. mar 2010

a este...je mozne ze s ovu je aj pichanie dole v bodbrusku?? lebo v piatok ma strasne pichalo...len sa mi to zda skoro lebo mrchu som dostala 17 februara....a podla toho je ovu este daleko...jedine ze by som ju mavala skor..je to mozne?

vecernice
1. mar 2010

larmi - obcas je mozne skoro vsechno 😉 pred ovu muze pichat v podbrisku, ale nemusi. me ted pred pozitivnimi ovu testy pichalo v podbrisku nekolik dni ..... tak si pak vyber. anebo je mozne, ze tentokrat ovu dorazi driv. ale to pak potvrdi rust teplot a hlavne to, ze se udrzi pak na sve vyssi urovni 😉

larmimi
1. mar 2010

no teda, nebudem to nahanat...uvidime ako to vsetko vlastne bude🙂

duratlicka__2
1. mar 2010

Ahojte, neviete, co znamena ta cervena ciara na konci mojho cyklu?

duratlicka__2
1. mar 2010

Ono mi to vyznacilo ovulku na konci grafu akoze 6. den dalsieho cyklu🙂 Takze kludne mozem byt tehu. Teplota sa drzi na 37,00, keby trosku stupla, bolo by to zaujimave🙂

catrin1
1. mar 2010

amelie no ja uz nejak nedufam...uz som 39 DC..to uz je dost.tak neviem neviem...

maricom
1. mar 2010

duratlicka, držím palce, jarný tehuvetrík by už mohol zaviať! 😉

larmimi vitaj

vecernice len sa vrhni! Aby trošku adrenalín na neho vybehol, totižto, som mala veľmi zaujímavú skúšku, v ktorej boli rôzne štatistiky, počúvajte:

1. je dokázané, že žena počas ovulácie, vyzerá krajšie, a viacej sexi - mužom ukazovali fotku tej istej ženy počas ovulácie a mimo a všetci ukazovali, na fotku ženy počas ovulácii
2. adrenalín výrazne napohol pri otehotnení, keď sa páry milovali na miestach, kde mohli byť vyrušené (na parkovisku, otvorené dvere, kino...) 😀
3. (toto je brutálne) - tiež vyššia šanca otehotnieť pri znásilnení až 2násobná 😝

no a ja som nakúpila opäť atb, silnejšie ale aspoň "len!" na 10 dní a nie mesiac, mandle mi doky neodporúča vybrať, tak si ich ešte nechám... a inak stále nič, ovu radšej nesledujem a ms nič bléééééééééé

duratlicka__2
1. mar 2010

Maricom, ked som spojila dva grafy dokopy, zrusilo to tu divnu ovulku, tak netusim😀 Uvidim o par dni. Moj muz je znasilnovany furt a tehotny nie je😀DD

maricom
1. mar 2010

hehe, aj ja si myslím, keby mohli muži otehotnieť, tak sú už pri nás dávno v tom!!! 😀 😀 😀

larmimi
1. mar 2010

to je sranda, ja som doteraz netusila a nezaujimala ma vobec ovulacial...a teraz ma to normalne nadchyna...co sa deje v tom nasom tele....a zevraj pri ovulacii je aj vacsia chut na sex, a aj partner by to mal citit, krcok je uzsi...moj manzel to vcera citil ale ja mam mat ovu az od 4teho marca🙂 aj ked neviem... 😒

duratlicka__2
1. mar 2010

No, ak je to tak, tak som mala vsetky znaky ovu 6.den cyklu😀 A ako ma vyzerat ten krcok presne? Makky, nizsie a otvoreny? Uz ste to skusali sledovat?

larmimi
1. mar 2010

to uz neviem...bolo to aj pisane ze sa to da nahmatat...ale takto daleko nezachadzam a uz ani neviem kde som to citala ale na nete niekde🙂

larmimi
1. mar 2010

a byva ten ovu hlien aj pred ovu alebo len pocas ??

duratlicka__2
1. mar 2010

Mne je to tiez take divne😀

larmimi
1. mar 2010

dievcata treba vynechat sex prvy tyzden po mrche a potom ten posledny a nepotrebujeme ani grafy ani ovu testy a veci podobne...🙂)

farmaceutka
1. mar 2010

ahoojte.som tu novacik,mozem sa ku vam pridat? 🙂

larmimi
1. mar 2010

farmac...jasnacka🙂

mrnous1
1. mar 2010

Ahojte baby 🙂
Super téma aj my sa ideme snažiť o bábo opäť. Dnes som bola akurát u lekára a už som povedala, že sa na to všetko asi vykašlem. V decembri som mala potrat kompletne ma vyčistili a následne po mrške som išla na sono kde mi povedali, že mám na pravom vaječníku 42mm cystu. No a dnes som bola na kontrole, cysta tam už nieje, ale napísal mi diagnózu PCO (polycysticke ováriá) a to som mu vysvetľovala, že sa liečim na zníženú funkciu štítnej žľazy a zvýšený prolaktín a že som mala 40. dňový cyklus. Už ma to lietanie po lekároch prestáva baviť. Veď chcem byť len tehotná no nie? 🙂

larmimi
1. mar 2010

tie dlhe cykly znamenaju ze nieco nie je v poriadku? lebo mne sa prdlzil...posledne dva mesiace

farmaceutka
1. mar 2010

larmimi dakujem. 🙂 aky mas den?musim sa na tejto stranke nejako zorientovat...

kitu
1. mar 2010

Ahojte dievčata,

tak u mna tio vyzera tak že aj napriek všetkým priznakom a pozitívnym testom som aj s clostilom anovulačna, žeby bola navine črevna chripka, no uvidíme, kedy dorazí mrcha... a asi to bude teda vianočné babatko...

vitam nove baby, ak meriate bt pekne sa pridajte do našej bt tabulečky nech mame prehlad... 😀

amelie no teda- ja som si dnes pekne pospinkala do 8:30 a potom ma už mam ina tahala k starkej okna umývať- uf som si trochu zamakala...takže hned prvý den prazdnin a pracujem ako odušu...

fattamorgana
1. mar 2010

kitu - tiez si ucitelka? lebo ja som si dnes tiez "sprijemnovala" prazdniny umyvanim okien
baby, ja vas obdivujem, ze sa vam chce kazdy den merat teplotu a sledovat hlieny... ja som na to asi prilis leniva, spolieham na nieco podobne ako pisala larmimi. je sice pravda, ze sa snazime len 2. mesiac, asi ked to nepojde tak lahko, tiez budem dokopana merat si teplotu. ale zatial sa mi fakt nechce...

kitu
1. mar 2010

hej som učitelka, no tie okna... ale ked človeka to asi aj nuti ked je tak pekne vonku a slniečko zasvieti na okna a fuuu ake su po zime špinave...

ja mam neskutočnu radosť z dnešneho slniečka- slnko = energia

farmaceutka
1. mar 2010

ani mne sa zatial nechce merat ziadna bazalka...uvidime ako sa nam bude darit.kazdopadne drzim vsetkym paste 🙂

catrin1
1. mar 2010

baby mna strasne uz asi 2 hodiny boli podbrusko..ked chodim ked si idem sadnut stale...myslela som ze ovulka ale to asi az tak moc neboli nie*?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre