Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

lubica69
2. nov 2010

@lenuska20 ďakujem Akurát búva a aj veľa pije tak do pondelka bude určite fit
Ja dnes fajn 😀 žeby už nevoľnosti skončili??? 😀

katarina104
2. nov 2010

@lubica69 ja stále snažilkujem ,mám posunutý cyklus už 23 deň a ovulka nikde, to je hrúza toto čakanie ma deprimuje 🙂 bolo ti veľmi zle? 😉

lubica69
2. nov 2010

@katarina104 tak príjemné snažilkovanie a držím palčeky 😀
áno bývalo mi otrasne 😅 ale dnes mi to začína chýbať lebo kým mi bolo zle vedela som,že je bábu dobre 😀

lenuska20
2. nov 2010

@lubica69 môže byť 😀 a kedy ideš najbližšie dokymu?

katarina104
2. nov 2010

@lubica69 🙂

lubica69
2. nov 2010

@lenuska20 12.11 😀

lenuska20
2. nov 2010

@lubica69 to je zschvílku, malinkému je určite dobre, aj ked ti už nebýva zle 😉 a už ste aj premýšlali nad menami?

lubica69
2. nov 2010

@lenuska20 no chlapčenské máme už dávno a dievčenské ešte stále meníme

lenuska20
2. nov 2010

@lubica69 však ešte máte kopu času, možno nakoniec zmeníš ked ho uvidíš a daš meno, ktoré sa ti bude k bábu najviac hodiť 😉

lubica69
2. nov 2010

@lenuska20 veď to 😀

martina2001
2. nov 2010

@lenuska20 s tou praxou je to všade tak, ja neviem kde ju máte zobrať ale máte ju mať 😀
@lubica69 a s tou hlavou je pravda, ak nenatrafíš na dákeho debila pri pohovore, ti povie že chce titul. Ako často chodíš na kontrolu? si na rizikovke?

lenuska20
2. nov 2010

@lubica69 uvidíte 😉
@martina2001 no ved to, asi si ju vycucáme z prsta 😀

lubica69
2. nov 2010

@martina2001 no podľa posledného sona bolo všetko úplne v poriadku preto mi doki povedal,že sa mám rozhodnúť ja sama ako chcem,že on ma vypísať nemusí Naštastie 😀 Ale tak som sa dala Veď som aj tak doma 😀 Na kontrolu idem až 12.11 teda po 3 týždňoch čo je super Minulé nepodarené tehu som chodila za týždeń aj 2 krát 😢 a aj tak to nebolo dobré 😖 Ale teraz je to supeeeer 😀

martina2001
2. nov 2010

@lubica69 tak sa teš, prajem ti to. My zas čakáme na výsledok snaženia, snaď? 😉

lenuska20
3. nov 2010

ahojte dievčatá

@lubica69 to je super, že ti je teraz tak dobre a užívaš si to 😉
@martina2001 a kedy by si asi mala vedieť ako to dopadlo? ja mám ešte asi nejaké dva týždne, teda ani nie do mrchy, ale som taká strašne nedočkavá, ešte tie zvyšné dni využijeme, ale musím si nejak zamestnať hlavu, aby som na to stále nemyslela.
ako ste sa dnes mali? mňa celý deň bolí hlava, to bude asi tým usmokleným počasím.

martina2001
3. nov 2010

@lenuska20 my sme dnes ešte mali pekne, a vedieť by som mala po 10tom, vtedy doberem duphaston.

lenuska20
3. nov 2010

@martina2001 no to je zachvílku, tak držím palce, aby to vyšlo 😉

martina2001
3. nov 2010

@lenuska20 neviem, dáko tomu nedávame šancu, nemyslíme nato, bude tak bude, už sme rezignovali dáko nateraz

lubica69
4. nov 2010

Ahojte dievčatá
Ako sa máte?
Ja sa hlásim po odmlke Bolo mi príšerne zle tak som len ležala
Do rána som začala špiniť a aj trochu krv tak som hne´d ráno bežala k dokimu Teda poviem Vám nebolo mi všetko jedno
Naštastie je podľa sona všetko Ok V tomto čase by som mala mať mršku tak asi preto to špinenie No a doki ma chcel poslať do nemocnice ležať alebo ak zostanem doma tak len ležať tak som doma a ležím O týždeň idem na kontrolu
A vy máte čo nové?

lenuska20
4. nov 2010

ahojte babulky
@martina2001 tak to je určite najlepšie, nemyslieť na to 🙂
@lubica69 určite sa velmi prelakla, tak pekne poctivo doma oddychuj, lež, nech je všetko tak ako má byť 🙂
ja idem zajtra k dokymu, lebo už 5 dní ma dosť bolí podbruško, ma to aj zo spánku budilo, bolí to ako pred mrchou, tak sa trocha bojím, že či nemám nejakú infekciu alebo čo ☹

lubica69
4. nov 2010

@martina2001 veď uvidíte veľmi držím palčeky
@lenuska20 juj to áno ani nevrav Moja a nemôžeš byť tehu keď ťa to tak pobolieva

lenuska20
4. nov 2010

@lubica69 neviem, síce by som bola rada, ale to by asi bolo skoro nie?lebo okrem toho mi nič extra nie je

jljz911
4. nov 2010

Aj to plánovanie stoji tolko penazi....testy....ovu.testy.....vitaminiky....kys.listova.....ečko.....sem tam si človek objena aj niečo čo je vraj zaručene sapair gynex kvapky a podobne a stres ten je zadara....potom pride faza že necham to na nahodu snažim sa nemyslit na to a každy mesiacom si už myslim že som asi neplodna.....tak tomu nechavam volny priebeh a pride to v tedy ked to ma prist..... dufam že čoskoro lebo volanie divočiny je hrozne silne nikdy som nemyslela že to budem tak chciet a tužit po tom...všetkym snažilkám vela štastia 🙂

lubica69
4. nov 2010

@lenuska20 nevrav skoro 😀 držím palčeky moja

lenuska20
4. nov 2010

@lubica69 dakujem 😉 a dnes sa ako cítiš? už je dobre? skoro hovorím len preto, lebo vlastne plodné dni mám tento týždeň a nemyslím, že by to vyšlo pár dní po mrche...no ale ved uvidím zajtra, zbytočne si nad tým teraz lámem hlavu 😅

lubica69
4. nov 2010

@lenuska20 no ono tie plodné dni sú niekedy zradné a veľa žien ich má nevedomky hneď po mrške Veď uvidíš
No ležím oddychujem mm ma obskakuje No ale určite mi je po kontrole lepšie ako v noci a ráno 😅

lenuska20
4. nov 2010

@lubica69 tak to ti verím, že je lepšie 🙂 a je pekné, že sa tm tak pekne o vás stará 🙂 lebo čo tu niekedy čítam tie príspevky iných žien, že akých majú manželov, tak som až zhrozená. ja som sa skôr prelkla, že či by to nemohla byť mykóza, lebo aj pri tej podbruško bolí, ale tak to snád nie, lebo ma nič nesvrbí ani nepáli...no uvidím ako dopadnem nechcem na to nejak velmi myslieť...

lubica69
4. nov 2010

@lenuska20 no áno mm je skvelý neviem si predstaviť iného 😀
moja veď uvidíš držím palčeky 😉

lenuska20
4. nov 2010

@lubica69 😀 a dakujem 🙂

lubica69
4. nov 2010

@lenuska20 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre