Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

larmimi
12. apr 2010

no vidis, a ja som to zas tento mesiac po....

ela19
12. apr 2010

ak je moznost, tak sa skuste snazit kazde 2 dni priblizne v strede tvojho cyklu a tak si myslim, ze by ste to nemali presvihnut

larmimi
12. apr 2010

ale dobra sprava, teraz som volala s manzelom..a snazili sme sa aj vo stvrtok ( to som dobra ako som to zabudla) ...takze to nie je az take zle...stvrtok, sobota, dnes rano...este som zvedava na dnesny ovu test a zajtrajsiu teplotu 😖

ela19
12. apr 2010

ty si ale cislo, ja si znacim do kalendarika kedy sme sa snazili, ale aj na mojom grafe je taka moznost

dankadina
12. apr 2010

caute baby ja som dnes 29 dc ms nikde prsia bolia ako šialene, testovať sa zatial bojim Inak po vysadeni atk mavam 28 dnovy cyklus, co myslite?

vecernice
12. apr 2010

dankadina - no vypada to velmi slibne. takze bud ted budes cekat, zda nahodou nedorazi, nebo radsi zkusis testik, ted uz by tam // byt mely 😉

josie3331
12. apr 2010

danka myslim, ze si rychlo chod spravit test, ja by som uz davno testovala 😀

inac ja sa citim uplne normalne, ach jaj, ani ten silvester nevysiel

vecernice
12. apr 2010

jossie - treba se citis uplne normalne, protoze to prave vyslo 😀
ne, vazne, na jakekoliv priznaky je jeste trosku brzo. takze vydrz prtka vydrz 🙂

larmimi
12. apr 2010

josie ty si uz po ovu? kolky den

josie3331
12. apr 2010

dik na prtke som sa normalne zasmiala nahlas..... no ale vidis, simaslu bolia prsia ledva sa domilovali 😀 😀 a potom kazda tu ma balony a neviem co, aj ja chceeem....jasne, ze si robim srandu, ale vyzera to u vela fakt nadejne, drzim palce vam ale aj sebe no..ach jaj, vzdy po ovulacii si vravim, ze sme sa mali snazit viac....

josie3331
12. apr 2010

toto je moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2d0ee3
ovulaciu mi najprv oznacilo 18DC a po dnesnej teplote to prehodilo na 20DC, vzdy na den, ked sme sa nemilovali vrrr 😀 😀

dankadina
12. apr 2010

baby rozhodla som sa ze do piatka este pockam a potom testujem nechcem byt sklamana, nuž keby to vyšlo tak kristinka by mala krasny vianocny darcek 🙂

larmimi
12. apr 2010

josie presne aj ja mam taky pocit... ze bolo malo

larmimi
12. apr 2010

danka presne, ak ma mrcha dojst, tak mas dlhsi cas zit v nadeji..tt by prezradil aj zle spravy uz 😒

vecernice
12. apr 2010

jossie - ja ti to moc preju!!!!! no nakonec si taky rikam, ze ta prsa budou spolehlivy priznak. nebot vsechny ostatni jsem uz mela a nic z toho, jen prsa vzdy byla k nasemu snazeni lhostejna 😀
a neboj, ono zas moc caste snazeni neni dobre. idealni je obden, takze myslim, ze jste to vychytali na jednicku .-)

hoky, ja tu praci zas flakam ☹

josie3331
12. apr 2010

vecernice bud rada, ze mas pracu, mne sa mozno jedna vybavuje, bola by uplne super, nenarocna, zvladla by som ju aj tehotna, moc by som nezarobila, ale aspon cosi.....tak strasne chcem aby to vyslo....

tak uvidime holky...ale poviem vam, radsej mam rada tie dni po ovulacii, mas taku peknu nadej.,...

inac ja by som na mieste danky spravila test hned, radsej to hned viem, ako by som mala stale kontrolovat, ci menzes prisiel atd....proste spravim test a vidim....ciarku, tak sa tesim...nic, tak cakam menzes....proste pre mna by to bolo tak lepsie

larmimi
12. apr 2010

jeeeeeej veru tie dni po ovulacii su krasne 🙂
ja som ju mala zrejme stvrtok piatok, lebo som mala take krce...blba som si to nezapisala...

josie3331
12. apr 2010

larmimi nevadi ze nie je zapisane, hlavne aby spermie vedeli, co maju robit...ostatne je nepodstatne... 😀

no tak sa uz idem nachvilku ucit, nech aspon cosi spravim dnes

larmimi
12. apr 2010

no ale podla toho budem mat v den ked mam dostat mrchu uz 17DPO..je to normalne?

vecernice
12. apr 2010

larmi - lutealni faze muze byt 12-16 dni. takze by to mozne bylo. jen byva vetsinou stejne dlouha, a netusim, jak si ji mivala driv 😉

jossie - ja jsem za praci rada, o tom zadna. ale uz delam na plny uvazek asi 10 let, tak bych brala nejakou zmenu 😉

larmimi
12. apr 2010

no 8 stvrtok som mala ovu bolesti...tak predpokladam ze bola ovulacia...a mrchu mam dostat 26.4. 😖
ale teplota bola zvysena az dnes, je mozne ze az 4dni po ovu sa teplota zvysi?

vecernice
12. apr 2010

nene zvysi se vetsinou nasledujici den.
ale ja mivam bolesti (tedy pichani) taky par dni pred ovu. takze ja bych se podle toho ridit nemohla ...

larmimi
12. apr 2010

ahaaaa, takze to moze byt aj pred ovu...dakujem 😉

larmimi
12. apr 2010

uz zas nasleduje len nekonecne cakanie.... 🙂

larmimi
12. apr 2010

baby myslite ze v takomto zaciatku pripadneho tehotenstva uskodia brusaky?? potrebujem sa vmestit do sukne 😉

maricom
12. apr 2010

no asi tak, že všetko z mierou, ak sa nebudeš preťažovať tak v pohode 😉
ešte chvilku aj ja počkám a potom idem robiť ovutest... ja som sa pozrela na naše sexíkovanie a dospela som k tragickému záveru - max 7krát za mes, ved to je biedne...ja viem nejde o kvantitu ale kvalitu, ale aj kpcov treba regenerovať... hmmm 😒

simasla
12. apr 2010

taky jsem ráda za práci ale ne dnes.. teda.. a asi už to lepší nebude - usínám tu u počítače.. a nejsem schopná se pořádně soustředit.... mám dost... normálně uvažuju o tom, že až budu mít potvrzeno, že je mimi v pořádku, že si nechám napsat neschopenku a se zam. se domluvím, že si něco nechám, ale budu to dělat z domova

larmimi
12. apr 2010

maricom hlavne je ze to bolo v case ovulacia 😉
vsade pisu ze kazdy den alebo 2x denne nie je dobre kvoli spermiam...

larmimi
12. apr 2010

sim aspon vies preco si unavena...a budes este aspon prve dva mesiace 😉
ja som si vzdy poobede pospinkala

simasla
12. apr 2010

jo a mari - nejde ani tak o kvantitu, trošku jde o kvalitu, ale hlavně jde o načasování my jsme se milovali v tom úspěšném cyklu 9x za měsíc....a skončilo to dobře..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre