Otehotniem v 2010 - verím tomu. Pridajte sa

majcika
14. nov 2009

Ahojte dievcata, ak planujete otehotniet zaciatkom roka pridajte sa a podelme sa spolu o nase radosti a starosti.
S drahym sa uz tesime a verime tomu, ze sa to podari skoro. Meriam BT, robim ovu testy a sledujem hlien. zatial sa teda nenudim 😀 a vy ako?

meduela
2. sep 2010

@lubica69 25. 9.

lubica69
2. sep 2010

@meduela čo 25.9?Nechápem 😅

meduela
2. sep 2010

@lubica69 šak svadba

meduela
2. sep 2010

@lenuska20 som myslela, že každý je taký ako ja a nemyslela som že sú ženy, ktoré fakt decko nechcú mať. Na mojasvadba..... sú také, že len vŕtajú do niekoho s iným názorom na deti- pozitívnym
a dokonca adminka tú tému tam zamkla, takže si človek nemôže ani slobodne povedať svoj názor, no a čo, že sme sa tam hádali?

nez
2. sep 2010

@meduela kto nechce nech nema 😉 ja chcem, tak budem 🙂

meduela
2. sep 2010

@nez šak hej, konečne som natrafila na baby, ktoré máme spoločné že chceme a nemusím sa s nikým hádať 🙂

nez
2. sep 2010

@meduela jedine, zeby si bola hadavy typ 😀 😀 😀 srandujem samozrejme 🙂

meduela
2. sep 2010

🙂

martina2001
2. sep 2010

pekný večer Vám prajem, alebo snažilkovanie, vyberte si čo je pre Vás lepšie 😀

lenuska20
2. sep 2010

@meduela no už viac tém som si tam tak čítala, kde sa baby dosť pochytili, niektorí sú takí, že neakceptujú názor iného...ja tak mám to, prečo som sa tak skoro vydala, že som velmi mlada na deti a že si mám ešte užívať život...ale nikdy som nebola diskotéková a ani neviem aká, tak prečo by som to mala odkladať? ked chcem, tak chcem, ved kedysi sa vydavali aj rodili mladšie ako som ja a nikto sa nadtým nepozastavoval...práveže, ked bola nejaká 25-ročná tak už bola stará dievka...

lenuska20
2. sep 2010

baby tiež vám prajem pekný večer, konečne zasa neupršaný 😉

nez
2. sep 2010

@lenuska20 tak to ja ako 29rocna nevesta s mimi v brusku by som bola total out 😀

meduela
2. sep 2010

@lenuska20 mňa mrzí, že adminka to zamkla, kde som písala ja, šak nás mala nechať, šak je sloboda vyjadrovania

meduela
2. sep 2010

@lenuska20 niektoré baby pochytí túžba mať deti asi až vtedy, keď to už bohužiaľ nebude možné, takže len toľko, Boh o tom rozhoduje a nie človek, kedy bude mimi , takže žiadne vysadenie HAK a urobenie si decka...ľudia sa chcú rovnať Bohu , myslia, že s ho "sami spravia" ked oni budú chcieť

lubica69
2. sep 2010

ahojteee
@meduela 😀 mi to vôbec nedošlo 😅
no veď jasné každý nech si robí ako uzná za vhodné 🙂

meduela
2. sep 2010

🙂 jasné, ale podľa môjho, ja deti chcem a som na to hrdá 🙂

meduela
2. sep 2010

@lubica69 ahoj

lubica69
2. sep 2010

ahoj 😀

meduela
2. sep 2010

🙂

lenuska20
2. sep 2010

@meduela ako na druhej strane, je dobre, ked niekto berie HAK, ked ešte nechce mať dieťa...ja proti tomu nič nemám, sama som ju brala, a vysadila som ju len preto, lebo som šla na operáciu a potom som sa k tomu už akosi nemala...ved da sa dať pozor aj tak...ono to nie je o vyrovnávaní Bohu, ale to sem radšej nepleťme, lebo to nie je moc dobrá téma...alebo aspoň ja sa o tom nie moc rada bavím, teda v takomto zmysle...

mariro
3. sep 2010

@meduela - tak ahoj 🙂

martina2001
3. sep 2010

dobré zachmúrené ranko

nez
3. sep 2010

aj odtialto z BA prajem zachmurene , zato vesele ranko 😉 ja som dnes nesla do prace , krpec zostal so mnou, nesiel do skolky...mame kludovy rezim 😀 ale nie, dojdu nam konecne zasklit balkon...straaaaaaasne sa tesim , konecne nebude susiace sa pradlo roztahane po celom byte .....

iknella
3. sep 2010

@martina2001 aj tebe krasne ranko...uz sa celkom vycasilo

mariro
3. sep 2010

a u nas veru aj slniecko vykuka,sice take chladne ale je...celkom pekny akoby jesenny den 🙂

lubica69
3. sep 2010

Ahojteee
Dobré ránečko No my vstávame s malým dosť neskoro no neviem ako si ide zvykať od pondelka 😅
U nás je celkom pekne 😀
@nez tak pekné zasklievanie 😉
A čo sa týka HAK aj ja som ju brala Dokonca som otehu hneď po vysadení
A názory žien ktoré nechcú mať deti rešpektujem Veď každý sme iný 😝

martina2001
3. sep 2010

no vykukuje ale už nie teple, jak sa rýchlo ochladilo a ja nie a nie si zvyknúť

lubica69
3. sep 2010

@martina2001 veď to A my už normálne prikurujeme 😅

lenuska20
3. sep 2010

@lubica69 ved už aj my pomaly budeme, ved to je strašný skok toto...ja sa hlavne po večeroch trasiem od zimy a nohy aj ruky mám ako ladový medved 😀 ale tak aspoň neprší.

lubica69
3. sep 2010

@lenuska20 veď to My sme minulý rok prerábali kúrenie takže už v poho prikurujeme 😀
Už teplo určite nebude 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre